Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dashuria eshte Semundje!
fancy_boy
Postuar nė: 20.03.2007, 00:52
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Para disa ditesh pash dicka ne tv ,sipas disa shkenctareve kishte rezultuar se dashuria eshte nje lloj semundje ......... ata e vertetonin kete duke thene se shkakton crregullime nervore ,trauma te ndryshme psikologjike dhe madje te con deri ne depresion .... Si mendoni Ju?


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
fisniku
Postuar nė: 20.03.2007, 01:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Mos te rrok bre bac qajo semundja e quajtur dashuri,se ke maru. Mazi qka eshte ma se keqti as ilaqe nuk munesh me gjet per to se.As ne toke as ne qiell nuk je ma, kurre nuk e din qka o ka bahet ma me ty.Kshtu qe po pajtona me ata shkenctaret qe paskan ardhe ne perfundim qe dashuria edhte nje lloj semundje.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 20.03.2007, 15:09
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007ne baze te kesaj qe paskan thene shkencetaret, na del se edhe Jeta qenka semundje.


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 20.03.2007, 18:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje juve

edhe un pajtona se dashuria esht smundje per ata qe e kan provu dhe qe e provojn e din qka esht e per ata qe te ardhmen do ta provojn e shohin edhe ata

me mirkuptim kaloni mir
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 21.03.2007, 00:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007 Citim (orfeu @ 20.03.2007, 15:09)
ne baze te kesaj qe paskan thene shkencetaret, na del se edhe Jeta qenka semundje.

Te lumte, i nderuar!! smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

Jo, per besimtaret Dashuria nuk eshte semundje!! Vaj halli per ju dhe mendjet tuaja, qe u besoni ketyre shkencetareve iluzioniste. Mos valle e keni veshtire qe vet ta vrisni mendjen ca??


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
fato1
Postuar nė: 21.03.2007, 08:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Nuk mendoj se eshte semundje dashuria aspak .......

ju pershendes
PM
Top
Besi_xxx
Postuar nė: 21.03.2007, 10:59
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 6425
Bashkangjitur: 19.03.2007Dashuria ėshtė e ėmbėl, kur pėrfundon ėshtė shumė e hidhur.!!!!
PM
Top
Besi_xxx
Postuar nė: 21.03.2007, 11:00
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 6425
Bashkangjitur: 19.03.2007Ne jete,mos i besoni syve....shiqojne,por prap gabojne.
Ne jete,besoni vetem zemres...nuk shef,nuk ndegjon dhe gjithmone ka te drejta.Ajo flet me shume se fjalet,se syte.....kjo eshte dashuri....
-Me Respect__Nuk eshte semundje Dashuria___
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio