Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (7) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shprehje te bukura dashurie
fancy_boy
Postuar nė: 23.03.2007, 01:03
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.200460 seconda ne minute mendoj per ty
60 minuta ne ore jam me ty
7 dite te javes merzitem per ty
365 dite te vitit te DUA VETEM TY!!!

Kur ne varrin time te filloje punimi
kur ne trupin tim te filloje vajtimi
kur mbi koken time te vihet kurora
Atehere e dashur mendo se te harrova...


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
fato1
Postuar nė: 23.03.2007, 11:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Kam mall prandaj te ngacmoj
me djeg zemra prabdaj te kujtoj
te bezdis sepse te dua
dhe me cmend kur asnje fjale s'ma thua.Letrat qe ti shkrova mbaj si kujtim
dhe kur ti lexosh kujto se te don shpirti im.
Nese i ke fshi dhe me ke haruar
ja edhe nje tjetre kuptom se te dua.


PM
Top
fato1
Postuar nė: 23.03.2007, 11:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Te dergoj nje pellumb te bardhe
si simbol i paqes ne bote...
Me njerin krah te sjell shendet
me krahun tjeter lumturi
kurse me sqep nje leter"Te dua vetem ty"


Jam ketu ku me ke len
te pres atje ku te percolla
te desha ateher kur s'te njoha
te ruaj dhe tash kur s'te kam
prap te dua edhe pse je larg..
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 12:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Nese lotet ne sy
te pikojne ngadale
kujto zemren time
qe dikur ta pata fale

nese e ndjen zemren
aq shum te lenduar
kujto si ndihesha une
kur me pate tradhetuar
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 12:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Je larg me kilometra por ne zemer
Ase milimetra asgje nuk dua prej
Teje vetem met pas afer meje
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 12:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Nese ke sy shiqom Nese ke Vesh degjom
Nese ke Shpyrt sherom
Nese ke Zemer dashurom
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 12:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Nje Zemer e vetmuar
Qet gjak po pikon
A ma din hallin
Se zemra ime
Vetem ty te don
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 12:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006[/B]
Vala 900 Personin qe e keni
Kerkuar ne ju eshte dashuruar
Nese edhe ju e dashuroni
Ju lutem nje SMS ja dergoni
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 13:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006
Dashuri moj dashuri..
Kush ta vur emrin ty...??
Pse nuk tė qun nė pleqni..??
Por tė rit i bėre hi...!!
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 13:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006
Djali i thot vajzės
Nuk tė dua..
Vajza i thot djalit :
Qka mė inteseson mua !! HeHe..
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 13:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Nga maja e malit
nga dega e pemes
tė qoj pėrshėndetje
nga mesi i zemrės
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 13:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Hape zemrėn dhe vajto
hape dritarėn dhe shiqo
hape letrėn dhe lexo
tė kam nė zemėr
mos haroooo!!!
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 13:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Si hana nė lindje
si dielli n’perendim
thura keto vargje
pėr ty shpirti im…
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 13:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Ska pranvera pa lule
ska dimėr pa stuhi
ska njeri pa dashuri
ashtu as une nuk
mund tė jetoj pa ty!!
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 23.03.2007, 13:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006
Shoqeria kujtohet
Tradhetia sharohet
Fjala e keqe nė zemer
shėnohet
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (7) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio