Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> STUDENTET E USHT-se BOJKOTOJNE LIGJERATAT!, STUDENTET E KULTURES FIZIKE BOJKOTOJNE!
allma
  Postuar nė: 20.03.2007, 16:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 5271
Bashkangjitur: 16.01.2007Perse studentet e Kultures Fizike edhe kesaj here bojkotojne ligjeratat.
Athua ēfare shqetesimesh kane keta studente? smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Beware of Greeks bearing gifts

Pėrkthimi:

Mos u beso armiqėve
PM
Top
arniti
Postuar nė: 20.03.2007, 17:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Alma kur i bojkutuan ligjeratat a mund te shkruani pak me gjeresisht kur te hapni nje teme.
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 20.03.2007, 17:46
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004I kan bojkotuar per arsyje se tani me zgjedhejen e rektorit, rektori e ka derguar si shef Bexhet Tocin ndersa me heret ky far Bexhet Toci beri qe fakulteti i Edukates Fizike te jete ne Shkup dhe u be Dekan.
Andaj tani keto i bokojtojn keto ligjerata per arsyje se ky ka hyre si shef i katedres. Keshtu me duket se eshte mirpo do te ishte me mire te shohim ndonje nga edukata fizike te tregoj.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio