Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sfera private
Sybella
Postuar nė: 15.02.2009, 23:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008A mendoni se ne nje lidhje duhet te kete dhe se duhet te respektohet sfera private?

Me konkret, a do te kishit lejuar apo a do te ishit dakord qe partneri/partnerja juaj te kete qasje ne mobilin tuaj, ne e-mail adresen tuaj, kuleten apo ditarin tuaj?

A do te ndryshonte qendrimi i juaj ne rast te marteses?

Cka mendoni ju, te cileve partneri/partnerja do t'jua kishte ndaluar qasjen ne sferen private?

Ju pershendes!

smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Pellumb
Postuar nė: 15.02.2009, 23:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008Mund te them se une nuk kam sfere private, prandaj dhe nuk me intereson sfera private e dikujt tjeter.


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
Sybella
Postuar nė: 15.02.2009, 23:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Pellumb @ 16.02.2009, 01:21)
Mund te them se une nuk kam sfere private, prandaj dhe nuk me intereson sfera private e dikujt tjeter.

Cka nese femra nuk te lejon te marresh ne dore mobilin e saj? Do te dyshoje apo do te mendoje se eshte sfere private e saj dhe se duhet te respektohet?----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Fox
Postuar nė: 15.02.2009, 23:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008PO do e kisha lejuar ndasht ne e-mail ndasht ne mob. kryesorja un ta dij se cka ben se nje send qe sdi do e ket problem pastaj me mua...


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
Fox
Postuar nė: 15.02.2009, 23:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008 Citim (Sybella @ 16.02.2009, 01:23)
Cka nese femra nuk te lejon te marresh ne dore mobilin e saj? Do te dyshoje apo do te mendoje se eshte sfere private e saj dhe se duhet te respektohet?

po nese nuk me le te mar mob. e saj ne doren time ateher dyshohet se ka ndonje sekret qe une nuk dij..


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
vllahi
Postuar nė: 15.02.2009, 23:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008Apsulutisht jo,sjam dakort qe duhet te ekzistojne kto ceshtje private...........cdo gje duhet te jete e hapur e diskutushme dhe pa rezerva ,cdo variant tjeter shkon drejt deshtimit,ky eshte mendimi im.


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
vllahi
Postuar nė: 15.02.2009, 23:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008Apsulutisht jo,sjam dakort qe duhet te ekzistojne kto ceshtje private...........cdo gje duhet te jete e hapur e diskutushme dhe pa rezerva ,cdo variant tjeter shkon drejt deshtimit,ky eshte mendimi im.


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė: 15.02.2009, 23:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007Po do e kisha lejuar partneri im qe te kete qasje ne sferen private.Normal do kisha dashur edhe une te kem qasje ne gjerat private te tij.Nese nuk lejon ai dmth ka dicka ketu.Fillojne dyshimet...


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
Pellumb
Postuar nė: 15.02.2009, 23:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (Sybella @ 15.02.2009, 23:23)
Cka nese femra nuk te lejon te marresh ne dore mobilin e saj? Do te dyshoje apo do te mendoje se eshte sfere private e saj dhe se duhet te respektohet?

Une as qe do t'ia prekja telefonon e saj. Ne parim, i urrej celularet dhe kur jam ne shtepi asnjehere nuk e mbaj prane telefonin tim (kur shkoj ta marr eshte mbushur me missed calls). Une nuk mendoj qe dicka e keqe mund te vjen nga celulari. Nese ajo do te bente dicka pas shpines sime, me siguri do t'i kete shlyer gjurmet (ka pastruar regjistrimet, ka fshire SMS-te...). Dhe kjo qe thoni ju se ajo nuk do te me lejonte ta prek celularin e saj ka anet e veta pozitive, sepse asnjehere nuk do te me thote "shko sillma telefonin". smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
Fox
Postuar nė: 15.02.2009, 23:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008 Citim (shkupjanja @ 16.02.2009, 01:28)
Po do e kisha lejuar partneri im qe te kete qasje ne sferen private.Normal do kisha dashur edhe une te kem qasje ne gjerat private te tij.Nese nuk lejon ai dmth ka dicka ketu.Fillojne dyshimet...

smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė: 15.02.2009, 23:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (Fox @ 16.02.2009, 01:31)
smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

A e thash mire Fox?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif A mos jam gabim?! smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
Armani
Postuar nė: 15.02.2009, 23:33
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008Mendoj qe Ka te drejt ti kontrolloje, veq mos prishje diqka se i prishet ftyra masandej smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
shkupjanja
Postuar nė: 15.02.2009, 23:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (PRADA_ @ 16.02.2009, 01:33)
Mendoj qe Ka te drejt ti kontrolloje, veq mos prishje diqka se i prishet ftyra masandej smil3dbd4daabd491.gif

Hhahahahaha sa kam qesh smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif Shife ky menjehere me kercenime smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
Fox
Postuar nė: 15.02.2009, 23:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008 Citim (shkupjanja @ 16.02.2009, 01:32)
A e thash mire Fox?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif A mos jam gabim?! smil3dbd4e4c2e742.gif

Topi se lun edhe une pak me nalt e thash po me tregim ndryshe smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
AMONI
Postuar nė: 15.02.2009, 23:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1811
Antari Nr: 13254
Bashkangjitur: 29.01.2008urime per temen sybella, te lumte


----------------------------------------
Qeta njohesh te miren, duhet ta besh te miren. - Aristoteli, kojshia jem.
PM
Top

Topic Options Faqe: (9) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio