Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sfera private
Armani
Postuar nė: 15.02.2009, 23:37
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008 Citim (shkupjanja @ 16.02.2009, 01:34)
Hhahahahaha sa kam qesh smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif Shife ky menjehere me kercenime smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ncuk smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
Armani
Postuar nė: 15.02.2009, 23:39
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008 Citim (Fox @ 16.02.2009, 01:34)
Topi se lun edhe une pak me nalt e thash po me tregim ndryshe smil3dbd4d6422f04.gif

Mir o ti Dum ti Respektojm t'va bojm qejfin T'va plotsojm deshirat Grave ama jo tna hypin mbi shpin se sun i bajm smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


Ho Ma but pak cauca ku kini mar hez


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
Fox
Postuar nė: 15.02.2009, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008 Citim (PRADA_ @ 16.02.2009, 01:39)
Mir o ti Dum ti Respektojm t'va bojm qejfin T'va plotsojm deshirat Grave ama jo tna hypin mbi shpin se sun i bajm smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


Ho Ma but pak cauca ku kini mar hez

aaa ka redn edhe per tu lazdru edhe per bised serioze edhe per dashuri cdo gje ka kufi (kadal beg se ka hendek) smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
Pellumb
Postuar nė: 15.02.2009, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (shkupjanja @ 15.02.2009, 23:28)
Po do e kisha lejuar partneri im qe te kete qasje ne sferen private.Normal do kisha dashur edhe une te kem qasje ne gjerat private te tij.Nese nuk lejon ai dmth ka dicka ketu.Fillojne dyshimet...

Ta zeme se motra juaj apo nje vajze xhaxhai e juaja nuk eshte me rendesi cila, ka kontroll te mjeku, gjinekologu,... dicka krejtesisht private te saj, e tani cfare i duhet te fejuarit tuaj apo burrit tuaj te dije per jeten private dhe intime te pjesetareve me te larget te familjes suaj. Une sinqerisht nuk dua te dij cdo sekret familjar nga e kaluara e te fejuares apo te gruas sime. Ate cka ka per te me treguar do te me tregon, ate qe nuk deshiron te ma tregoje, me siguri ka ndonje aresye te forte.

Ne vend te gjithe atyre pyetjeve te pa fundme, mjafton te behet vetem nje pyetje: ME TRADHETON APO JO?
Por une cdo here them besimi eshte mbi te gjitha, atehere kur dikush deshiron te kontrolloje telefonin tuaj apo ju deshironi te kontrolloni telefonin e atij/asaj, para se te kontrolloni telefonin me mire jepni fund lidhjes sepse ajo lidhje ka marre fund ne ate cast kur juve ju ka vajtur mendja te kontrolloni telefonin. Sepse ne ate cast ka vdekur besimi.


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
shkupjanja
Postuar nė: 15.02.2009, 23:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (Pellumb @ 16.02.2009, 01:44)
Ta zeme se motra juaj apo nje vajze xhaxhai e juaja nuk eshte me rendesi cila, ka kontroll te mjeku, gjinekologu,... dicka krejtesisht private te saj, e tani cfare i duhet te fejuarit tuaj apo burrit tuaj te dije per jeten private dhe intime te pjesetareve me te larget te familjes suaj. Une sinqerisht nuk dua te dij cdo sekret familjar nga e kaluara e te fejuares apo te gruas sime. Ate cka ka per te me treguar do te me tregon, ate qe nuk deshiron te ma tregoje, me siguri ka ndonje aresye te forte.

Ne vend te gjithe atyre pyetjeve te pa fundme, mjafton te behet vetem  nje pyetje: ME TRADHETON APO JO?
Por une cdo here them besimi eshte mbi te gjitha, atehere kur dikush deshiron te kontrolloje telefonin tuaj apo ju deshironi te kontrolloni telefonin e atij/asaj, para se te kontrolloni telefonin me mire jepni fund lidhjes sepse ajo lidhje ka marre fund ne ate cast kur juve ju ka vajtur mendja te kontrolloni telefonin. Sepse ne ate cast ka vdekur besimi.

Une po them qe nese ai ka deshire te kete qasje ne gjerat e mija private,per mua eshte OK,sepse skam asgje cka te fsheh.Por nese ai ka deshire,athere edhe une dua te dij per te


Edhe nje gje.Nese ti e pyet te dashuren tende se"A me ke tradhetuar"?! Mendon qe ajo do thote " PO" smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga shkupjanja nė 15.02.2009, 23:49


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
Fox
Postuar nė: 15.02.2009, 23:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008 Citim (Pellumb @ 16.02.2009, 01:44)
Une sinqerisht nuk dua te dij cdo sekret familjar nga e kaluara e te fejuares apo te gruas sime.

do pendohesh per ket fjale..!!!


ktu je treguar se ske grua por edhe femer ske...
mos gabofsha a ehste e vertet se ske ok problemi yt veq ashtu thash...

bash mbohet qefi nese ma kontrollon mua mob..----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
skystar
Postuar nė: 15.02.2009, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008Partneret duhet pasur kontroole ne njeri-tjetrin gjithmone, pasi kjo i afron me se tepermi ato duke i mesuar se si i pelqen partnerit qe te jete partnerja e tij dh anasjelltas.

A duhet te perzihen ne punet private te njeri-tjetrit??


PO me privatja e privateve eshte dashuria me partnerin/en, e si mund te mos perzihen ne privatet tjera me me pake rendesi, kjo nuk duhet qe te behet me force apo me detyrime tjera por vet individi duhet tja tregoj partnerit/es privatin e saj/tij.

Ose ndryshe ka luajtur puna..


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
Pellumb
Postuar nė: 15.02.2009, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (shkupjanja @ 15.02.2009, 23:48)
Edhe nje gje.Nese ti e pyet te dashuren tende se"A me ke tradhetuar"?! Mendon qe ajo do thote " PO" smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif

Une do ta vendosi ne poligraf dhe pastaj le te thote cka te doje (ose po ose jo), por te verteten do ta thote, sepse aty s'ka genjeshtra. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
Armani
Postuar nė: 15.02.2009, 23:54
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008 Citim (shkupjanja @ 16.02.2009, 01:48)
Edhe nje gje.Nese ti e pyet te dashuren tende se"A me ke tradhetuar"?! Mendon qe ajo do thote " PO" smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif

Zoti mos e boft me m'tradhtu GRUJA se e ces nbafce edhe


Fotografi e jashtme


per dashnoret sma nin
----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
shkupjanja
Postuar nė: 15.02.2009, 23:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (Pellumb @ 16.02.2009, 01:53)
Une do ta vendosi ne poligraf dhe pastaj le te thote cka te doje (ose po ose jo), por te verteten do ta thote, sepse aty s'ka genjeshtra. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ishalla nuk te vjen puna deri aty smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
Pellumb
Postuar nė: 15.02.2009, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (Fox @ 15.02.2009, 23:52)
do pendohesh per ket fjale..!!!


ktu je treguar se ske grua por edhe femer ske...
mos gabofsha a ehste e vertet se ske ok problemi yt veq ashtu thash...

bash mbohet qefi nese ma kontrollon mua mob..

Nuk jam i martuar akoma dhe per momentin jam single, por edhe kur kam qene me dike, nuk me kane interesuar sekretet e thella familjare.

I don't care who you are, where you from as long as you love me. BackStreet Boys.


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
Pellumb
Postuar nė: 15.02.2009, 23:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (shkupjanja @ 15.02.2009, 23:55)
Ishalla nuk te vjen puna deri aty smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nuk eshte ndonje problem i madh sepse lehte sigurohet poligraf tani. Nese i duhet dikujt le te tregoje. smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
shkupjanja
Postuar nė: 15.02.2009, 23:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (Pellumb @ 16.02.2009, 01:58)
Nuk eshte ndonje problem i madh sepse lehte sigurohet poligraf tani. Nese i duhet dikujt le te tregoje. smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

Mua nuk me duhet per momentin,ama me trego ku dhe si kur te vije koha smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
Fox
Postuar nė: 16.02.2009, 00:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008hey a ben me me ma spjegu fjalen "poligraf"

mundsisht smil3dbd4d75edb5e.gif


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
Pellumb
Postuar nė: 16.02.2009, 00:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (Fox @ 16.02.2009, 00:01)
hey a ben me me ma spjegu fjalen "poligraf"

mundsisht smil3dbd4d75edb5e.gif

Detektor te genjeshtrave. smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top

Topic Options Faqe: (9) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio