Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Anketa Iri, A eshte reale kjo anket e Amerikaneve?
Ulqinaku
Postuar nė: 06.04.2007, 17:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Rezultatet e Amketes Amerikane te IRI-se para disa dite u publikuan en media.
Ishte teper interesante se si PARTI DEMOKRATIKE SHQIPTARE per mandat 9mujor arriti te fitoj besimin e shiumices se qytetareve...
Por si men doni ju ...Sa eshte e vertet kjo Anket e realizuar nga nje organizat jo qeveritare Ameriakne.
si duket te diaj palet politike DUI dhe PDSH e vlersuan se anketa eshte shume reale te njeten gje e mendoj edhe une
Si mendoni ju?


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Besnik.S
Postuar nė: 06.04.2007, 17:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 6742
Bashkangjitur: 03.04.2007Sma mer menja....BDI jo DUI eeej!!! respektoni bile emrin e partise!!!
PM
Top
SEE-University Student
Postuar nė: 06.04.2007, 17:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 99
Antari Nr: 6683
Bashkangjitur: 31.03.2007Ta themi shkurt.
Ne kohen para zgjedhjeve, ishte PDSH-ja qe i kontestonte keto anketa.
Tash eshte BDI-ja qe i kontestonte.

Por duhet tu besohet, ndoshta jo 100% por deri diku jane te verteta.

Por sido qe te jete, zgjedhjet mbetin i vetmi rezultat i vertet qe mund tu besohet!
PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 06.04.2007, 17:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007Heeeeeeeeeeee more Ulqinak shume paske qef qe ta marr legjtimitetin e popullit PDSH "respekt per emrin e partis" por jo te njerzve ne at parti IRI ka nxer shume sondazhe ama kot eshte se BDI mbetet gjithmon e para ne mendjet e njerzve por jo neper gazeta si p.sh KOHA kur dihet se kush si e finacon.

Duhesh te jesh tradhtar ne zemer po te perkrahesh nje kualicion si ky.
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 07.04.2007, 13:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007hmm genci i mir je ti...
Anketa eshte nga nje organizat Amerikane dhe nuk ja mban anen asnje partie...Sikur te kishte dashur amerika ajo DUI-a do te ishte ne qeverij mirpo

mirpo me vjen keq se ende paska njeres te ketill me mendime te frymezuara nga Torbeshizmi
respekte per te gjith DUISTA-BUDISTAT


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 23.04.2007, 15:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007genci_tet une jam simaptizuas i PDSH-se dhe aspak nuk e ndjej vehten tradhetar as ne zemer as ne shpirt, perkundrazi. Te kuptoj, tortja eshte e embel, apo...
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 23.04.2007, 16:08
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007ballisti_gostivarit, po e dijshe se tortja eshte e embel apo jo smil3dbd4e398ff7b.gif
ulqinaku, nuk me behet vone si i thua ti, DUI apo BDI, por nga kjo qe e thua ti, tregon se je gjysem shkau.
sa per temen: me pelqeu mendimi i SEEU studentit. pra partia ne pushtet gjithmone thot se jan ne rregull ndersa ajo ne opozite thot se nuk jane ne rregull.
nuk e dij per c'ankete behet fjale.
pavarsisht se eshte organizate amerikane, s'do me thene se edhe ajo s'ja jep krahun ndonjeres me shume se tjetres...andaj mos e merrni shume per zemer kete ankete.
me mire tregojne zgjedhjet e ardhshme se cila parti ka me shume besim tek populli.


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
lili82
Postuar nė: 23.04.2007, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006 Citim (Ulqinaku @ 06.04.2007, 17:34)
si duket te diaj palet politike DUI dhe PDSH e vlersuan se anketa eshte shume reale te njeten gje e mendoj edhe une
Si mendoni ju?

Ski faj ti,ti po shkrun shqip e mendon serbisht.Ndoshta te lidh gjaku me ta!!!Dikush te tha gjysem shkau,por ti qenke krejt shka,tuto kompleto!


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 23.04.2007, 18:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Orfe je shume i vogel te futesh me mua ne diskutim, une kurre nuk kam qene funskionar i ndonje partie dhe se kam ndermend te jeme, e din pse, le te mbetet sekret per ty... te pres te dialogojme per cfare te duash ti edhe per DUI-n po te duash.
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 23.04.2007, 18:49
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Eshte e veshtire t'u besohet ketyre anketave qe zhvillohen me nje numer te kufizuar qytetaresh te cilet takohen ne pazar dhe s'e dine as per cfare i pyesin anketuesit.

Kam pare plot anketa te tilla te cilat mbushen nga vete anketuesit, te cilet i kerkojne qytetarit vetem disa mendime dhe me pas pjesa tjeter plotesohet e tera vet. Kam patur rastin qe ta vertetoj nje te tille, kur me erdhi nje anketues ne zyre dhe me kerkoi te plotesoja nje te tille, dhe meqe s'kisha kohe - me tha se do e mbushte vet ne emer tim (anonim) te nje qytetari. Morri vetem informatat e mia te moshes, edukimit, pozites se punes, profesionit dhe tjerat i plotesoi si ia deshi qejfi vet.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 23.04.2007, 21:03
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007 Citim (Ballisti_gostivarit @ 23.04.2007, 18:43)
Orfe je shume i vogel te futesh me mua ne diskutim, une kurre nuk kam qene funskionar i ndonje partie dhe se kam ndermend te jeme, e din pse, le te mbetet sekret per ty... te pres te dialogojme per cfare te duash ti edhe per DUI-n po te duash.

ballisti,
nga diskutimi qe ti ben, shifet se sa i madh je...
a don ti te behesh funksionar apo jo...mua s'me hyn aspak ne pune.
po a nuk e tepron pak duke mbrojtur nje parti? a mos je i bezdisshem pak?
po edhe sikur t'i ken realizuar te gjitha keto qe thua ti se i kane realizuar...mos kane bere dic teper apo dic qe s'eshte dashur ta bejne?
nga ajo se si i quan partite e tjera...te shoh sa shqiptar je. ah, se harrova...jeni ju partia qe formoi udba? andaj dhe ju partite e tjera i quani me emra sllav, se ashtu jeni mesuar te flitni.

nuk kam nevoje te dialogoj per asnjeren parti...se me asnjeren nuk kam lidhje, mirepo mbrojtja e pdsh nga ana jote, dhe sulmin qe u bene forumisteve te tjere, eshte e tepruar dhe e bezdisshme.
me vjen keq te ta them, por jeni shume i bezdisshem.


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio