Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urgjent: Policia Mbyll Usht-ne!, shqiptaret mbeten pa universitet
snajperisti
Postuar nė: 01.04.2007, 15:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 150
Antari Nr: 6246
Bashkangjitur: 10.03.2007
Policia ka mbyllur USHT-ne te dielen ne mengjes me arsye se nuk ka nevoje per universitet ne gjuhen shqipe.
Policet kane nderhyre pa paralajmerim dhe vendimi i Qeverise ka qene i fsheht!


APRILILIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :)
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 01.04.2007, 17:29
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Do ishte me interesante po te kishe lan me repliku tjert edhe ma ne fund te kishe dhan repliken ti Ishte 1 Prilli :).
Hajgare e mire.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 01.04.2007, 17:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006snajperisti,shum for e fort, por pse nuk e lave pak me u ba debat, por paske treguar menjeher.
tung kalo mir
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
arniti
Postuar nė: 05.04.2007, 13:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Hyra ne forum te politikes dhe e pash kete teme
Policia Mbyll Usht-ne klikova dy here dhe faqja filloi te hapet shume ngadale, une mensi po prisja te hapet.

Kur u hap faqja e pash se kishte shkruar per 1 prillin hahaahha
eshte nje teme prekese.

PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio