Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Arifiknet Xhemaili largon profesorshen Indira Cipa
Tigri_tet
Postuar nė: 22.03.2007, 21:47
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 4098
Bashkangjitur: 18.11.2006Arifiknet Xhemali largon profesoreshen Indira Cipa:

Arsyjet: Mos kaliimi i Agon Xhemailit nga provimi qe jepte Indira Cipa.


Prorektori Arifiknet Xhemaili i ka thene Profesoreshesh me ja kaluar djalin e tij dhe ja ka dhene Indexin, ndersa Profesoresha nuk e ka kaluar dhe te nesmren ka pesuar shkarkimin nga puna.

Kujdes te nderuar profesor dhe profesoresha : Nese ju nuk kaloni djemt, vajzat e prorektorve edhe pse ata jane tabulla rasa ateher neser mos vini te mbani mesim por rini e punoni ke shpija se keshtu thote Arifkinet Bogovija
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 22.03.2007, 22:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Nuk e besoj se kjo eshte e vertet,kjo eshte rrene e kullume
PM
Top
big_brother
Postuar nė: 22.03.2007, 23:18
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 6502
Bashkangjitur: 22.03.2007nuk duhet me u cudit duke pas parasysh se cfar profesorsh jan nket rast Arifikmeti, ai u be prorektor vetem e vetem se u rrinte pas partijashave e jo se e meriton dhe ka aftesi per at post..
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 23.03.2007, 19:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Megjiate duhet me pas argumente Tigri neseke argumente te lutem shpaloj edhe thuaj mos ta ngarkojme lidhje pa lidhje Arifkmetin se edhe ahstu me duket ka shume urretje ngdaj atij se di pse
PM
Top
berkan
Postuar nė: 23.03.2007, 21:51
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 16
Antari Nr: 4623
Bashkangjitur: 12.12.2006mos u habit parashutist se tigri ka te drejt te plot ajo asht realiteti po nese dum tja bajm qejfin vetes ateher asht krejt tjeter sen se kta profesor e profesoresha i kam matur ne kandar te bylbilt arif ikmeti sadis i rinte para mas deri sa e ariti qellimin e vet kta nje grup qe jan tash ne kohnat e kalume ishin kunder fadil sulejmanit kurse gjoja me fazli veliun po kto ishin krejt vegla e dikujt tjeter tash jan ba klan edhe luajn si duan vet se e kan shpinen e fort shtin ne pun cesin prej pune si me va lan baballaret si trashegimi njejt si nje koh nexhbedin beadini i cili ne fillim i rinte fadilit gaditu kurse ma von e beri velladut po kta mere njanin plase per tjetrin po me vjen keq per kta student se prej kujt presin me u shit mend po kam shpresa se se per nje koh te shkurt do vin gjenerata te reja e me e cit prej lloci ket univerzitet se generatat e vjetra krejt kan kopju komunizmin e e vazhdojn ashtu se cati kan hanger buk po stutenteve zoti ju dhasht kuvet e shendet, e dijeni se kta jan zemra e kombit tung pa kec kuptime
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 23.03.2007, 22:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Ndohsta edhe ke te drjete nuk e di po kisha pas deshire ma shume argumente me pas. Ky Arifikmeti si mbrini te behet prorektor a mundet dikush ta spjegoje pak a shume. Nuk iam shum i disponuam me i kritiku pa fakte po emri i ARIFIKMET XHEMAILIT permndet shpesh per ndonje pune qe po ndodh ne USHT pse ndodh keshtu. A ska mundesi rektori Sadi bexheti ti zgjdihe problemet apo sie shte puna.
PSh akuza qe ia ben ketu kolegu student eshte interesant!!!!!
PM
Top
big_brother
Postuar nė: 23.03.2007, 23:38
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 6502
Bashkangjitur: 22.03.2007Emri i ketij prorektorit qe nuk vlen as ti permendet emri, po perfolet shume koheve te fundit, mirepo ēka eshte me fatalja, po permendet per pun te kqija..Dime se thjesht po perfolet per paaftesine dhe marezirat qe po i ben jo vetem ai por edhe koleget e tij gjersa tash jane ne kto poste udheheqese. Ai eshte vetem vegel, instrument i dikujt tjeter. Sot i ka ardh mundsia per me mar nji post te Prorektorit dhe e shihni se sa parregullsira ndodhin. Me siguri e keni par ne mediume se si para disa muajve ai u qendronte si kėlysh udheheqesve tjere pas, dhe per at ai shperblehet me postin e Prorektorit, e jo se po meritonka...Ne ato poste udheheqese vihen njerez qe meritojne..A pak doktor shkencash ka qe kan aftesi dhe u ngjan te jen ne ato vende, pse ateher po vendohen njerez te tille pa kurfar pervoje dhe aftesie.... Mirepo do ti vij fundi edhe kesaj dhe te shpresojme qe njerezit vec ta kuptojne se cfar po ndodh ne vendet ku i dergojne femijet e tyre per tu arsimuar, ne duart e cileve njerez jane dhe njeher e pergjithmone te pastrohet politika nga objektet arsiomore...
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 24.03.2007, 19:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Tigri na jepma shuem argumenete se fetem e nise temen edhe e lae ne gjusem na trego kurcka si ka ndodh kjo pune se duhet ti bejmepublike pislleqet nese jane gjithnje te verteta.Perndryshe kjo teme mbetet vetem nje trillim!!!
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 25.03.2007, 16:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Tigri presim informata valdie nga ana jote, kjo teme eshte e mire per media nje skandal i vertete nese eshte ashtu, nese jo mbetesh vetem nje tiger prej letre!!!
PM
Top
ar_dita
Postuar nė: 25.03.2007, 16:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6546
Bashkangjitur: 24.03.2007Po lene be pash zotin po a nuk e shihni se mere njonin plase mbi tjetrin edhe e meriton te behet nje skandal po arifikmete mfalni ne shprehje ciret e veta sdi ti fshije a bo prorektor si e ka mare vet fakultetin magjistraturen e doktoraturen ashtu edhe djalit don te ja mare mos bre lene at njeri se ma katastrof se ai ska ne bote.SI AI SI ETEMI NE KRYE ME SADI BEXHETIN KREJT NJI JANE
PM
Top
Pretorian
Postuar nė: 25.03.2007, 19:20
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 5252
Bashkangjitur: 15.01.2007ar_dita

do te them dicka. edhe un i di keto dallavere qe po i ben arifikmeti por nje gje duhet ta dijm qe arifikmeti me korrin e Tetoves ( i perber nga student te USHT) ka mar vend te par, dyte, trete, katert ne arene nderkombetare dhe te thuash per te se asht quravec me duket pak e teprume. por se i ben keto budallalleqet athere duhet me u kritiku kuptohte bashk me sadi qelin edhe keto far etemat tjeter
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 26.03.2007, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Valla per korin duhet me ja dhan doren ska fjale !.
Po ama per keto punet qe o duke i be duhet me e fitu denimin se mendon se eshte be i forte po sduhet me e leju . Nese vertetohet kjo me profesoreshen Indira Cipa duhet qe rektori tja pergatis letrat per Katllanove
PM
Top
proview
Postuar nė: 26.03.2007, 00:07
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 4349
Bashkangjitur: 01.12.2006heheheheheheheh valla se di a te qeshim a te qajm , per interesa personale te disa partijakeve humbin studentet e ne kete rast une nuk do te kisha thene se i ka fajet sadi bexheti po i kemi fajet ne vete studentet se luhet me ardhmerin tone e jo me ardhemirine e tyre , se ato per vete e kan gje punen ... e mjer ne studentet zdi cka te them ... derisa sa thuhet se studente jane shtylla e shtetit ateher pse i lejojme keta gjera te tilla...
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 28.03.2007, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007p vetem seiniciuesi i temes po hest dicka ndodhi!!!!!
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 29.03.2007, 22:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Tigri temeinteresante duhet te na shkruash pak me shume per kete gje sepse besoj eshte interesant ta dime te verteten
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio