Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Arifikmet Xhemaili Minister I Kultures..
proview
Postuar nė: 04.04.2007, 00:18
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 4349
Bashkangjitur: 01.12.2006Ne nje kohe te afet pritet qe postin e ministrit te kultures ta mer Arifikmet Xhemaili , cka te them suksese...
PM
Top
malli
Postuar nė: 04.04.2007, 16:42
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 30
Antari Nr: 6667
Bashkangjitur: 30.03.2007smil3dbd4d75edb5e.gif e keqja me e madhe qe mund te na ndodh neve shqiptareve ne sferen e kultures ketu ne Maqedoni.Me kete rast vertetohet se maqedonet duan sa e kuadro te dobet qe te na urdherojne me mire dhe me i pershtatshmi per kete eshte ai i Bogovines...
PM
Top
ar_dita
Postuar nė: 04.04.2007, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6546
Bashkangjitur: 24.03.2007Mosni bre se kjo nuk eshte katastrof por kataklizem paramendo cfare njeriu do te jete minister i kultures e futi gjysmen e Bogovinjes ne USHT deri sa ishte tash ne ministri ee gjysmen tjeter auuuuu breeeeeeee cfare katastrofe.PO ai ska asni tipare qe duhet te kete nje minister ska sjellje te pergjithshme ska dale jshte bogvinjes askundi ncncncn
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 04.04.2007, 17:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Ky eshte per psot ma te madh se musteqet i ka te medhaja edhe eshte kualitet me kete face qe e ka mullixhi i mie eshte perndryshe vja halli cka na gjeti
PM
Top
tetovari-007
Postuar nė: 09.04.2007, 20:41
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 6435
Bashkangjitur: 19.03.2007nuk e di pse cuditeni!!! Kur PDSH-ja eshte ne pushtet cdo stereotipi behet minister!

kur Haxhuzja e Gostivarit eshte be minister, pse Arifiknet mustaqe mini te mos behet minister???

Duhet te keni parasysh se jetojm ne FYROM-istan dhe ne kete shtet te falsifikuar cdo gje eshte e mundeshme!
PM
Top
Albini
Postuar nė: 12.04.2007, 21:31
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 6744
Bashkangjitur: 03.04.2007Hajde per hajer vellezer shqiptare nga Maqedonia! Per hajer ministrin e ri. Nuk e njoh, por pasi eshte prorektor i Sadi Behxhetit nuk besoj te jete shume burre i mire. Ishalla eshte pak me i mire se ky Astrit Haraqia qe na e zezoi kulturen ne Kosove.

Heu, na shqiptaret kurre s kemi mu bo shtetformues. Pus Shiqperia, pus Kosova, pus Maqedonia. smil3dbd4d75edb5e.gif
PM
Top
darkman
Postuar nė: 12.04.2007, 21:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007Nga gjith keto te keqia barem nje e mir do te behet se nuk dot te jet me ne USHT. Ai nuk duhet te jet hiq ne ket tok po barem ne USHT nuk do te jet


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
gozhdajuridike
Postuar nė: 18.04.2007, 23:55
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 6984
Bashkangjitur: 18.04.2007HEJ A KA KUPTIM KJO PER KULTUREN NE MAQEDONI , SI MUNDET
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio