Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Afati I Prillit Ne Usht
spartacus
Postuar nė: 02.04.2007, 08:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006a e din ndonjeri a ka dale afati i prillit dhe kur behet paraqitja e provimeve , fakulteti juridik, usht.
flm
PM
Top
spartacus
Postuar nė: 02.04.2007, 11:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006ooo popullll po ce ni jav qe ju lus per ndonje informate rreth provimeve bre... a askuj nuk i interesojne afatet aaa...po tamam skemi kohe duke u mare me bdi dhe pdsh, me sadin me aline, me thacin , me arifikmetat..e qametat...me falni edhe njeher qe bera pyetje dhe falmnderit qe pres qe nje jave pergjigje....
PM
Top
fato1
Postuar nė: 02.04.2007, 13:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007deri ne diten e premte 06 04 eshte afati per ti paraqit provimet..besoj se per te gjith fakultetet eshte e njejt ..nuk menodj se eshte ndryshe per fakultetin juridik..
pershendetje
PM
Top
spartacus
Postuar nė: 02.04.2007, 15:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006shume flm per informaten Fato-sh...
thnx
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio