Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Diskriminohen Studentet Shqiptar Nga Shteti
r.mislimi
Postuar nė: 26.03.2007, 17:13
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Prej kėsaj jave fillon edhe pagesa e 1.560 kredive studentore, 14 bursave pėr fėmijė me nevoja tė posaēme dhe fėmijė pa prindėr, [b]13 bursa pėr fėmijė tė ushtarėve tė vrarė maqedonas, 10 bursa pėr romė, 45 bursa qeveritare studentore dhe 7 bursa studentore pėr fėmijėt e ushtarėve tė vrarė maqedonas.[/b]

Lajmi komplet: Kliko Ketu

Shteti si gjithmon harron studentet dhe nxenesit shqiptar edhe kesaj here ka harruar se sa studentet shqiptar jane pa prind gjate konfliktit 2001 sa nxenes jane pa prind apo ne nuk i takojm ketij shteti.

Mendoni se do te vazhdojn ende keto diskriminime te tilla apo ajo?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 26.03.2007, 18:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007e potencova nje gje te tille ne nje teme tjeter,ku thash se ne mergim ke me shume te drejta si shqiptar(se paku te gjithe i kane te drejtat e barabarta) se ne atdhe.per kete nuk ka faj populli as maqedonet,por kane faj politikuajt tane,qe punojne vetem per xhep te vetin,kurse popullaten jane duke e ngrene qent...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio