Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sfera private
skystar
Postuar nė: 16.02.2009, 00:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (Pellumb @ 16.02.2009, 01:53)
Une do ta vendosi ne poligraf dhe pastaj le te thote cka te doje (ose po ose jo), por te verteten do ta thote, sepse aty s'ka genjeshtra. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Eja ti sdo kerkonke nga privati i saj po drejte direkt ne gjyq.

Hahahahah hetuesi keq koke me u bo smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
Pellumb
Postuar nė: 16.02.2009, 00:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (shkupjanja @ 15.02.2009, 23:59)
Mua nuk me duhet per momentin,ama me trego ku dhe si kur te vije koha smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

Kur do te te duhet me shklruaj ne PM. smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
shkupjanja
Postuar nė: 16.02.2009, 00:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (Pellumb @ 16.02.2009, 02:07)
Kur do te te duhet me shklruaj ne PM. smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4d6422f04.gif

U be smil3dbd4d4e4c4f2.gif Vetem mos harro se ma ke dhene fjalen smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
Pellumb
Postuar nė: 16.02.2009, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (skystar @ 16.02.2009, 00:05)
Eja ti sdo kerkonke nga privati i saj po drejte direkt ne gjyq.

Hahahahah hetuesi keq koke me u bo smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Hahaha... Vet do ta bej une gjyqin. Keshtu eshte me mire. POo perseri them te mos vjen puna te humbet besimi, se pastaj ka metoda me te sofistikuara se kontrollimi i telefonit dhe e-mailit. E dini si thote populli: shteti e zen lepurin ne karroce.


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
Pellumb
Postuar nė: 16.02.2009, 00:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (shkupjanja @ 16.02.2009, 00:09)
U be smil3dbd4d4e4c4f2.gif Vetem mos harro se ma ke dhene fjalen smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

Aspak mus u brengos. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
Pellumb
Postuar nė: 16.02.2009, 00:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008Nje sqarim me i gjere per poligrafin (detektorin e genjestrave).
Ne te kaluarenpoligrafi ka qene nje makine e madhe dhe ne posedim vetem te hetuesise. Por tani me avancimin e teknologjise poligrafi eshte reduktuar ne softuer kompjuterik, i cili detekton stresin ne zerin e njeriut.
Gjithe cka ju nevojitet eshte CD-rom dhe kompjuter, pra secili mund te kete detektor te genjeshtrave.

Avancimi me i ri eshte se tani nuk ju duhet as kompjuter e as CD-rom, por por detektorin e genjeshtrave mund ta keni ne celularin tuaj.

OPrandaj ju them qe nuk ka nevoje per kontrolle te sendeve personale, dhe per prishje te hapesires private, secili ka te drejte te kete hapesire private, por asnjeri nuk ka te drejte te genjeje.


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
symprehti
Postuar nė: 16.02.2009, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 509
Antari Nr: 19330
Bashkangjitur: 05.01.2009Sa romantik je mor Pellumb smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif

ti po shkon ne besim te verber,,e pyet te dashuron a te tradhton dhe nese te thote JO ti jepesh i kenaqur me ket pergjigje smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif
smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Lumi ajo femer c* ka me t pase ty per burre.......
PMMSN
Top
symprehti
Postuar nė: 16.02.2009, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 509
Antari Nr: 19330
Bashkangjitur: 05.01.2009aaaaaaa po , poligrafi pra

hahahahah
PMMSN
Top
Armani
Postuar nė: 16.02.2009, 00:28
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008O Pllom Gruja duhet te mbahet ''STROGO'' cup, t'kontrollohet si CIA edhe prep duhet te dishojsh.
DUhet Ma mangup te jesh.
ene mba mend ket Muhabetit. FEMRES edhe POLICIS Mos i Beso smil3dbd4d6422f04.gif

Haroje Poligafin Moligafin... 4 Sy duhet ti kesh 2 Te gruja nja 2 fugi tekho tiqe smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRADA_ nė 16.02.2009, 00:29


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
Pellumb
Postuar nė: 16.02.2009, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (PRADA_ @ 16.02.2009, 00:28)
O Pllom Gruja duhet te mbahet ''STROGO'' cup, t'kontrollohet si CIA edhe prep duhet te dishojsh.
DUhet Ma mangup te jesh.
ene mba mend ket Muhabetit. FEMRES edhe POLICIS Mos i Beso smil3dbd4d6422f04.gif

Haroje Poligafin Moligafin... 4 Sy duhet ti kesh 2 Te gruja nja 2 fugi tekho tiqe smil3dbd4e5e7563a.gif

JA nje konfirmim i asaj qe thua ti. Me CIA se kjo nuk ka.

http://www.truster.com/

Tel Aviv, Israel, 5 January 1998
The Truster Is Avaliable


The long awaited controversial software is now available at $149.
The Truster is an online Lie Detector that can analyze the voice
through a phone conversation and show you on the screen whether
the person you are conversing with is lying, outsmarting you,
exaggerating, unsure of his words or telling the truth.

The product is patent pending and is the first in a line of
products based on the same technology. The product was developed
by Makh-Shevet in Israel and can be used in various situations
in which you want to see the 'whole picture'.

The Truster will surely mark a new era. Politicians will have to
think twice on what they say in during their campaigns, voters
will be able to check the speeches in their Trusters. Salesmen
will have to be far more cautious when selling their wares over
the phone. How about getting some real answers when you are
shopping for your new home or car? No more 'Yes, I did my
homework' over the phone to mom. Business people will have more
of a clear view when they are told 'the check is in the mail' or
'this is my best price, it is pointless to go on arguing'. And
how about the assertion 'I was in the pub with my friends last
night'?

"We are seeking to make a slight change in the world", said
Tamir Segal, CEO of Makh-Shevet. "We realize that the product is
controversial, but it lies in the hands of each user to apply it
correctly.".


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
shkupjanja
Postuar nė: 16.02.2009, 00:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (PRADA_ @ 16.02.2009, 02:28)
O Pllom Gruja duhet te mbahet ''STROGO'' cup, t'kontrollohet si CIA edhe prep duhet te dishojsh.
DUhet Ma mangup te jesh.
ene mba mend ket Muhabetit. FEMRES edhe POLICIS Mos i Beso smil3dbd4d6422f04.gif

Haroje Poligafin Moligafin... 4 Sy duhet ti kesh 2 Te gruja nja 2 fugi tekho tiqe smil3dbd4e5e7563a.gif

Ja ke fajt kot tash(si thuani ju ka Tetova) smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
Pellumb
Postuar nė: 16.02.2009, 00:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (shkupjanja @ 16.02.2009, 00:31)
Ja ke fajt kot tash(si thuani ju ka Tetova) smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

shkupjane lexoe artikullin qe e postova per detektorin.


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top
shkupjanja
Postuar nė: 16.02.2009, 00:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (Pellumb @ 16.02.2009, 02:33)
shkupjane lexoe artikullin qe e postova per detektorin.

E lexova.Lire qenka.
Tani per momentin nuk me duhet,por kur do kem nevoje po pyes smil3dbd4dbc14f3f.gif A eshte 100% sakte rezultati?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
bzzzz
Postuar nė: 16.02.2009, 00:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 425
Antari Nr: 8016
Bashkangjitur: 24.06.2007 Citim (shkupjanja @ 16.02.2009, 01:28)
Po do e kisha lejuar partneri im qe te kete qasje ne sferen private.Normal do kisha dashur edhe une te kem qasje ne gjerat private te tij.Nese nuk lejon ai dmth ka dicka ketu.Fillojne dyshimet...

shkupjanja, topi se lun smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Dont judge me based on your ignorance.
PM
Top
Pellumb
Postuar nė: 16.02.2009, 00:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 2184
Antari Nr: 18713
Bashkangjitur: 25.11.2008 Citim (shkupjanja @ 16.02.2009, 00:38)
E lexova.Lire qenka.
Tani per momentin nuk me duhet,por kur do kem nevoje po pyes smil3dbd4dbc14f3f.gif A eshte 100% sakte rezultati?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nuk e di as une, sepse as une nuk e kam provuar, por vetem kam lexuar. Por meqenese paguhet aq para per software me siguri duhet te jete kredibel.
Me kete sigurohet edhe sfera private edhe e verteta. Rrofte shkenca. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY | PROF, U KRY
PMEmail PosterMSN
Top

Topic Options Faqe: (9) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio