Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Informata Pėr Studime Nė Norvegji, INFORMATA PĖR STUDIME NĖ NORVEGJI
jetmirr
Postuar nė: 03.04.2007, 23:24
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 21
Bashkangjitur: 30.11.2004Pėrshėndetje,

kryesia e organizatės Rinia Shqiptare dhe Komunitetit tė Studentėve Shqiptarė nė Norvegji vendosi qe te pregatis njė dokument informues pėr studentėt shqiptarė nė vendlindje.

Arsyeja se pse e kemi pregatitur kete informacion eshte se kohen e fundit na kan arritur shume mesazhe elektronike ku studentėt shqiptarė ka treguar interes te madhe per vazhdimin e studimeve nė Norvegji dhe ne jemi munduar qe ti informojme aqe sa kemi pasur mundesi.

Menduam se nje informacion i tille do t'ju kishe dalur ne ndihme shume studentėve shqiptarė.

Pėr me shume informata ju preferojme qe te vizitoni edhe webfaqen tone http://www.alb-ung.no (i luse webmjeshtrit qe sipas mundesis mos te largojne webadresen prej ketu)

Ne studentėt shqiptarė nė Norvegji do te jemi te gatshem qe t'ju japim infomracionin e duhur kur te jete nevoja!

Si shtojce (attachment) te ketij mesazhi po ju a dergojme dokumentin me informata me te detajuara ne lidhje me studimet nė Norvegji.


Me respekt
stafi i Rinis Shqiptare & Komunitetit tė Studentėve Shqiptarė nė Norvegji

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 1365 )
Datotekat e bashkangjitura  Informata_per_studime_ne_Norvegji.pdf


----------------------------------------
Mė mirė i shoqėruar se sa i vetėmuar...
PM
Top
eda.muca
Postuar nė: 07.05.2014, 01:36
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 27814
Bashkangjitur: 07.05.2014Pershendetje,
une jam shume e interesuar per studimet ne Norvegji,ju lutem ka mundesi te mi shpjegoni me detaje proceduarat qe ndiqen .Dhe ai ia vlen qe te studiosh atje ?
PM
Top
jetmirr
Postuar nė: 15.05.2014, 21:03
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 21
Bashkangjitur: 30.11.2004I nderuari Eda Muca!

Pėr informata mė tė hollėsishme ne lidhje me ate qeju intereson per studime ne Norvegji, ju preferoj qe te vizitoni webfaqen www.albung.no ose dergoni nje e-post ne kete adrese: post@albung.no

Ky postim ėshtė ndryshuar nga jetmirr nė 15.05.2014, 21:03


----------------------------------------
Mė mirė i shoqėruar se sa i vetėmuar...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio