Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Qyteti I Studenteve - Tetova
arniti
  Postuar nė: 06.04.2007, 10:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Tetova ka filluar te kete nje pamje te mire, ka filluar te jete nje qytete i qete, ne Tetove ka shume student/e nga shume vende te ndryshme.
Tetova ka nje bibliotek te themi te pasur por me nje objekt pak si te vogel por eshte nje plan i ri per nje bibliotek te re dhe moderne.

Ndertesat e medha dhe me ngjyra te bukura ruges drejt Universiteve kane nje pamje shume te kendshme.

Qyteti i Tetoves ka filluar te modernizohet te kete intelektuale, politikane etj.

Por Tetoves i duhet edhe dicka tjeter......

qe ne vazhdim do te shkruani ju se cfar i duhet TETOVES qe te jete vertet nje qytet i STUDENTEVE.

PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 10:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Edhe uji i mungon, se ndalet si shpesh.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
arniti
Postuar nė: 06.04.2007, 10:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Aii seshte pune emadhe e ujit eheh

ME ujin kane probleme komuna nuk ju dalin te hollat qe te instalojne ujesjelles te ri.
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 06.04.2007, 11:08
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006TETOVA eshte si Shpirt!
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 11:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006hej arnit ndoshta per ty nuk eshte puna e madhe por bash kur po kam nevoj per WC po mes pa uj a nuk te doket puna e madhe kjo a?
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 11:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Apo mos vall i mungon ndonje pist e aroplanave.
Apo ndonje stadion modern.
Apo i duhen ende objekte siē jan andej nga reēica.
Kurse per uj nuk ka nevoj se nuk duhet ai
hahahhahahahahhahahahahhahaha
shum gabim e ke arniti nuk e keni ate qka eshte me elementare.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
arniti
Postuar nė: 06.04.2007, 12:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Ej zeshkani vetem po flet e dime qe uje ne Tetove nuk ka te mjaftueshem, por thuaj dicka tjeter qe mendon ti se i duhet Tetoves
jepe mendimin tend per ardhmerine e Tetoves dhe studenteve.

Te lutem mos cito ate qe sduhet ( te gjithe e dime uji eshte i nevojshme dhe pa te srihet dot, por ka probleme ne rjetin e saj andaj mos cito vetem me nje fjale si te kesh mendim jepe po ske mos ja fut kot....)


1.ndonje stadion modern - Zeshkani
vazhdoni ju te tjeret
PM
Top
wizz
Postuar nė: 06.04.2007, 12:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 141
Antari Nr: 6538
Bashkangjitur: 24.03.2007krejt i ka ne rregull Tetova po njerzit si bojn ! kap njanin plas per qetrin .... toxic waste
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 13:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.20061.Nje kinema.

PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Gazetari
Postuar nė: 06.04.2007, 13:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (zeshkani @ 06.04.2007, 13:03)
1.Nje kinema.

Kinema? Po ju nuk paski DigitAlb? Po televeizori c'ju duhet atehere? LOL.

PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 14:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Gazetari, flm se kam harruar se kam tv ne shtepi.
Ore un jam student ne Tetov dhe asnje banes nuk ka tv me DigitAlb.
E kemi nje tv me tre-pes programe.
Tung Gazetari edhe njeher flm qe ma f'kjelle radaken.
Ky ke nje kerr kakanat-nga Avni tifozi
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
fato1
Postuar nė: 06.04.2007, 14:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Tetoves i mungojn njerezit e duhur pasatj sendet ....

tung
PM
Top
SEE-University Student
Postuar nė: 06.04.2007, 16:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 99
Antari Nr: 6683
Bashkangjitur: 31.03.2007Tetoves i mungoj disa sende si p.sh.

1.Nje park per shetitje.
2. Nje Mc'Donalds.
3. Sheshi i Tetove katastrofe.
4.Gjelberimi.
5. Nje Qender rekrative per sport ( notim, atletike, basketboll etj.)


edhe gjera tjera..........
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 06.04.2007, 19:18
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Kush do ndertoje parqe Hazbi LIka qe jep leje ndertimi firmave te te afermeve te vet dhe e shkel ligjin....kush do ndertoje dicka ne tetove qe kane dhene leje dhe jane zene rruget ske mundesi as frym me mar...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 06.04.2007, 19:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Jam antipartiak.Po kush sipas juve koleg mundet me ndertu park.
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio