Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) « E para ... 7 8 [9]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sfera private
Alblord
Postuar nė: 16.02.2009, 03:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008 Citim (Pellumb @ 16.02.2009, 03:30)
Per shkak se nuk kam mundur te pershtatem, akoma nuk kam rene ne dashuri. smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

Mpaske ngjajt mu! smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
Armani
Postuar nė: 16.02.2009, 08:57
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008 Citim (Alblord @ 16.02.2009, 05:33)
Mvaret se cfare rasti dhe pse!
Psh, ndigjova se para ca muajsh nje djale e kishte divorcuar gruan edhe pse kishin qene te martuar vetem per 4 muaj. Burri nepermjet nje spy-programi kishte lexuar gjithe historine e bisedave te saja ne msn, qe kishte pasur me ish frajerat dhe planet se kur, ku dhe si te takohen serish gjat veres kur do jen ne pushime!
Ktaj i thauen Hacker smil3dbd4d6422f04.gif I Tregojsha Pellumbit se duhet te Kontrollohet gruja Por se ka te qart Thjesht i Pergjigjem Ashtu Koha ka ardh A Sy Hape SYT nuk she Kurgja. smil3dbd4e398ff7b.gif

Ps. Muhabete jon ato xhi kan thon Brusli Ka flejt me 1 soj mshel me 1 cel smil3dbd4e5e7563a.gif Kur De Dixhes pi Qumshtit edhe Dhalltin da fryjsh. smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRADA_ nė 16.02.2009, 08:58


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
Alblord
Postuar nė: 16.02.2009, 13:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008 Citim (PRADA_ @ 16.02.2009, 10:57)

Ps. Muhabete jon ato xhi kan thon Brusli Ka flejt me 1 soj mshel me 1 cel smil3dbd4e5e7563a.gif Kur De Dixhes pi Qumshtit edhe Dhalltin da fryjsh. smil3dbd4e4c2e742.gif

Hahahhahahahha, sa kam qeshur! smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PS: Mos pini qumesht, po pini Coca Cola! smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 29.06.2010, 09:16
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010 Citim (Sybella @ 16.02.2009, 00:18)
A mendoni se ne nje lidhje duhet te kete dhe se duhet te respektohet sfera private?
Me konkret, a do te kishit lejuar apo a do te ishit dakord qe partneri/partnerja juaj te kete qasje ne mobilin tuaj, ne e-mail adresen tuaj, kuleten apo ditarin tuaj?
A do te ndryshonte qendrimi i juaj ne rast te marteses?
Cka mendoni ju, te cileve partneri/partnerja do t'jua kishte ndaluar qasjen ne sferen private?

Ju pershendes!

Po normal qė duhet.
Mua do me pengonte kjo shumė po qė se i dashuri apo burri im ma "kontrollon" kuletėn, qantėn apo telefonin.
Kėto trija bėjnė pjesė nė sferėn e shejntė private dhe pos meje, askujt s'kanė tė interesojnė!
PM
Top

Topic Options Faqe: (9) « E para ... 7 8 [9]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio