Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (14) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ja Veprat E Pdsh-se..., Ja veprat e partise shqiptare ne pushtet
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 03.04.2007, 17:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Sipas sondazhit te fundit te IRI-t, partia shqiptare ne pushtet, PDSH-ja ka arritur brenda pak kohe te ngritet nga 5 ne 8 % me rejting ne elektorat. Sipas jush kjo ngritje astronomike vjeni si pasoje e:
1). Punesimet masive te shqiptareve ne Institucionet shtetorore,
2). Demaskimi i plote i Branko Crvenkovskit nga ana e zv.kryetarit te PDSH-se Menduh Thaci,
3). Teatri i ri shqiptare ne Tetove,
4). Insistuti Albanologjik ne Shkup,
5). Mbishkrimet shqipe nga Kumanova e deri ne Struge,
6). Garnitura rinore ne postet kyqe,
7). Sukseset e arritura nga Ministrat shqiptare ne Qeveri,
8). Shtimi i fakulteteve ne USHT, nga 4 sa u trashėguan nė 9-tė sosh,
9). Shendrimi i Spitalit te Tetoves ne Klinike Univesitare,
10). Biblioteka e re Universitare ne Tetove,
11). Paralajmerimi per aktivizimin dhe punesimin e 200 njerezve ne minieren e Llojanit,
12). Renja drastike e aktiviteteve kriminele ne vendbanimet shqiptare,
13). Politika e PDSH-se dhe qeverise pro pavrsise se Kosoves,
14). Zgjerimi i progrmit shqip ne TVM, ne 20 ore,
15). Ndertimi i 25 sallave sportive ne qytetet shqiptare,
16). Ndertimi i 11 objekteve shkollore per nxenesit shqiptare,
17). Realizimi konkrete dhe ne praktike i Marreveshjes se Ohrit,
18). Zbulimi i aferave korruptive te njerezve te BDI-se:
- Abuzim skandaloz- vėllai i Ahmetit me katėr vila luksoze,
- Ish ministri Azis Pollozhani kėrkonte haraē prej 65 mijė euro nga firmat fituese te tenderave,
- Ish-drejtori i Drejtorisė pėr Fluturime Civile, Ilir Mehmeti me harxhime marramendėse parash,
- Megaskandali korruptiv, reketimi i “Air Vardarit” me 250.000 euro,
- Taip Jakupi, ish-drejtori i Postave, ka shitur pulla postale qė kushtojnė 13 milion euro, pėr 700.000 euro,
- Skandali i papare:Ne kohen e BDI-sė, u shitej toka edhe njerezve te vdekur,
- Keqperdorimet e ish drejtorit te Tetatrit shqiptare ne Shkup,
- Me shtretėrit e nxėnėsve nga Internati i Gostivarit, mobilohen vilat e vellahut te Ali Ahmetit, etj...

19). Nostrifikimi i diplomave per vetem 8 dite nga ana e MASH-it,
20). Legalizimi i 2000 studentėt e USHT-sė tė neglizhuar nga drejtuesit e mėparshėm te ketij institucioni, pra miratimi i Amendamenti lidhur me njohjen e diplomave nė Universitetin e Tetovės, para legalizimit,
21). Kthimi i pronave ndaj Bashkesise Islame ne Maqedoni, denacionalizimi i vendeve vakev,
22). Futja ne buxhetin e shtetit per finansim, te Medresese "Isa Behu", ne Kondove te Shkupit,
23). Inkorporimi i mesim-besimit fetare neper shkollat fillore te Maqedonise,
24). Nryshimi i ligjit ne arsim, ku shkolla e mesme behet obligative, me c'rast ndikon sidomos ne ngritjen e nivelit te arsimit tek popullata shqiptare (maqedonasit edhe ashtu e kane vazhduar),
25). Hapja e dyerve te PDSH-se per anetare te ri,
25). Mbi 40 punesime te shqiptareve ne Armaten e Republikės sė Maqedonisė,
26). Paralajmerimi per punesimin e disa shqiptareve ne Ministrin e Transportit dhe Lidhjeve,
27). Punesimet e reja ne Ministrine e Puneve te Brendshme, (ispektore shqiptare),
28). Mjetet finansiare per ujisjellesit ne disa vendbanime shqiptare e qe kapin 30 perqindshin e shumes se investimeve nga ana e MTL-se, apo 33.4 milione denare,
29). Investimet e reja ne Spitalet e vendbanimeve shqiptare, (Tetove, Gostivar),
30). Ndertimi i tre Ambulncave ne Malesine e Karadakut,
31). Ngjallja e jetes kulturure per shqiptaret e Maqedonise, Investimet konkrete te Ministrise se Kultures,
32). Takimet e shpeshta te lidershipit te PDSH-se me bazen dhe masen e gjere popullore,
33). Asnje skandal (financiar apo gjetiju), nga funskionaret e PDSH-se ne qeveri, deri me tani,
34). Edhe 20 punesime te reja (kuadro shqiptare) ne Ministrine e Shendetesises, arrhiet 25 perqindeshi shqiptar i perfaqesimit ne kete ministri,
35). Per here te para, zedhenes te qeverise, ministrise se arsimit dhe ministrise se puneve te jashtme, kuadro shqiptare, apo ndonje element tjeter qe sipas jush ka ngritur rejtingun e PDSH-se ne shkallen me te larte deri me tani. Ju lutem jepni mendimin tuaj ne vijim:


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ballisti_gostivarit nė 27.04.2007, 13:34

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 24 )
Datotekat e bashkangjitura  titanik_bdi.jpg
PM
Top
lawyer_222
Postuar nė: 03.04.2007, 17:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 399
Antari Nr: 6524
Bashkangjitur: 23.03.2007flm nga ju qe e hapet kete temė, jam shum i gezuar qe PDSH-sė i ka hypur rejtingu,se ne keto momente shqiptaret kane aritur te kuptojne realitetin,dhe te japin besimin e tyre pa dyshim,
kjo vjen si pasoje sepse shumica e shqiqtareve fatkeqsisht kanė arritur te kuptojne me vonese qėllimin e Partise e cila punon per ceshtjen Shqiptare,e cila u ofron brezave te rrinj nje te ardhme te suksessheme.
Kjo gjė ėhtė dashur tė ndodhe kohe me pare mirepo nje fjale e urte thote,
"Me mire vone se sa kurre"
tung ju pershendes


----------------------------------------


"Koha ėshtė e maskarenjve, por Atdheu i Shqiptarėve "
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 03.04.2007, 17:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007ok, lawyer por s'tregove arsyen se pse ka ndoh kjo rritje e rejtingut te PDSH-se, te lutem trego....
PM
Top
ar_dita
Postuar nė: 03.04.2007, 17:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6546
Bashkangjitur: 24.03.2007Si e para,sipas atij sondazhi qe dje eshte publiku ne MTV2 PDSH nuk eshte ne avantazhe po ka nje rejting te barabarte 8- 8 me BDI,prandaj mos ben shpifje te kota,si e dyta te gjitha keto "te aritura" qe i ke parashtru shumica prej tyre nuk jan te realizuara e disa qe jane realizu jan shume te vogla ne krahasim me ate qe ka premtu dhe qe duhet realizu PDSH.Jam mjaft skeptik per objektivitetin e asaj sondazhe se erdh bash ne nje kohe kur PDSH u trondit nga braktisja e BArdhyl Mahmutit,me shume me duket si nje grack e Menduhit qe mos ti lene militantet e partise se vet te deshprohen (eufori para fundit),dhe ajo qe eshte me kryesore ne baze te cfarit do te kishin njer ritje te rejtingut te pdsh.Mos valle jan be punsime te reja,nuk i quaj punsime kur nje shqiptar punsohet ne vend te njer shqiptari vetem e vetem pse i takon BDI-se e jo PDSH-se,mos valle eshte zgjudhur problemi i invalideve dhe deshmorve te luftes (ka qene premtimi kryesor i PDSH ne kampanjen parazgjedhore) mos valle me "reformat ne UT" u avancuan studentet dhe stafi i UT jo jo perkundrazi kuadrot shqiptare zevendesohen me ato maqedonase,mos valle Menduh Thaci beri nje paraqitje para opinjonit shqiptar qe kur eshte pjese e qeverise apo beri nje paraqitje para opinionit te Shtipit ne kongresin e partise se tij VMRO,ose fundja e fundit mos valle PDSH hyri ne qeveri me legjitimitet nga populli shqiptare.I nderuari ballist nga gv si duket nuk e dinke vleren e ballistve pasiqe flet keshtu,thjesht shqiptaret momentalisht gjenden ne nje situate te mjerueshme fale vetem "Bossit" te PDSH,a sa i perket rejtingut PDSH asniher nuk ka mund te fitoj ne zgjedhje dhe as qe do te mund ndonjher te fitoj ( derisa e ka ket strukture udheheqese) prandaj mo u mer me sende te kota se e din populli se kush eshte kush.
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 03.04.2007, 17:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007pershendetje Ardita, gezohem qe ke patur kohe ta lexosh kete tekt, kur them se eshte ne avantazhe e kam fjalen se nga periudha e kalur eshte ne avantazhe te madhe, por edhe nese kuptohet ndyshe ka baze. Them keshtu pasi partise tjeter i ka rejtingu per 1 %, keshtu qe fituese nga ky sondazh del PDSh-ja, besoj se me kete konstatim pajtohesh edhe ti.Ok
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 03.04.2007, 17:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Eh moj Ardita edhe pse nuk te njoh do te futem ne diskutim me ty, fundja ky eshte forumi ku mund te shprehim mendimet tona te lira. Sa per ceshtjen e ballisteve ske te drejte te folish se besoj se je large atij ideli mbase del ne mbrojte te nje partie majtiste, apo ma sakt nje partie qe ka linjen e partive ish komuniste, e sa per Ballin Kombetar pikerisht ky opcion e ka luftuat komunizmim.
Sa per Bardhyl Mahmutin ska rendesi te merakosesh ti, pasi qe edhe partia qe ti i takon nuk ka mund ta bej per vete, apo... Kam respekt per B.Mahmutin, por njerzit si ai nuk mund te merren me politike, e them kete me keqardhje.
Mua me lidhe puna me Ballin Kombetar pasi brez mbas brezi kam trasheguar ate ndjenje ne gjirin familiar. E sa per ate qe thua se PDSH-ja nuk ka fituar asnjehere te them se e ke shume gabim, ta permendi vetem rastin me zgjedhjet e funndit ne Saraj qe nga nderkombetaret u vleresuan si me demokratike deri me tani, fitorja bindese eshte e qarte se kujt i takoi. Ok, me vjene mire qe sa do pak te sqarove disa gjera.
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 03.04.2007, 18:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Me vjen keq por sondazhet nuk duhen te merren si baze per te studjuar disponimin politik te nje populli, duhet te merren me rezerve keta rezultate. Disa levizje pozitive ka pasur por as kjo qeveri nuk eshte e afte ta luftoje korrupsionin, nepotizmin dhe papunesine virusat me te medhenje te shoqerise ku jetojme. Ne pergjithesi kemi nje pershtypje se si BDI-ja ashtu edhe PDSH-ja ēojne nje politike me interesa te ngushta partiake qe nuk eshte aspak kombetare. Dem i madh ,,,,,,,,,dhe turp,,,,,ku librezat partiake vleresohen me teper se diplomat,,, fjalen e kam sidomos per kuadrin ne Univerzitete,,,[COLOR=blue]
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 03.04.2007, 18:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Uskana 2006, per sondazhet e IRI-t si ska dielm se jane te sakta madje deri 99 %, kete se them une por institucionet perkatese, duam apo nuk duam te pajtohemi neve. Ok
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 03.04.2007, 21:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007kur ne shtetin tone manipulohet e drejta e mendimit te lire,nuk eshte fare e cuditshme te manipulohen edhe sondazhet dhe pjesemarresit neper to.nese mund te arrihet deri ne ate shkalle te manipulon nje gollubar me nje debat "universitar" atehere vjen konkludimi se ai eshte ne gjendje te beje gjithcka,vetem e vetem vetveten te nxjerr te mire,apo ne pozite te volitshme para opinionit.te tera keto gatuhen ne Dora d'Istria para komunes ne Tetove,ne zyren jozyrtare te perhershme te partise se laraskave kuq e zi smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 03.04.2007, 21:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Pershendetje Senatori Tet, IRI eshte nje nga institucionet me prestigjioze ne Bote per sa i perket sondazheve. Kur e them kete konstatim, kam para sysh se kjo organizate eshte aq e fuqishme finansiarisht sa nuk do te vlenin as 500.000 eurot apo dhe me teper, qe do ti ofroheshin nga ndonje qender poltike te nxjer rezultate te programuara paraprakisht. Te jesh i bindur ti Senatori Tet se IRI eshte organizate me renome boterore dhe nuk merret me lokalizma te llojit te quajtur Maqedoni, ajo profesioanlisht bene punen e vete. Ok
PM
Top
big_brother
Postuar nė: 03.04.2007, 23:10
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 6502
Bashkangjitur: 22.03.2007Ej po nuk e di ky a jeton ne Maqedoni, a me siguri nuk a pa me mediat ce 6 muj. Po krejt kto "arritje" tuaja kerkund sjan realizu, kto jan thjesht premtime si ne kampanje parazgjedhore, me siguri sde mbrije PDSH ti realizoje, a kendej i zan kto pun si te kryjtme, tash po shkojm ma shum po perparojm...

1). Punesimeve masive te shqiptareve ne Institucionet shtetorore
- Po ku jane ba ato punsime "masive", a ne hene a, kinse ne spo jetojm ne Maqedoni e sdim se cka po ndodh, nxjerr shqiptart nga puna vendo nvend tyne aktivist te PDSH, bile mund te kishte shku ne minus me siguri punesimi.

2). Ballafaqimi i M.Thacit me B.Crvenkovskin dhe partine e tij LSDM-ne
Po Thaci sdin si ta mbuloje turpin dhe katastrofen se asgje s'asht tu u bo nga kjo qeveri, ai dirigjohet nga Gruevski i cili e ka lshu me e akuzu vend e pa vend brankon, kur vet e kan pushtetin a Crvenkovski ska kurgjo ne dor, ndersa e akuzojne si me kan opozit ndersa crvenkovki ne pushtet.

3). Teatri shqiptar ne Tetove
Na paskan cel edhe teater ne Tetov, e kurkush spo dinka per ket gje. A kan cel naj lokal qi njerzit se shohin. Eshte permend ndokund, e kto ket e zon si ceshtje tkryme, u bo kjo.....

4). Garnitura rinore ne postet kyqe
eshte e vertet se eshte garniture rinore. Krejt menxe se e kan kry fakultetin e drejt ministra. Pa asni far pervoje e pret prej tyre te udheheqin me nje popull te tere. Mjerim! Ato te rinj nuk jan vendu kot, po i ka porosit Gruevski me lujt me to, e ato lujn cirkus ne qeveri. Cfar suksesi kan arritur ministrat, kur tre prej tyre nje here skan dal ne media, e kjo per shkak se sdin me dhan edhe ni intervist te thjesht.

8). Shtimi i fakulteteve ne USHT
9). Shendrimi i Spitalit te Tetoves ne Kilinike Univesitare

Edhe kto ishin kry mo, ja kishin nis studentet me studju mjeksin.......

10). Biblioteka e re ne Tetove
Edhe biblioteka ishte ndertu ne Tetove.
PM
Top
ar_dita
Postuar nė: 04.04.2007, 00:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6546
Bashkangjitur: 24.03.2007 Citim (Ballisti_gostivarit @ 03.04.2007, 17:55)
Eh moj Ardita edhe pse nuk te njoh do te futem ne diskutim me ty, fundja ky eshte forumi ku mund te shprehim mendimet tona te lira. Sa per ceshtjen e ballisteve ske te drejte te folish se besoj se je large atij ideli mbase del ne mbrojte te nje partie majtiste, apo ma sakt nje partie qe ka linjen e partive ish komuniste, e sa per Ballin Kombetar pikerisht ky opcion e ka luftuat komunizmim.
Sa per Bardhyl Mahmutin ska rendesi te merakosesh ti, pasi qe edhe partia qe ti i takon nuk ka mund ta bej per vete, apo... Kam respekt per B.Mahmutin, por njerzit si ai nuk mund te merren me politike, e them kete me keqardhje.
Mua me lidhe puna me Ballin Kombetar pasi brez mbas brezi kam trasheguar ate ndjenje ne gjirin familiar. E sa per ate qe thua se PDSH-ja nuk ka fituar asnjehere te them se e ke shume gabim, ta permendi vetem rastin me zgjedhjet e funndit ne Saraj qe nga nderkombetaret u vleresuan si me demokratike deri me tani, fitorja bindese eshte e qarte se kujt i takoi. Ok, me vjene mire qe sa do pak te sqarove disa gjera.

Eshte e drejta jote e mendimit te lire,por kete qe ti po tenton te ma arsyetosh mua eshte e pa baze.Ne koh te sotme demokrate nuk ka parti e cila i takon komunizmit,komunizmi i takon historise.Sipas teje BALLISTAT i takojn PDSH e jo BDI se qenka parti e majt e ku ta di une cka. Po e vertet eshte se BALLISTET kan luftuar komunizmin po ti i takon njer partie e cila e ndron ministrin e vet vetem e vetem pse ka dashur te cenzuroj njer drame teatrale komuniste,e ti i nderuar me tregon mu se PDSH lufton kunder komnuizmit hehehehe , partia qe i takon ti i nderuar eshte parti e cila eshte e formuar ne bashkpunim te M.TH, A.XH ne bashkpunim me tutorin e saj KSENTE BOGOEV i cili njifet si komunisti me i madhe i ketyre trojeve.Prandaj vllacko mo hin ne disa pune per te cilat nuk je i informuar fare.
PM
Top
ar_dita
Postuar nė: 04.04.2007, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6546
Bashkangjitur: 24.03.2007 Citim (Ballisti_gostivarit @ 03.04.2007, 17:49)
pershendetje Ardita, gezohem qe ke patur kohe ta lexosh kete tekt, kur them se eshte ne avantazhe e kam fjalen se nga periudha e kalur eshte ne avantazhe te madhe, por edhe nese kuptohet ndyshe ka baze. Them keshtu pasi partise tjeter i ka rejtingu per 1 %, keshtu qe fituese nga ky sondazh del PDSh-ja, besoj se me kete konstatim pajtohesh edhe ti.Ok

Fitues ne sondazhe nuk ka,sondazhi behet per te mate pulsin e popullates per ndonje rast studimi te dedikuar qofte politik,social,shoqeror etj etj.
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 04.04.2007, 02:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Sidoqoft nuk besoj serish,nese vepron ne MK atehere eshte qind perqind e manipuluar smil3dbd4e398ff7b.gif
Big_Brother hehehe vallah topi nuk e luan.
Bile bile projekti per ndertim te Bibliotekes se re dhe nje qendre tregtare diku mes pallatit te Kultures dhe Postes si dhe renovimi total i qendres se Tetoves eshte nje projekt i nisur nga Nuriman Hasani,perkthyes nga Zvicra,i cili projekt qe nga viti 1998 rrin pezull,pasi te nderuarit e te shumerespektuarit prefekt te komunes se Tetoves dhe udheheqes partiak (Murtezan Ismaili dhe Taci company) me komplote te ndryshme dhe me "kerkesa financiare te ligjshme" mundohen te marrin se paku nje pjese te mjeteve financiare te ketij projekti.Projekti eshte nga nje arkitekt i Zyres arkitektore Mbreterore te Anglise, i cili financohet bashkerisht nga institucione te ndryshme Europiane.te tillet tipa qe nga viti 98 per te i dhene leje ndertimi ketyre investoreve kerkojne shume te caktuar te hollash(EDHE TE FINANCON DIKUSH PER NDERTIM TE TETOVES EDHE TE PAGON TATIM SE TE NDERTON QYTETIN TEND,KETE VETEM TEK NE E VEREJ)?!
a nuk eshte kjo Turp?
pastaj flitet per te arritura!per Iluzione isha dakord kur thuhet,po per cfare te arritura more?Kur se paku ate qe eshte me e nevojshme per Tetoven,projektin per ndertim te ujesjellsit ende nuk e kane ne plan,per cfare te arritura mund te flitet me tutje?
Marrezi!Marrezi ne katror e ne kub?!


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
Bagerri
Postuar nė: 04.04.2007, 08:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 71
Antari Nr: 5574
Bashkangjitur: 01.02.2007Une personalisht nuk besoj ne vertetesine e anketave. Thjesht te gjitha anketat behen me qellime te caktuara.
Ne kete rast, nga rezultatet e anketes shume lehte mund te kuptohet se qellimi i nderkombetareve eshte qe ta detyrojne BDI-ne te hjek dore nga bojkoti ne parlament. d.m.th nepermjet kesaj ankete ato tentojne tja bejne me dije BDI_se se kinse e ka humb perkrahjen ne popull pse eshte larguar nga parlamenti.
Edhe pse eshte e mundeshme te ketė leviz pak % e perkrahjes se popullates shqiptare ne favor te njeres apo tjetres parti, megjithate barazimi 8% me 8% siē thashe me larte eshte me QELLIM TE CAKTUAR.
PM
Top

Topic Options Faqe: (14) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio