Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Ilirani, prezentim
Illyriani
Postuar nė: 02.04.2007, 17:19
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 6720
Bashkangjitur: 02.04.2007Pėrshėndetje tė nderuar pjesėmarrės tė forumit (anėtarė,administratorė, moderatorė, webmasterė)

Kėtu mė solli, fillimisht ambienti i kėndshėm shqiptarė dhe dėshira pėr t'u bėrė pjesė e saj,kurse sė dyti, dėshira pėr tė observuar marėdhėniet ndėrmjet studentėve, tė cilat ndoshta do tė mė shėrbenin si parapregatitje pėr shkollimet e mia univerzitare.

Jetoj nė Belgjikė, dhe jam nxėnės i njė shkolleje sė mesme shtetėrore. Jam nė vitin e 5, qė ėshtė ekuivalent i vitit te 3-tė nė gjymnaz.
I pėrcjell mėsimet nė njė shkollė frankofone dhe pėr drejtim kam gjuhėt: anglishten, gjermanishten dhe spanjolishten.


Ju pėrshėndes pėrzemėrisht! smil3dbd4e398ff7b.gif uroj qė tė kaloni si ėshtė mė sė miri dhe shumė suksese nė studimet!
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 02.04.2007, 18:28
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Mir se erdhe Illyriani. E gezofshe edhe nofken dhe suksese....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
ilirian
Postuar nė: 03.04.2007, 15:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 6648
Bashkangjitur: 29.03.2007Te nderuar miq
Edhe pse te ne shqiptaret, sipas tradites, eshte e udhes qe se pari te pershendesesh e pastaj te filloash aktivitetin, ndrohtesia, relaxueshmeria, ambiciet, temat dhe debati me imponuan nje shkeputje nga tradita jone, duke marre pjese ne debat pa u pershendetut te gjithe ju pjesemares dhe udheheqes te kesaj faqeje qe na krijuat mundesine per te shprehur mendimin tone.
Keshtu qe ju pershendes te gjitheve,ju admnistrues, anetare dhe kolege studente !
Vecanerisht e pershendes mikun tim Lirimin (nese eshte ai) , qe duke e njohur ate,te kaluaren e ti, aktivitetet e tij ma shtoi ambicjen per te qene pjestar i kesaj "dritare te hapur" te intelektualeve te ardhshem te kombit tone...!
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio