Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prof MUhamet memeti replikon me Imer Aliun, ne debatin universitar
parashutisti
Postuar nė: 22.03.2007, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Tema ne Debatin Universitar kete te enjte zgjoi kerhserine e te pranishmeve.
Prof MUhamet Memeti e pyeti publikisht zv kryeministrin Imer Aliu pse eshte ngadalesuar rezliaimi i marreveveshje se Ohrit dhe ishte shume i qarte ne mendimin e tij. Ne anen tjeter Imer Aliu nuk arriti te thote asgje pervec se te thote se nuk pajtohet.
PO u fut gazetrja Zurijeta Jajaga me pyetje per rektorin dhe nuk i dhane mundesi porf. MUhmaet memetit qe te shkembjee mendin e tij.

fatkeqesisht kjo ehste demokrcia e debateve tona mund te thuash vetem ate qe i pelqen dikujt
PM
Top
ronaldinjoooo
Postuar nė: 24.04.2007, 22:23
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 21
Antari Nr: 6991
Bashkangjitur: 19.04.2007PO ESHTE SHUME E VERTETE , KA SHUME CENZURA NE ATE DEBAT ,
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio