Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihme!
Doruntina
Postuar nė: 28.03.2007, 21:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007ME duhet dicka me shume per rendesine e gazetave dhe mediumeve!NEse ka dikush mundesi ju lutem ndihmomeni!

Ju faleminderit per mirkuptimin,
PM
Top
deborah
Postuar nė: 18.04.2007, 10:10
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 6947
Bashkangjitur: 15.04.2007Doruntina,

do te te kisha ndihmuar me shume deshire, nese do te kishe qene me specifike ne kerkesen tuaj. Psh cfare tamam ju nevojitet? Artikuj? Mendimi i forumistave? Etj

Megjithate do te thosha qe nese di anglisht, mund te kerkosh ne google:

the importance of media

dhe pastaj shiko se cfare artikujsh e materialesh te ofrohen.

Pastaj per ta bere studimin tend te aplikueshem per shoqerine shqiptare, me ndihme do te ishte te hapje nje sondazh ne lidhje me rendesine dhe rolin e medias ne shoqerine shqiptare (mund te formulosh dy tre pyetje ne lidhje me ate qe ty te intereson), dhe nje teme ne forum ku te diskutohet ne lidhje me kete, si edhe per cilesine, ndikimin dhe sfidat e medias shqiptare.

Shpresoj qe kjo te jete ndihme,

suksese
PM
Top
Doruntina
Postuar nė: 18.04.2007, 12:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Flm por kam pare per mediat edhe ne shqip edhe ne anlisht ne google,yahoo,msn etj.

Por tashme e kam zgjidh problemin. U bene rreth 3 jave qe e kam hapur kete teme por askush nuk me ofroi ndihme ja ty je munduar dhe flm meghithate kam gjetur disa artikuj dhe e kam zgjidhur problemin! smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio