Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rock Apo Rap?, Cila rryme eshte me e pelqyer nga ju?
Besnik.S
Postuar nė: 04.04.2007, 12:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007Eshte fakt se repi "po harxhohet" dhe dalengadale po rrikthehet roku, por eshte dhe nje fakt tjeter se roku i sotshem po "repizohet".
Ēka mendoni ju per keto dy rryma, cila rryme muzikore duhet te mbreteroje...

Per mendimin tim roku eshte shume mė me vlerė sesa rrymat tjera muzikore.

Pres pergjigje!!!
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 04.04.2007, 15:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Definitivish rock muzika, thjesht me bene te ndjehem mire kur degjoj rock, ama jo shume te rende po menoj heavy metal jo.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
darkman
Postuar nė: 04.04.2007, 21:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007Sigurisht se rock muzika. ka qen eshte dhe do te jet me e mira


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 04.04.2007, 22:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007te dyjat njesoj.rock ballads per momente relaksuese,rap per momente te nervozizmit.por ma e mire se rapsodia shqiptare(me ēifteli e me sharki) nuk ka kund ne bote smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
Besnik.S
Postuar nė: 05.04.2007, 11:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007FLM ne pergjigjet...
Pres pergjigje te tjera.... kisha dashur nga ndonje rep adhurues :D
PM
Top
SySTeM_oF_A_DoWn
Postuar nė: 10.04.2007, 21:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 234
Antari Nr: 1009
Bashkangjitur: 12.04.2006Po Rock more qfar Repi ..Rock dhe Metall deri ne vdekje ...qfar repi i M*** ..sjam Zezak i ndyt me ndegju Rep , ose Hip Hop , ose RnB. si takoj asaj shtrese te nivelit me te ult njerzor.


----------------------------------------
RockMetal4ever
PM
Top
Besnik.S
Postuar nė: 11.04.2007, 11:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007 Citim (SySTeM_oF_A_DoWn @ 10.04.2007, 21:33)
Po Rock more qfar Repi ..Rock dhe Metall deri ne vdekje ...qfar repi i M*** ..sjam Zezak i ndyt me ndegju Rep , ose Hip Hop , ose RnB. si takoj asaj shtrese te nivelit me te ult njerzor.

ok, bre po ska nevoj mi fy ashtu njerzit,, edhe repi jep muzik tmir...
PM
Top
dj_style
Postuar nė: 11.04.2007, 12:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006Rock muzika eshte numer nje per muaaa


Rap - se degjoj fare
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 16.04.2007, 13:20
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006ROCK smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
fato1
Postuar nė: 16.04.2007, 14:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007As njera as tjetra
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 16.04.2007, 19:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007Rock dhe vetem Rock ...... veq Rocku eshte muzike e vetete


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
tikki
Postuar nė: 17.04.2007, 00:18
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 5452
Bashkangjitur: 25.01.2007valla repi osht king per rockun, kapi ti ngoji plot rock muzika krejt instrumentale t peraferta, krejt gati njajt, si met mshu n kry me naj hekėr, po nejse ka edhe rock t mir veq shum rrall...repi osht jet e perditshme,realitet....ama jon edhe do repera qe sdijn qka osht repi e e flliqin krejt po qka me bo tash ska dit pa nat...
RAP & HIP HOP #1
PMEmail Poster
Top
dibrane
Postuar nė: 27.04.2007, 15:01
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 7112
Bashkangjitur: 27.04.2007RAP ! mos em keqkuptoni se edhe rocku osht sick too ..
amo ska sii raap .. thjesht po e jop mendimin tim smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
wizz
Postuar nė: 27.04.2007, 22:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 141
Antari Nr: 6538
Bashkangjitur: 24.03.2007Rock ose Rap ???
te dyjat smil3dbd4d4e4c4f2.gif,
normal pak ma shum rock se rap-muzika ka dal prej rockut
mirpo edhe rapi eshte i mire vecanarisht old-skool i 90've
PM
Top
basketbolisti
Postuar nė: 24.05.2007, 15:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 469
Antari Nr: 7444
Bashkangjitur: 24.05.2007Rock rock, po ama jo metal, e urrej, preferoj rock te Aerosmith, Bon Jovi, Rolling Stones,,,,etj


----------------------------------------
Fear is the lock and laughter the key to your heart
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio