Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A Mireni Regullisht Me Notim?, A mireni regullisht me not????
Besnik.S
Postuar nė: 05.04.2007, 11:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007Sa rinia shqiptare miret me not rregullisht?
Sa i perket notit, te gjithe e dime se eshte sporti me i mire ne mirembajtjen e trupit tone, prandaj preferohet te pakten nje here ne 2 jave te shkohet ne not.
Cilat jane arsyet qe ne nuk e preferojme kete sport???

Pres pergjigje!!!
PM
Top
Besnik.S
Postuar nė: 05.04.2007, 11:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007:):):)
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 05.04.2007, 16:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Me trego ku,te tregoj po a jo smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Ne Tetove deri para 1 viti nuk kish pishine,kurse eshte ne dem te popullates kur ka pishine a nuk ka uje te pijshem.Noti eshte luksuz,e tek ne se paku gjerat primare te jetes mungojn.Lumi Shkuma eshte qe moti nje kontejner mbeturinash e coftinash shtazesh,e nje njeri qe mendon shendoshe ai nuk shkon asnjehere te lahet aty.dmth zgjedhje e vetme eshte Shkupi,ku me se paku do te duheshin 15 Euro per nje dite te shkosh not.ja shkaqet pse jo not


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 05.04.2007, 17:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006

Shume dem per besen kur durohet nje ndotje e tille, Si qytet universitar dhe ne ndertim te siper pse Unioni i studenteve nuk organizon ne baze vullnetare nje dite te shtune kur s'ka ligjerata ne bashkepunim me instancat komunale nje EKODITE dhe ku lumi do te pastrohet. Kjo gje mund te behet tash kur shtrati i lumit ka me pak uje. Besoj se do te kishte sukses ky aktivitet,,,,

PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 05.04.2007, 18:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Me notim meremi vetem kur jemi ne pushim. smil3dbd4daabd491.gif Per vete nuk e preferoj aq shume notimin, pishinat thuajse asnjehere si kam vizituar. ok
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 05.04.2007, 20:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Edhe pse noti me pelqene shume,perpos sezones verore nuk merrna me notim.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
Besnik.S
Postuar nė: 05.04.2007, 21:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007FLM NE PERGJIGJET E DERITANISHME,,,,
Pres pergjigje te tjera!!!
PM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 06.04.2007, 00:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006Vertet!
PM
Top
Besnik.S
Postuar nė: 06.04.2007, 08:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007Po o ndeshkues, vertet ,vertet!
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 10:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Nuk merrem edhe aq shum edhe pse me pelqen noti por shum rrall i vizitoj pishinat e ndonje vit edhe detin por si rrall.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
arniti
Postuar nė: 06.04.2007, 10:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Noti eshte sporti i mire mua me pelqen shume, por tek ne eshte veshtire te miresh me ate sport sepse nuk kemi pishina neper gjithe qytetet e Maqedonise. Ne e presim vetem veren e nxehte qe te bejme not.
PM
Top
basketbolisti
Postuar nė: 24.05.2007, 15:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 469
Antari Nr: 7444
Bashkangjitur: 24.05.2007pasi qe kam fatin qe jetoj ne Shkup, tentoj qe shpesh te shkoj ne pishinat e dimrit (te mbuluara) dhe te mirem me not,,, perndryshe mendoj se noti eshte sporti me i mire,, PAS BASKETBOLLIT smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Fear is the lock and laughter the key to your heart
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio