Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cfare Me Universitetin?, A do te nderhyet edhe nje here me force?
ilirian
Postuar nė: 02.04.2007, 21:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 6648
Bashkangjitur: 29.03.2007Universiteti ne status te pacaktuar?!
Nuk e dij se cfare te opinionon. Nuk e di se cfare te krijoj. Me te vertete a do te kaloje edhe tani universiteti ato qe perjetoi para disa muajve?
E thashe kete pas gjike ketyre krizave dhe diversiteteve qe ndodhen ne PDSH, ku dihet se shume i "nderuari" Sadi Bexheti eshte kuader dhe kursheri i Bardhyl Mahmutit dhe qe tani me eshte "legjitim"...
A do te hijet edhe kete here me force nga qeveritaret per ta ndikuar kete institucion qe ,me shume se cdo tjeter, po perjeton cmendurine e politikes ditore...?
Ju lutem per nje gjykim racional!
PM
Top
ilirian
Postuar nė: 03.04.2007, 15:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 6648
Bashkangjitur: 29.03.2007Nuk e dij a jeni duke menduar mbi nje proces te tille ?
Edhe pse jeni indiferent mbi kete teme, eshte me te vertete me tragjike per ne , studentet qe jemi baza e nje institucioni te tille qe, per fat te keq nuk respektohemi si te tille dhe perjetojme keto momentet, qe fatkeqesisht jemi duke i ripritur.
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 03.04.2007, 21:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007USHT nuk konsiderohet si asgje tjeter pos mjet per te fituar poena politik.as njeres as tjetres parti nuk i intereson fare per studentet dhe kushtet qe ata duhet te mesojne.Iu intereson ne fushaten parazgjedhore te lehin si qen me premtime boshe,si qe vepruan edhe afatet tjera me pare.


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio