Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ............., me 30 qershor
SEE-University Student
  Postuar nė: 02.04.2007, 09:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 99
Antari Nr: 6683
Bashkangjitur: 31.03.2007.....................
PM
Top
eros_77
Postuar nė: 02.04.2007, 10:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 554
Antari Nr: 3906
Bashkangjitur: 09.11.2006Nje e dy qe ka me ndodhe ne vende te sekretarite te pergjithshem Ruzhdi Matoshit do te jete Imer Aliu, edhe nje eshte e vertet qe partine do ta kete edhe shum kohe Menduhi ne duarte e tyja, nuk e di cka shofin te Imer Aliu pse aqe e favorizojne nese mundet dikush ti jep arsyet?
PM
Top
arniti
Postuar nė: 02.04.2007, 10:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Imer Aliu eshte njeri me i guximshem dhe njeri shume stabil.
PM
Top
Lanti_987
Postuar nė: 02.04.2007, 16:29
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 6580
Bashkangjitur: 26.03.2007eros_77, pajtoem me ty PDSH-ja shume po e favorizon Imer Aliun, pse valle vetem ai eshte i afte per te udheheq?
Mendoj se ka lidhje te forta brenda partis, nese spo gaboj.

Largimi i Bardhylit, do ta demtoj shume partin ne pozit, po e humb edhe krahun e luftes qe ishte nje ndihmes i madhe.
PM
Top
malli
Postuar nė: 02.04.2007, 16:57
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 30
Antari Nr: 6667
Bashkangjitur: 30.03.2007E pershendes PDSH-ne qe i avancon te rinjte dhe ua hap rruget por nuk mund ta kuptoj si mund te avancohet Arifikmet Xhemaili
njeriu i cili eshte sinonim i korupcioni,joprofesionalizmit dhe amoralitetit....
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio