Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Diploma E Kryetarit Te Bdi-se
arniti
Postuar nė: 05.04.2007, 15:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Ne kohen kure u nderua rektori i USHT-se Nexhbedin Beadini neper media shume u fliste per diploma te falsifikuara, sedi sakt sa diploma, por edi qe ishte nje numer shume i madh, nderto ishte i perfshire edhe kryetari i BDI Ali Ahmeti i cili thueshte se e kam mar 1 muaje gjysem fakultetin ne USHT.

A eshte e vertet kjo?


Kete pyetje e kam parashtru edhe ne web faqen e BDI dhe kam kerkuar pergjije nga to por nuk me kan kthyer pergjigjen.


pres pergjigjet e juaja si mendoni ju....
PM
Top
ar_dita
Postuar nė: 05.04.2007, 16:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6546
Bashkangjitur: 24.03.2007Te jesh i sigurt qe kjo nuk eshte e vertet ASPAK pasi qe ka te beje me diplom falce te njfare ALI Ahmeti por per fat te keq ky i fundit eshte i lindur ne vitin 1978 dhe eshte nge Shkupi.Ta tregoj me plot siguri dhe kjo eshte e verteta e gjith asaj vet kam pas rast ta shoh.TUNG
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 05.04.2007, 18:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Ar-dita CIA, i adhuroj njerezit qe merren me zbulime ose ma mire gjurmime, se keq tingellon zbulime. Ar-dita a ma siguron nje kopje te asaj diplome te Ali Ahmetit te ri, ta nxjerim ne FAKTI, ta marr vesht kjo popullate kete te vertete te "MADHE". Nese e ben kete pason shperblimi nga Emin Azemi, botuesi i Faktit...
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 05.04.2007, 18:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007O njerez, kujdes kur folni per e keto tema ne stuentet.info se gazetarja Laura Prapraniku pastaj i nxjerr ne gazeten "lajm", ajo i ndjek lajmet nga arsimi smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
ar_dita
Postuar nė: 05.04.2007, 19:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6546
Bashkangjitur: 24.03.2007Le ti nxjere se sprish pune po sa i perket asaj per ta siguru kopjne nuk e di a do te mund ta beje por ju siguroj qe eshte e vertet.Ju pershendes
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 05.04.2007, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007po ja qe nese e ben kete do beje nje pune te madhe, te lutem beje kete pune. behesh zedhense e partise pastaj
PM
Top
luan2u
Postuar nė: 05.04.2007, 19:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Kot e ka z.Ali ahmeti edhe me pas 5 diploma, ardhmeria e tij politike ka mbaruar, prandaj eshte humbje kohe qe te mireni me gjera te tilla.

Me respekt
PM
Top
ar_dita
Postuar nė: 05.04.2007, 19:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6546
Bashkangjitur: 24.03.2007skam ambicje per zedhense ne asnje fare partie.Me respekt
PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 05.04.2007, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007Ali Ahmeti ka diplomuar ne Unsiversitetin e Prishtines ne Fakultetin Filozofik ja oj zonjush kto jan faktet qe per juve jan te hidhura e ne qoftse kto te dhena qe i dhash me siper nuk jane te verteta ather hajde dhe demantom por jo te miresh me "haxhuzlleqet e Ministrit te nderuar Sulejman Rushitit" Ket teme ndoshta e ke hap mendoj ndonje nat mbas darke kur nuk ke pas qka te besh ama ket afer e demantoj edhe "KAPOJA" i USHT Sadi Bexheti pasi hyri dhunshem ne USHT dhe tha qe ka qen nje keqkuptim se nuk behet fjal per liderin e BDI por per nje person tjter

Me respekt GENCI
PM
Top
darkman
Postuar nė: 05.04.2007, 22:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007Koleg Ali Ahmeti i Zajasit ka diplomu ne vitin 1983 ne prishtin ne Fakultetin Filozofik dhe ju mendoni se paska diplom falco!!! A per ate Alin tjeter nuk di


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
ar_dita
Postuar nė: 05.04.2007, 22:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6546
Bashkangjitur: 24.03.2007 Citim (ar_dita @ 05.04.2007, 16:22)
Te jesh i sigurt qe kjo nuk eshte e vertet ASPAK pasi qe ka te beje me diplom falce te njfare ALI Ahmeti por per fat te keq ky i fundit eshte i lindur ne vitin 1978 dhe eshte nge Shkupi.Ta tregoj me plot siguri dhe kjo eshte e verteta e gjith asaj vet kam pas rast ta shoh.TUNG

Pikerisht te njejten e thash edhe une o zotri.LEXOJE ME VEMENDJE
PM
Top
darkman
Postuar nė: 05.04.2007, 22:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6364
Bashkangjitur: 16.03.2007Avash moj ar_dita se se kisha me ty po me ate qe mendojn se ka diplom falco
e ti nuk mendon keshtu prandaj mos u nxeh.


----------------------------------------
E DI SE NUK E DI
PM
Top
arniti
Postuar nė: 06.04.2007, 08:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Une sbesoj qe ka kryer fakultet, pse nuk doli para mediave dhe te thot ja diploma ime eshte e UP fakulteti i Filozofise, jo i UT atehere do te bindeshim krejt se eshte e vertet por keshtu jo.
Ai gjithe kohes kur u fliste per diploma te falsifikuara rinte i heshtur.

PM
Top
Lediani
Postuar nė: 06.04.2007, 09:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Heheeeheee Ju koleg meruni me Fene, meruni me haxhinjt, e me feraxhesha, lejani keto pune atyre qe meren me kto pune, skeni dal ju, te flisni per fakte, ka apo zka Diplom ABAZI. ngaqe skeni cbeni gjith diten, mereni me llafe koti, dhe genjeshtrat i beni te verteta.
Shkoni me shpesh ne xhami, dhe pastaj flisni.
Alia ka diplomuar ne 83 ne Prishtin. dhe ska diplom fallco.
PM
Top
arniti
Postuar nė: 06.04.2007, 10:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Lediani une sbesoj se ka diplome te UP mesa e di une ai ka qene ne zvicer dhe ai qe kryen fakultet nuk shkone te te dal jashte vendin vetem nese shkone si ambasadore, kemi plote qe kane kryer fakultete kane qendruar ne vendin e tyre.
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio