Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sadiudo Ik Pas Bardhylit (dajes Vet), A DO E LEN UT ADI BEXHETI
sekret-84
Postuar nė: 03.04.2007, 21:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007E HAPI EDHE KETE TEME PER TE KOMENTUR SE CDO TE NDODH NE USHT SE A DO LARGOHET SADI BEXHETI PASI PDSH ELEMINOI DAJEN E TIJE BARDHYL MAHMUTIN I CILI SADIUN DHE BEQEIRIN I KA TE AFERM TE PARE NE SE DEL BEXHETI USHT NE KAOOOS
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 03.04.2007, 21:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Nuk besoj se Sadi Bexheti do leshoj Universitetin por as nuk besoj se do te kete presion nga ndonje pale e involvuar qe ai ta bente nje gje te tille, fundja ai ne ate vend eshte emeruar si njeri qe ploteson kushtet e parapara me statusin e USHT-se. Uroj qe punet te shkojne ashtu sic kane filluar ne kete institicion Akademik, Ok
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 03.04.2007, 21:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007ESHTE SHUM E VERTETE SE AI ESHTE ZGJEDHE ME "NORMAT LIGJORE" PO TASH AI ESHTE FRAKSION I BARDHYLIT NDERSA ARIFIKMET XHEMAILI DHA AGIM SHABANI KRAHU I THACIT NUK PERJASHTOHET MINDESI QE SADI BEXHETIT TI BEHET PRESION QE TE BEJ SI THONE ATA SIC JA KA NIS PA IK BARDHYLI E KU TASH MJER NE TE JURIDIKUT PER TJERT SE DI VALLA SE NA JEMI ME KEQ
PM
Top
fantomi
Postuar nė: 04.04.2007, 00:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 163
Antari Nr: 3877
Bashkangjitur: 07.11.2006Pėrshėndetje...
Ēuni, mė ke habitur.. bile pak ndjehem i lodhur duke lexuar kėtė shkrim tėndin!!!!
Por, me siguri ty si student i Juridikut sė paku duhet tė dishė se nė ēfar forme duhet shkruar, athua nuk munde tė vėndosish sė paku njė . (pikė) apo , ... vėrtet po mė vjen keqė pėr studentė tė tillė dhe jo vetėm aq... Sė paku gjat kėtyre komunikimeve publike duhet tė kemi pak mė shumė vėemendje se si shkruajm dhe se si tė shprehemi. Kėtu tregojmė njė kulturė debative nė tė cilėn duhet tė jenė tė pėrfshira tė gjitha elementet tė cilėt studentin e bėjnė tė duket ashtu sikur qė i ka hije!

E sa pėr temėn qė ke hapur le ti mbetet kohės e tė shohim se ēka do tė dalė!

Ju pėrshėndes..
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 04.04.2007, 09:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Nuk do te ishte mire qe te largohet profesor Sadi Bexheti ne kete kohe.Ai beri shume pune te mir per USHT-en.I dha frymezim ketij institucioni.Ariti marveshje me shume Universitete te Europes Perendimore.Unionet e Studenteve kane patur levizje te medha duke mos qene te cunguara.Pa mara parasyshe dorheqjen e z.Bardhyl Mahmutit, Sadi Bexheti duhet te qendroj ne krye te ketij institucione per aq sa eshte i nevojshem.


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
ilirian
Postuar nė: 04.04.2007, 12:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 6648
Bashkangjitur: 29.03.2007Nje fjale e urte popullore thote "mos ben ne shok se do te bjere ne koke"
Mr. Sadiu, eshte ai i cili pa vizionin e qarte te nje intelektuali, ne ate post ku eshte sot, u fut si nje kriminel i perkrahur nga dy fuqite kriminale te partise qe ate e futen dhe qe sot jane ne diversitet.
Edhe pse , para disa muajve, ndodhi nje gje e tille qe, sot ndoshta Mr. Sadiut do t'i kthehet bumerang, ne te gjithe besoj se nuk na konvenon, vecanerisht studenteve qe fare nuk na intereson per politiken universitare, nje veprim i atille, i para disa muajve kur edhe Sadiu u vendos ne ate post...
Prandaj, miq te dashur, duhet te jemi te vetedijshem se miku shume vjecar nuk zevendesohet me miq momental per interesa vetanake ose grupore ,te disa bandave...
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 04.04.2007, 19:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007I NDERUAR FANTOM

PO SOT KUR NE SHKRUAJM PER PROBLEME TE NDRYSHEME NDODH GJITHCKA DHE AJO QE ME SHTYU TE TE REPLIKOJ ESHTE SE TITULLIN E KAM SHKRUAR SIC DUHET DHE SA PEWR INFOMATE JANE SHKRUAR ME SHKRONJA TE MEDHA TE GJITHA SI KY SHKRIMI QE TE REPLIKOJ TY.
LIN PYETJE PSE? NUK JAM AI QE DUHET TE JAP PERGJIGJE SE NUK JAM ADMINISTRATOR,E DYTA A E DIN SE SA ESHTE XHEPI I NJE STUDENTI KJO DESHMON SE SHENJAT E PIKESIMIT ETJ NUK DUHET SHIQUR GJATE SHKRIMEVE I NDERUAR.SE MU NJE DITE NE INTERNET ME KUSHTON ME DUHET TE KERKOJ MATRIAL TE JAP NDOJHER NDONJE SHKRIM,A NESE TI KE GUXIMIN TE AKUZOSH STUDENTET SIC NDODH ME LIRIM SHABANIN DHE INDEXIN MEQE ASNJERIN NUK E NJOH,NUK UA MBAJ ANAN DHE NUK DOT JEME SERVIL AS I SADIUT E AS NXHAVE TE DIKURSHEM JAM NE FUND DHE ME VIE KEQ PER KOLEGET QE PO I LE PAS SI ESHI YT QE DO TE KENE LIGJERUES MESUT SH. ME BEXHET TOCA TE MJERT NA O FANTOM TE MJERT JU QE PO VINI PAS UN CKA PATA E SOSA EDHE 4 PROVIME SHKOJ NASERI ERDHI MESUTI TUNG FANTOM I NDERUAR
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio