Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Top Fest 4, Favoriti juaj ne festivalin e ketij viti
Besnik.S
Postuar nė: 05.04.2007, 23:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007Per mendimin tim Anakonda dhe Mirsa deri tani kane kenduar kengen me te plote...
Po mendimi juaj cili eshte???
PM
Top
Besnik.S
Postuar nė: 06.04.2007, 08:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007O popull, a kini ndi najher per TOP FEST
Hajde jepni pergjigje,,,,,
:)
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 10:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Besnik.S,asnje her qka eshte kjo a hahet a pihet.


hahhhahahhahahahhhaha smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
dibrane
Postuar nė: 10.05.2007, 15:01
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 7112
Bashkangjitur: 27.04.2007po e kam ndegju top fest ..
ka shum talenta shqiptar te knaqin me kong .. pa ka edhe disa
qii kot kan dal me knuu ... asht mare me than se jen shqiptar
po dojn me ua mar stilin kajngetarve te amerikes ..
po fund ifundiit shqiptar jemi .. sna ka hiije me u zvhesh .. per te zoni jem 0 per te zhveshjaa jen tparett .. kush zvheshet ma hapt .. pffttt
he apo gabbim jom ?
tung nga - dibranja -
PM
Top
SySTeM_oF_A_DoWn
Postuar nė: 15.05.2007, 23:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 234
Antari Nr: 1009
Bashkangjitur: 12.04.2006 Citim (Besnik.S @ 05.04.2007, 23:37)
Per mendimin tim Anakonda dhe Mirsa deri tani kane kenduar kengen me te plote...
Po mendimi juaj cili eshte???

Po Shoqi i k'tyne dy Personave qe kan bashkpunu ....kishe na po kendojm , nncncnccn...shum amatera ....Shqiptari ta Gerdit edhe Rock-un .


----------------------------------------
RockMetal4ever
PM
Top
Besnik.S
Postuar nė: 16.05.2007, 10:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007 Citim (SySTeM_oF_A_DoWn @ 15.05.2007, 23:55)
Po Shoqi i k'tyne dy Personave qe kan bashkpunu ....kishe na po kendojm , nncncnccn...shum amatera ....Shqiptari ta Gerdit edhe Rock-un .

shoqi a ka mundsi mos mem kundershtu gjithkund, pe shoh se "po mirshe vesh" pak si shum nmuzik, po ska nevoj bre tipi mem dhan replika gjithkund, un e bona ket tem per personat qe dojn me dhan pergjigje rreth temes e jo ti mem korigju mu,
FLM ne mirkuptim, ja kalofsh mir smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio