Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A vleresohet aq sa duhet sinqeriteti ??
fato1
Postuar nė: 21.03.2007, 16:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Ne disa raste ndoshta bejm keq te jemi te sinqert !!!si mendoni ju !!

me respekt per te gjith
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 21.03.2007, 17:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Beju i sinqerte se e ke frike Zotin,e jo se keqperdoret ai sinqeritet nga dikush


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
fato1
Postuar nė: 25.03.2007, 13:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007 Citim (Senatori_TeT @ 21.03.2007, 17:19)
Beju i sinqerte se e ke frike Zotin,e jo se keqperdoret ai sinqeritet nga dikush

I bashkanjgjitem mendimit tuaj


respekte.......

PM
Top
P€JANJA
Postuar nė: 16.05.2007, 20:36
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 7322
Bashkangjitur: 11.05.2007per sinqeritet te gjith thojn qe e kan kete, por ne te vertet sinqeriteti po humb me qdo minute te sjelljes e kesaj bote, te gjith jemi hipokrat


----------------------------------------
KU KA M€ MłR€ §€ M€ Q€N F€M€N - A§GJ€ §łKUR F€MNA
PM
Top
zeshkanja
Postuar nė: 25.05.2007, 11:39
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 6456
Bashkangjitur: 20.03.2007Te jesh i sinqert nuk dmth qe ben keq perkundrazi ajo eshte nje vyrtyt i nje njeriu qe din dhe ka vlera te mirfillta si individ...e atyre qe ju mungon kjo ......
edhe pse ndonjeher keqperdoret sinqeriteti por per nje koh te shkurter se e verteta(e verteta ka te bej me sinqeritetin) del ne shesh heret apo von del ....
pershendetje per gjith
PM
Top
zeshkanja
Postuar nė: 25.05.2007, 11:41
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 6456
Bashkangjitur: 20.03.2007Te jesh i sinqert nuk dmth qe ben keq perkundrazi ajo eshte nje vyrtyt i nje njeriu qe din dhe ka vlera te mirfillta si individ...e atyre qe ju mungon kjo ......
edhe pse ndonjeher keqperdoret sinqeriteti por per nje koh te shkurter se e verteta(e verteta ka te bej me sinqeritetin) del ne shesh heret apo von del ....
pershendetje per gjith
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 26.05.2007, 11:24
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007Pershendeje sinqeriteti eshte i mir ne menyren e vet,dhe behet i vlesuar drejt ne raste te caktuara dhe te persona te caktuar.Un me plot bindje flas se tek ne apsolutisht nuk vlersohet,te jesh i sinqert tek ne don te thot qe njerzit per rreth te mos besojn ne ty.Sa me i pasinqert te jesh aq me njeri i mir del me falni un ndoshta gaboj po spaku e kam ket bindje dhe perfundimisht mund te them se nuk vlersohet drejt.


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
basketbolisti
Postuar nė: 26.05.2007, 12:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 469
Antari Nr: 7444
Bashkangjitur: 24.05.2007Sinqeriteti eshte cilesia me e bukur me t`cilen pershkruhet pozitivja e njeriut...
Pershendes krijuesin e kesaj teme, eshte teme e qelluar... smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Fear is the lock and laughter the key to your heart
PM
Top
Besnik.S
Postuar nė: 26.05.2007, 12:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007Edhe une perkrahi mendimin e basketbolistit, sinqeriteti vlen shume me shume sesa vlera qe ne i japim,,, smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
fato1
Postuar nė: 26.05.2007, 15:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Me fjale eshte mire dhe leht per te then vec a e praktikojm ate ne jeten e perditshme se ...
jemi vet deshmitare te asaj qe keqperdoret sinqeriteti tek ne(fatkeqesisht) cdo her njerzit e sinqert humbin me shum ne cdo situate gjat jetes
gjithsesei te jemi te sinqert per vet faktin se eshte nje veti i nje njeriu te mirfillt edhe pse keqperdoret nga te tjeret ka edhe ajo shperblimin e vet e se a do te vlersohet a jo mos ti japim shum rendesi kesaj ceshtjeje (mendimi im)
kaloni bukur
PM
Top
ar jeta
Postuar nė: 02.08.2007, 12:17
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 8696
Bashkangjitur: 31.07.2007 Citim (Senatori_TeT @ 21.03.2007, 17:19)
Beju i sinqerte se e ke frike Zotin,e jo se keqperdoret ai sinqeritet nga dikush

Me rendesi eshte qe te jesh i sinqert ka qe e vlersojne po ka edhe qe nuk e vlersojne.
PM
Top
best_boy
Postuar nė: 02.08.2007, 12:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 177
Antari Nr: 5577
Bashkangjitur: 01.02.2007Behu i sinqerte por mos i beso askujt.
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 02.08.2007, 13:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007veprat e njeriut varen nga qellimi, edhe te qenit i sinqerte ka qellimin e vet.......nese jeni ka e kuptoni, tungat te gjithve


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
artina
Postuar nė: 02.08.2007, 14:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1039
Antari Nr: 8399
Bashkangjitur: 13.07.2007I urej njerzit e pasinqerte.Te kesh sinqeritet d.t.th te jesh njeri...
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 02.08.2007, 16:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Sinqeriteti eshte komponenta kryesore e nje njeriu i cili e dallon nga sendet tjera,mirpo veshtire eshte te jesh i sinqerte...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga blerim-blero nė 02.08.2007, 16:27
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio