Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Njoftim- Ussh, USSH
USSH
Postuar nė: 31.03.2007, 18:29
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 38
Antari Nr: 26
Bashkangjitur: 01.12.2004
NJOFTIM


Njoftojmė tė gjithė Studentet e Universitetit tė Prishtinės sė mė datė 01 prill 2007 nė ora 11:00, mė rastin e Dites Nderkombėtare tė Ambientit Unioni i Studentėve Shqiptarė nė bashkpunim mė Qendren e Studentėve tė Universitetit tė Prishtinesė, organizon pastrimin dhe fidanizimin e Qendres sė Studentėve mė moto:

“TĖ GJITHĖ PĖR NJE AMBIJENT MĖ TĖ PASTĖR”

Andaj ftojmė tė gjithė studentet qė mė date 1 prill 2007 , ora 11:00 tė na bashkohen para menzes sė Studentve, njekosisht pėr te gjithė Studentet aktivistė vullnetar,do ketė nga nje blluz, drekė, pije freskuese dhe nga nje kafe.


Ndersa ne oren 20:00 ne Byfen e konviktit Nr: 5, do ketė mbremje argetuese Studentore „USSH PARTY“ mė DJ: Lila dhe DJ Labi


Ju Mirėpresim…..

Kėshilli Organizativ i USSH-sė
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio