Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Xhaferi E Nxori Ahmetin Nga Balta
fancy_boy
Postuar nė: 31.03.2007, 20:38
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Thaēi edhe njė herė i ka bėrė thirrje kryetarit tė BDI-sė, Ali Ahmeti, qė
tė zgjedhė vendin dhe kohėn pėr tė biseduar. "Unė kam disa deklarime
publike kur e thėrras zotin Ahmeti dhe bashkėpartiakėt e tij tė takohemi
ku tė dėshirojnė ata, nė cilin vend dhe nė cilėn kohė duan. Ata kanė
njė argument se nuk kanė dėshirė tė komunikojnė nė nivel mė tė ulėt
dhe se komunikojnė vetėm me zotin Xhaferi. Po, megjithatė, ai duhet
tė jetė i vetėdijshėm pėr njė diskontinuitet tė komunikimit me zotin
Xhaferi", ka thėnė Thaēi. Ai ėshtė shprehur se Arbėn Xhaferi ėshtė i
prekur thellė me sjelljet e Ahmetit nė aspektin politik dhe kombėtar.
"Baltėn prej tė cilės e nxori zoti Xhaferi zotin Ahmeti nė vitin 2001,
prapė ai nuk ishte tėrė kohės falėnderues. Dhe e them kėtu publikisht
qė Ahmeti e ka tė pamundur tė takohet nė tė ardhmen me zotin
Xhaferi", ka thėnė Thaēi.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
darkman
Postuar nė: 31.03.2007, 21:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007Po normal se nuk komunikojn me nivel me te ulet
si te komunikojn me Thaqin a mund te merrret vesht njeri me ate


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 31.03.2007, 22:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006haha ej vertet thaci e tha kete....
Po oki duhet te mesohemi me punt e thacit pse mos edhe te xhaferit a ende nuk e kuptoni fillozofine e fjaleve te tij a.........
Por kjo qe arben xhaferi e nxori nga balta ali ahmetin pak si palidhje me duket.....
Ishte partia e arben xhaferit qe refuzoj idene e ali ahmetit per te bashkuar trojet shqiptare dhe pastaj kur e humben pushtetit hajde tash ti bashkojm trojet shqiptare......
Sa per fillozof mund te ja quaj arben xhaferit por per politikan jo....
Ishte arben xhaferi qe e zgjodhi ceshtjen e invaliteve te luftes dhe ceshtjen gjuhes shqipe per 60 dite dhe tani kur e pyesin gazetaret ku jane premtimet e tij ai arsyetohet se eshte duke u mar me fillozofine e kadarese dhe qoses kinse do i pajtoj ki ate e per popullin shqiptar nuk ka kohe te miret.........
Per mendimin tim edhe pse bdi prej larg duket se eshte opozite nga afer kuptohet se ajo eshte ne pozite duke mbrojtur te drejtat dhe interesat e shqiptareve........
Ta falemenderojm zotin qe kemi nje parti serioze sic eshte bdi-ja se po te mos ishte kjo parti do na hante dreci.
PM
Top
ylly007
Postuar nė: 31.03.2007, 22:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1436
Antari Nr: 4814
Bashkangjitur: 21.12.2006o ti DARKMAN dhe ti NDESHKUES si duket ju te dy e keni ndeshku veten,sepse jeni nis pas disa TORBESHVE te ZAJASIT te cilet ju shpiejn drejt fundosjes
se ky li-DERRI juaj ti kishte vetem 10% te te madhit ARBER XHAFERI ju do te ishit shume te kenaqur ama ai per fat te keq as keto 10 % si ka
se eshte i SEMUAR MENTAL qe na i ka perzene ZViCRA .
Se atyne nuk u duhet nje njeri i semuar mental
PM
Top
darkman
Postuar nė: 31.03.2007, 22:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007ylly007 ai torbesh nuk eshte si per fillim se ai ka punu per shqiptarizmin prej ne kohen kur thaqi dhe xhaferri punonjen per udben nese sbeson shih te kjo tem e ke dikund linkun qe eshte inqizim kur fol ish ministri i punve te mbrendshme per thaqin dhe xhaferrin.

Dhe nese ALI AHMETI eshte i semur mental ateher Arben Xhaferri i bie te jet i vdekur. nuk e di kush eshte i semuri ketu tash.

Plus ne Zajas nuk ka torbesh as maqedon jan krejt shqiptar


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
darkman
Postuar nė: 31.03.2007, 22:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007
http://www.youtube.com/watch?v=qjBdGFOS9jk
shihe ketu kush eshte thaqi dhe xhaferri


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
dj_style
Postuar nė: 31.03.2007, 22:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006o Darkman mos na tregon per zajazin se e dim kush eshte kam qen njeher dhe zoti mos e coft askend atje, me vjen keq qe ka shqiptar ne ate vend, them keto fjale pse nuk mund te ri pa mos i than se me te veretet eshte nje fshat shume i prapambetur dhe nga nje vend i prapambetur nuk mund te behet dikush nga ai vend dicka. Ēfar mentaliteti atje te gjithe meren me kultivimin e leshit te dheneve.


Darkman mos na shit mend mos na trego BDI e PDSH e dim, se kush, cka eshte.
Pershendetje.
PM
Top
darkman
Postuar nė: 31.03.2007, 22:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007Shum mir qe e din o DJ_STYLE se kush qfar eshte po me duket e din gabim
i gjykon punet me fiksime ta fiksu thqi ne kok me pallavrat e ti te kota.

Sa per zajasin kur te folish duhet ne fillim tipa si ti te marrin avdes pastaj te folin per zajsin


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
andy
Postuar nė: 01.04.2007, 00:05
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Per kete "ndeshkuesi" ti tregon tash se PDSH-ja nuk e ka zgjedh ceshtjen e invalideve te luftes dhe ceshtjen e gjuhes shqipe, per 60 dite sa tha ok pajtohem me ti se nuk e zgjodhi per 60 dite, por do e zgjedhe shume shpejt.
Po desha te ta kujtoj se bdi-ja kete nuk e zgjodh per 4 vjet sa ishte ne pushtet dhe tash mundohet te kritikon PDSH-en, a ne realitet e kritikon veteveten.
Por deri sa ka ksi njerez si ti si nuk din ti analizojn sendet prej te e para oshte shume problem, po me kete fakt ti tregon se si jan enjerzit e bdi-se, e kam fjalen sa te zgjuar


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
lawyer_222
Postuar nė: 01.04.2007, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 399
Antari Nr: 6524
Bashkangjitur: 23.03.2007oh more darkman ,nese sipas jush duhet te meret abdes per zajazin,ateher cka duet te behet kur te permendish Tetoven,
ju e krahasoni bdi-n alin fazlin me Zotri Thaqin dhe me babain e politikes Sqiptare Zotin Xhaferi
Hmmm te mjert na ...


----------------------------------------


"Koha ėshtė e maskarenjve, por Atdheu i Shqiptarėve "
PM
Top
fato1
Postuar nė: 01.04.2007, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007qe me vjen interesan ketu tek ju secili kritikoni njeri tjetrin (arbenin alin)duke e ditur se as i ky i fundit as i pari nuk eshte si duhet ..pse be nuk flitni te drejten ....me TURP i madh eshte kjo qe beni ju ketu se ato atje se juve vec kot ashtu flisni e atyre valla as qe ju kujtohuni ju se a jeni me ta apo jo....
kaloni bukur
PM
Top
TetovaLovER
Postuar nė: 01.04.2007, 00:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 5596
Bashkangjitur: 02.02.2007 Citim (dj_style @ 31.03.2007, 22:50)
o Darkman mos na tregon per zajazin se e dim kush eshte kam qen njeher dhe zoti mos e coft askend atje, me vjen keq qe ka shqiptar ne ate vend, them keto fjale pse nuk mund te ri pa mos i than se me te veretet eshte nje fshat shume i prapambetur dhe nga nje vend i prapambetur nuk mund te behet dikush nga ai vend dicka. Ēfar mentaliteti atje te gjithe meren me kultivimin e leshit te dheneve.


Darkman mos na shit mend mos na trego BDI e PDSH e dim, se kush, cka eshte.
Pershendetje.

I mjeri ti se sa i vobeket qe je!!!Gjynah prej perendie ,qe nje student te poston nje shkrim te tille!!!
Po deri kure ju do te merni me lokalizma?Nga njera pretendoni se jeni per bashkim kombetar,a ne anen tjeter beni ndarje edhe te fshatrave!!
Jeni mesuar qe gjithe udheheqesit e partive politike te vijne nga Tetova,dhe tash qe BDI doli me ndryshe se tjerat,ka udhheqsin nga gjith FYROM,e ti mor MASKARA po i ben ata TORBESHE se sipas teje vetem Tetova paska SHqiptare!!!!
PM
Top
Doruntina
Postuar nė: 01.04.2007, 11:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Darkman perseri mosmareveshja e jote!
Une nuk di se a aeshte i semure A.AHmeti por di qe ARBEN XHAFERI eshte i semure por, ajo semundje nuk ehste semundje mentale dhe nuk ka te beje me koken e tij.MEncurine e Xhaferit nuk e ka asnje kindershtar i tij i forte e lere me A.Ahmeti.Prandaj mos debatoni kot per semundje sepse mendjen e A.Xhaferit sbesoj se e ka kush ne Ballkan smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 01.04.2007, 11:50
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006u pa puna e te dyve se sa jan e si jan.

thjesht kape njerin e bjeri tjetrit.....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 01.04.2007, 14:13
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Ku te kishim edhe disa persona tjer si z.Menduh Thaqi edhe Arber Xhaferi. Menquria dhe politika e Arben Xhaferit Nuk shifet xhdokund. Arben Xhaferi ishte ai i vetmi SHQIPTAR qe kur u ba marveshtja e Ohrit ja krisi Shqip me fol para Mediave. Ndersa Menduh Thaqi personat Antishqiptaret (shkijet) i shkel me kembe.

Flm kalofshi mire!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio