Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A ka deshtuar CST -ja ne Shtul !!???
Redjakova
  Postuar nė: 02.05.2006, 11:51
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 1102
Bashkangjitur: 02.05.2006Ok si student ne CST mendoj se departamenti i CST ne shtul eshte me i dobet se departamentet tjera
CST ne shtul pothuajse ka deshtuar ne te gjitha aspektet.

Si ne nivelin e kuadros si dhe ne fushen e praktikes ...

Qka mendoni ju ?
www.Radio203.com
www.Kqyre.com
www.albanianit.org
PM
Top
webm
Postuar nė: 02.05.2006, 12:22
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Ne fillim kishte shume premtime, do bejm ate do bejm kete, mirpo tash si duket krejt ndryshe ka dal. Tash as accountet sun i perdorish, klasat per ushtrime krejt mbyllur jane. Pastaj veq lexoni emailat, per cdo departament ka organizime te ndryshme, bursa, shkolla verore, kurse speciale edhe gjithecka, mirpo askundi CST nuk permendet.

Mos flas per 'haosin' cka eshte ne administrat.
Cdo zyre ka rregullat e veta, cdo muaj ndrohen ligje edhe rregulla te reja vendohen ne fuqi mbrenda 24 oreve, pa mos be as lajmerime as kurgja. E gjithe na thujn, kur i pyesesh pse po ndodh keshtu? Thone: ashtu eshte rregulla edhe kurgja, caj ti krye pastaj. Tash ne vit te kater si kam mbri sdi veq si duket do duhet edhe nje vit me qendru veq per Anglishten (ESP) se smundesh dy nivele me ndjek menjehere e as ne provim spo mundet me hy. E tash mendoj logjiken, 1 dhe 3 te dhanta e 2 e 4 pa dhene, e tash te dyshi smundesh me hy ne provim, edhe te 4 smundesh me ndjek. Sdi veq krejt palidhje.

Inshalla bohet mire per tjeret.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top
Blerim
Postuar nė: 02.05.2006, 22:31
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004pajtohem me kolegen qe shkruajti paraprakisht, vertet shihet se fakulteti I cst esht me pasiv sa i perket bursave , shkollave verore , per stafin mos te flas , ato mundesi qe mundemi me i shfrytezu me sa duket na i kan kufizu ,sa i perket akountave jemi te barabart me ato te administrates publike dmth 70 MB nje akont kemi e ata ruajn word dokumente nga 30 kb edhe ju mjafton e neve nje kompajlim i ndonje programi ne studio.net na duhet se paku 10 MB edhe plus pak hapsir te zbrazet per temp fajlla e ku e di edhe asnjeher sun e kam kompajlu nje detyr rahat:) e cka nese kemi 8 projekte tjera ,e pastaj e mail folderi , e dokumente tjera, po prap rrofshin flash diskat se kishim lajt .... :)
Kisha me i pyt ata qe jan absolventa ne CST se sa e ndiejn veten te pergaditur profesionalisht se edhe pak po dalim edhe duhet me u perball me boten me sfida te informatikes :)


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
Lediani
Postuar nė: 03.05.2006, 02:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Hmmmm...me thene te drejten koleg te nderuar CST me keq ardhje te them ka deshtuar, plan-programet qe jane te parapara ne CST, po anashkalohen,por me thene te drejten me aq pak sa jam i informuar edhe profesore nuk ka te mjaftueshem per mbarevajtien e mesimeve....edhe ato qe jane, sikur jane Mercenar...per nje periudh te shkurter mbajne ligjerata...dhe pastaj zhduken...se ku jane nje zot e di.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio