Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush kujt i duartrokit?! Taci Vojvoda!!!
genci_tet
Postuar nė: 21.03.2007, 17:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007VMRO-VCAT duartrokasin "shqiptarin" me te dashur te tyre-Menduh Tacin...

Nė Kongresin e VMRO – DPMNE-sė tė mbajtur nė Shtip partneri i koalicionit Menduh Taēi ėshtė prit nė hyrje tė shtėpisė sė kulturės me brohoritje dhe duartrokitjė tė gjata nga disa delegatė dhe simpatizues tė VMRO – DPMNE -sė.

Ju lutem te jeni me racional ne analizimin e kesaj teme!
PM
Top
Inxhinjeri_ndėrtimtari
Postuar nė: 21.03.2007, 17:38
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 6471
Bashkangjitur: 21.03.2007Bravo ??? Ndjehem krenar qe tashme kemi shqipetar i cili e ka fituar simpatine e nje kombi tjeter !!!!! Po si rezulltat i kujt ndodh kjo dukuri ???

Mos valle mbron interesat e tyre apo tonat .......

PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 21.03.2007, 19:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007HEHE PO I DUARTROKISIN NJERIT TE VET,TAēI duke buzeqesh i psh kongresmente e patise se vete dhe kjo po na flet qarte se Cervenkofski nuk ju kercenu Thaēit ajo ishte hajt dalim ne gazeta e ntelevizora po plas marja pak nga pak papapa
PM
Top
darkman
Postuar nė: 21.03.2007, 19:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007Normal se duartrokasin sa ai ka punuar per shkiet me shum se nje shka
ai eshte HEROI i tyre. maqedonet ne pik te par e kan ti shtypin shqiptaret
e kush i ka shtyp ma shum se VOJVODA kush i ka len mbas shqiptaret ma shum se Thaqi


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
Doruntina
  Postuar nė: 21.03.2007, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Sa mire kur ke se kush ti mban gajlet dhe bemat e tua. smil3dbd4d6422f04.gif Prandaj dhe Thaci ben cfare ben si behet von se ka kush ia mban gajlet.
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 22.03.2007, 00:45
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Shkit edhe ne ender kur e shofin Z.Mendu Thaqin qohen nkom edhe duartrokisin.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
arniti
  Postuar nė: 22.03.2007, 00:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Kjo eshte nje hap i mire per shqiptaret do te thote se ne i presim shqiptaret me duartrokitje ...

e jo BRANKO i ALI Ahmetit qe thote do te zhduki nje shqiptar me gjith familjen e tij qe e mban kryen e gritur lart....PM
Top
the_bad_boy
Postuar nė: 22.03.2007, 01:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1534
Antari Nr: 5704
Bashkangjitur: 09.02.2007plotesisht pajtohem me mendimin e arnitit...
A thua valle nuk kane mare pjese perfaqesues te BDI-se ne kongreset e SDSM-se a???
Ata kishin ne radhet e tyre kandidat per deputet shkije e lere me dicka tjeter.ACO e VENCO ishin kanditat te BDI-se ....kjo eshte dicka absurde..


----------------------------------------
"Njė komb ekziston vetėm atėherė kur fillon tė shqetėsohet pėr fatin e tij. "
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 22.03.2007, 02:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007Dhe ne fund dolen fjalet e mia, se e tere ajo qe pohohej ishte vetem nje thashetheme....eeehhh..


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
KONDOVA
Postuar nė: 22.03.2007, 08:37
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 6355
Bashkangjitur: 15.03.2007Mir jeni msu me fol per Thacin se i keni kto tutcat e juve qe nuk guxojn nje replik ti jep Maqedonasit, mor "bura" te Bdi ky ishte njeriu i par qe va nxeri te zezat Maqedonve duke va treguar hashishin e uiskin ai ishte njeriu qe ju thoshte Terorist dhe ju e bet vlla po leri mor kto pallavra mos tju ndi naj kush.

Njeriu qe hyri bashk ne Kondov ishte Branko bashk me disa funkcionar te Bdi, qka po prisni ju prej Brankit. E po pyt pse i paskan duartrokit Thacit? Gje normale respekt kan ndaj atij e jo me te then Terorist e mandej me u ul ne te njejten karige. Mos e theliqni PDSH se duhet me pas respekt kur ta thoni emrin e ksaj partie ne nuk mbajm boshnjak erom e maqedon ne partin ton dalloni Partia Demokratike ShQIPETARE dhe Bdi shiqoni si tingellon.
Roft Thaci Roft Agim Krasnici.
PM
Top
saraj
Postuar nė: 22.03.2007, 08:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Eshte per tu habitur se si dikush nuk sheh as edhe para syve te vet si ky Gency Tet, o zotri beje nje krahasim kur Branko Crv. ishte ne vizit ne Tetov dhe ti e bdistat si ju i kan duartrokitur, Pastaj Bran,Crven.ishte edhe ne Gostivar te shoh vendin ku para disa viteve i ka rrahur ato te Gostiv, e ata dalin kuptohet te bdi-se e i duartrokisin shkaut,
E tani beje dallimin ne mes duartrokitjeve ndaj Menduhit dhe durtr. tuaja ndaj CRV.
PMIntegrity Messenger IM
Top
orfeu
Postuar nė: 22.03.2007, 15:26
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007pse e merrni kaq deshperues lajmin per duartrokitjet.
nje rast tjeter:
me rastin e organizimit te shenimit te dites se lindjes se Muhamedit a.s., manifestim i organizuar ne Gostivar, Kryeministri i Maqedonise mbajti fjalimin me te gjate se vete kryetari i Bashkesise Islame, dhe ai u duartrokit nga te gjithe te pranishmit.
E c'duhet thene tash per kete?
Pse nuk shohim ne se kujt i duartrokasim, por shohim se kush po na duartroket???

kaloni hjeshem


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
ilirian
Postuar nė: 30.03.2007, 00:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 6648
Bashkangjitur: 29.03.2007Pershendetje!
Gjer sa ka njerez te ketij nivelii edhe Menduhi do te "pushtoje"...

Me shume keqardhje po i lexoj disa opinione qe vellezerit e me larte kane shprehur...
Te nderuar! Mbi te gjitha me nje indinjate te thelle po e shkruaj kete leter dhe me padeshire ,por i detyruar, per te injoruar njerezit te cilet ,nga injoranca apo pa nga konflikt interesi, levdojne Vojvoden Menduh!
Te nderuar vellezer, sot ne duhet te jemi te vetedijshem sic na ka hije si student. Intelektual te rinj me instiktin qe ate e identifikon-instikti kritik ne rasate te caktuar.
Te nderuar vellezer...sot ne duhet te dijme dhe jemi koshijent, duke analizuar situatat qe kane mbreteruar ne politiken shqiptare ne Maqedoni, dhe duhet vlersuar kontributdhenesit dhe duke denuar fajtoret!
Te nderuar vellezer!
A keni analizuar kete?
A keni arritur te identifikoni fajtorin?
A keni degjuar Pavle Trajanovin?
A keni ditur se kush eshte partneri strategjik i VMRO-DPMNE-se (strategjia e te cileve eshte :keputja e kthetrave te shqiponjes, shqiptaret neper dhoma gazi etj) ?
A e dini se kush ishte anetar i koalicionit qeveritar ne periudhen e luftes se 2001-it, kur u shkateruan fshatrat shqiptar ne Kumanov, Tetov etj?
A e dini se kush ishte indikatori i regresit shqiptar dhe percaresi i shqiptareve qe per here te pare ne historine e egzistimit ishin perqendruar ne nje force-PPD?
A e dini se kush eshte njeriu me i pasur shqiptar ne Ballkan nepermjet korupcionit dhe kriminalitetit?
A e dini se kush e ka gjysmen e Tetoves, dhe si i morri?
A e dini se birr i kujt ka qene ai dhe pse kane hikur nga Kosova?
A e dini dhe a e dini...? Ka hume per te pyetuu,por nuk dua qe te hup edhe me shume kohe sepse eshte e mjaftueshme e gjithe kjo per te kuptuar, te nderuar vellezer, se kush eshte ai qe, ju dhe une e dime por, nuk mund pa e permendur per ata qe se dine turpin e kombi
MENDUH TACIN...PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 05.04.2007, 22:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007Falminderit shume Ilirjan se me duket e ke permbyll temen aq bukur se ska nevoj te behet ndonje replik apo me shtu diq falminderit edhe nje her.
PM
Top
darkman
Postuar nė: 05.04.2007, 22:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007Flm ILIRIAN per permbeldhjen te gjith i kemi parasysh pikat qe ke parashturuar
por mvaret se kush i sheh kush i ka qel syt. Ala mendoj se ja rritur ritingu PDSH
asaj ritingu i ka ra ne zero po ne pak logjikojm.


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio