Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zbulohet Diploma E Jelldez Xhemailit
malli
Postuar nė: 31.03.2007, 13:17
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 30
Antari Nr: 6667
Bashkangjitur: 30.03.2007Keto dite shume bisedohet rreth asaj se edhe shoqja e Prorektorit Jelldezi do te punesohet si profesoreshe ne fakultetin pedagogjik per lenden e muzikes.
Ky do te jete kapaku i te gjitha te keqijave te cilat i perjetojme ne studentet nga njeriu i paturpshem Arifikmeti.
Sa per informate Jelldezi asnje dite nuk ka qene ne ligjerata por edhe me kryesorja asnjehere nuk ka hy ne asnje provim.Deshmitare te kesaj tragjedie jane profesoret nga Kosova Rauf Dhomi dhe Indira Cipa si dhe ata te Shqiperise Zana Shuteriqi,Milto Vako si dhe Shpetim Kushta te cilet kane qene te kushtezuar nga Bogovinasi dhe ne disa raste i ka shenur notat ne fletparaqitje pa lejen e tyre,e sot vjen koha kur nje analfabete e muzikes duhet te dale para studenteve e te ligjeroje.KATASTROFE
Sadi lirohu nga keta te Bogovines se ata do te jene te paret te cilet do ta kthejne shpinen
FUNDI ESHTE SHUME I SHPEJTE....
PM
Top
shqiponja_p
Postuar nė: 31.03.2007, 13:22
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 6681
Bashkangjitur: 31.03.2007KY ESHTE VET FILLIMI I FUDUT TE TYRE...BOTA ROTULLOHET

KAN MBET PLUMBA NGA LUFTA,KEMI ENDE !!!
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 31.03.2007, 13:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Kjo eshte skandal i madh duhet me u cu pesh nese eshte e vertete
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 31.03.2007, 13:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Zgjohu Rektor (Sadi Bexheti) se me duket te ka zen gjumi.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
parashutisti
Postuar nė: 31.03.2007, 14:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Jo se ka zene gjumi eshte zgju po me duket ska cka ju ben e kane marre perpara.hahahah
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 31.03.2007, 16:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Po ateher ma mir i bjen me dhan dorheqje rektorit ,masi nuk mundet me i ndalu, se ka than shum fjal se do e bejm kete e do e bejem ate e ne fakt asgje vetem qka po e shini edhe ju vete se qka po behet katastrof.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
parashutisti
Postuar nė: 31.03.2007, 17:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Ekipin e ka te forte vetem Cima e Qumili mungojne meu be tamam
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 31.03.2007, 19:52
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (malli @ 31.03.2007, 13:17)
Deshmitare te kesaj tragjedie jane profesoret nga Kosova Rauf Dhomi dhe Indira Cipa si dhe ata te Shqiperise Zana Shuteriqi,Milto Vako si dhe Shpetim Kushta te cilet kane qene te kushtezuar nga Bogovinasi dhe ne disa raste i ka shenur notat ne fletparaqitje pa lejen e tyre,e sot vjen koha kur nje analfabete e muzikes duhet te dale para studenteve e te ligjeroje.

Ku jane deshmitar?

Mos ja futni kot tani nese punesohet eshte ceshtje tjeter mirpo kur te beni nje teme te pakten te kete nje baze per tu debatuar.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
sekret-84
Postuar nė: 31.03.2007, 19:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007epo student te dashur un kete e kam thene shum me heret se arifikmeti diplomen e gruas e ka siguruar ne kohen e refughjateve te kosoves ndersa po ky i njejti i eshte kercenuar drejtorit te sh.f te Bogovines se do e vrite nese ja nxirte gruan prej pune kjo eshte per mustece hollin
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 31.03.2007, 19:58
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (ēuni @ 31.03.2007, 19:54)
epo student te dashur un kete e kam thene shum me heret se arifikmeti diplomen e gruas e ka siguruar ne kohen e refughjateve te kosoves ndersa po ky i njejti i eshte kercenuar drejtorit te sh.f te Bogovines se do e vrite nese ja nxirte gruan prej pune kjo eshte per mustece hollin

I nderuar ketu nuk do flasim tani per jeten private te tije, ketu flitet per punet e tija si Prorektor dhe ju lutem shume mos e teproni tani me fjale te tilla. Nese do te hyje si profesoreshe ne USHt dhe nese ti je student i Muzikes ateher organizo me koleget e tu per bojkot te mesimit nese ajo nuk i permbush kriteret per te qene ligjeruese ne universitet.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
sekret-84
Postuar nė: 31.03.2007, 20:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007e more student idashur un jam ne juridik po me dhimsen keta se per te qene nje prof.ne nje universitet duhet te tregosh nje cv te shkurter e cv e arifikmetit eshte e perlyrer e ndytur shuuum saqe me kercenimet ne sh f po i vazhdon ne usht ndaj dekaneve nese ty te djeg ateher eshte qeter pune shoci mu

jalldes xhemaili ligj ne usht qe nuk e diu lien pozite e ka note "do"
PM
Top
malli
Postuar nė: 31.03.2007, 20:09
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 30
Antari Nr: 6667
Bashkangjitur: 30.03.2007I nderuari student.
Nuk ka asgje te pavertete ne ate se cka ka bere Arifikmeti.Ai jo vetem se ja ka mare diplomen gruas se tij Jelldezit ne procedure te pershpejtuar (per dy vite),por edhe i ka kercenuar profesoret te cilet pasi i perzuni nga ky Universitet filluan ti shpalosin "dallaveret"qe i ka be i famshmi i Bogovines.
Sigurisht nje doze fajesie kane edhe ata te cilet nuk e kane ngrejtur zerin per keto fenomene,por une i kuptoj pasi ata jane friguar nga ai,me se shumti per vendet e tyre te punes.
Ai eshte dhe do te mbetet turpi i ketij populli ketu tek ne.por fundin do ta kete aq keq sa qe nuk mund ta paramendon edhe ai vet...
Ju lumte student te edukates fizike...
juve u frikesohet me shume...
PM
Top
arniti
Postuar nė: 31.03.2007, 23:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Shume flitet per familjen Xhemaili mduket se nga bogovinja jane, te nderuar student duhet ti shiqoni mire punet sic jane nuk duhet vetem te flisni pa fakte, une nuk e njoh as arifiknet xhemaili as agron as jelldez apo shoqa e arifiknet te gjitha i kam lexuar ne kete forum por nuk duhet te flasim keq per to
une gezohem nese jane te gjith te nje familje me siguri jane nje familje e ngritur e arsimuar, nuk duhet te flisni pse punesohet nese kane fakultete mr.dr ateher u takon te jene ne USHT.
ju duhet te keni fakte per secilin ku dhe kur e ka kryer si e ka kryer dhe cafr ka kryer.
Kur do ti keni te gjitha te dhenat pastaj mund te publikoni madje mund edhe tia dergoni ketij dekani apo prorektori cka eshte dhe ti thoni se ne emer te studentetve me nenshkrime te studenteve do ti dergoni nje nje leter dhe do ti theni se ky apo ajo nuk eshte per te na ligjeruar.
Besoj se do te hasni ne mirekuptim. Ju lutem mos publikoni vec te shkruani pa fakte. Se eshte TURP ti hupet dikujt autoriteti
PM
Top
malli
Postuar nė: 31.03.2007, 23:37
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 30
Antari Nr: 6667
Bashkangjitur: 30.03.2007Te gjitha keto fakte i ka te njohura Rektori dhe se shpejti do te meren masa,ata nuk kane qene dhe nuk do te jene te arsimuar,te gjitha diplomat i kane falco dhe me dallavera,vetem se me vjen keq pse nuk reagojne koleget te cileve u pengon aq shume sa qe nuk munden edhe ta shohin si qenie.
Ju a e keni pa si pamje Arifikmetin dhe djalin e tij,asnje artist nuk sillet dhe nuk duket si to.....
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 05.04.2007, 19:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007si duket musteqja fitoi u be minister krejt ketu e kishte pas punen e avansun se u tregu i sukseshem ne USHt me gjithe ato patsrime qe i beni
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio