Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> S T U D E N T E T, C'far bashkpunimi kan studentet.
zeshkani
Postuar nė: 25.03.2007, 01:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Pra c'far bashkpunimi apo shoqrie kan studenete te Usht-es me te Uejl-it.

E hapa kete tem vetem me nje qellim, per kete tem [B]USHT vs UEJL
,

qe ishte ba shum debat i nxet dhe shum fyerje te kategoris shum te rend nga te dya palet pra perveqe ketyre qe kan replikuar ne kete tem pra ne temen USHT vs UEJL , kisha pasur deshir se cfar raporte apo shoqrie kan studentet ndermjet veti edhe pse un studijoj ne USHT-e kam shum shok qe studijojn ne UEJL qe kalojm shum mir me ta.Pra a ja vlen te bejem debate te tilla sikur ne temen USHT vs UEJL .


PO ose JO
[/B]
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 25.03.2007, 06:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Usht eshte universitet shteteror,Uejl eshte universitet privat.Nese te tillet behen predhe e partive politike,atehere ndodh kjo gje qe eshte duke ndodhur tash.Nese ato objekte,e bashke me to edhe studentet "banore te atyre objekteve" i lene anash doktrinat partiake,e i perveshen mesimit,atehere do kete edhe miresi edhe bashkepunim edhe shoqeri edhe te gjitha.
Leni partite,c'mund t'i hyje ne pune nje studenti se do fiton partia e Gollubashit apo partia e Torbeshit?ne ne vend qe te bejme vellazerim-bashkim(ndermjet shqiptarve e kam fjalen) ne nxisim lufte ndermjet veti qe te dale Gollubashi apo Torbeshi te mire!ata Carat rrojn ne luksuz,ne ua bajme hallin e gajlen...
shiko vlla rregullo shtepine tende,rregullo ardhmerine tende,leri ushunjezat e popullit,shkeputi nga lekura e popullit!


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 25.03.2007, 13:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Senatori_TeT pajtohem me mendimin tend ke nje mendim shum te mir por a thua valla pse populli jone e nde nuk u mesua me keta politikana tone por cdo 2 dhe 4 vjet mashtrohen me fjalet e tyre
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio