Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shqiptari hudh foshnjėn e posalindur nga Kati i 10
TetovaLovER
Postuar nė: 20.03.2007, 19:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 5596
Bashkangjitur: 02.02.2007Hismet Karimani,23 Vjecar nga Maqedonia i cili ilegalisht ka qendruar ne Gjermani,ka hudhur nga Kati i 10-te i baneses se te dashures se tij(26 Vjecare ,polake) ne Hamburg te Gjermanise, foshnjen(Vajze) se sapo lindur !Ngjarja ka ndodhur Diten e Shtune,kur nje kalimtar rasti ka gjetur foshnjen ne nje qese plastike ne nje park afer nje kompleksi banesor!
Pas disa dite kerkimesh nga policia,sot nena e foshnjes se vdekur u eshte drejtuar autoritetve policore ku ka sqaruar rastin se si pas lindjes se foshnjes ne banese ka pasur nje zenke me te dashurin dhe njeherit babane e foshnjes, Shqiptarin Karimani , i cili e mer foshnjen e fut ne nje qese plastike dhe e hudh nga ballkoni i katit 10.
Karimani ndodhet ne arrati,dhe ploicia eshte vene ne kerkim te tij!!


Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 173 )
Datotekat e bashkangjitura  Hismet_Karimani.jpg
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 23.03.2007, 00:32
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Edhe Sot Lexova ne Gazeten e perditshme LAJM per kete. Por edhe aty nuk shkruante nga cili qytet i Maqedonis eshte ky Person Rastesisht mos e din dikush ?


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
eminenca
Postuar nė: 23.03.2007, 11:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 237
Antari Nr: 5473
Bashkangjitur: 27.01.2007FOSHNJEN NUK E HUDH NGA BALLKONI SHQIPTARI , POR E HUDH GJERMANJA NENA E FOSHNJES !

Sipas gazetes bild:
http://www.bild.t-online.de/BTO/news/2007/...ung-tatort.html

Vrases nuk eshte shqiptari , por nena e cila e ka lind foshnjen gjysem ore para se ta hudh nga ballkoni !


----------------------------------------
Po Te isha normal , do Te cmendesha!
PM
Top
spartacus
Postuar nė: 23.03.2007, 11:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006Wie erklärt der junge Vater sich die Wahnsinnstat?

Hismet: „Sie hatte Angst vor ihren katholischen Eltern. Sie wollten keinen Moslem als Schwiegersohn. Aber das ist keine Entschuldigung. Ich wäre für das Kind da gewesen.“

Si e shpjegon shqiptari kete ndodhi..
Ai thote : ajo kishte frige nga prinderit e saj katolik, ato asnjehere nuk pranonin nje MUSLIMAN si dhender te tyre......
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 09.09.2007, 22:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007une e di se nga eshte ai, dhe besoni se nuk e ka hedhur ai, por ajo gjermanja, se shqiptari se ben nje gje te tile...
eshte zgjidhur kjo ceshtje, gjermanja eshte shpallur fajtore


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
DreniCa
Postuar nė: 28.11.2007, 21:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 426
Antari Nr: 10712
Bashkangjitur: 05.11.2007Kush do qe e ka ban Turp mi ardhe :S:S
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio