Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (22) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Thenie Te Menēura.
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 17:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Fjal te popullit dhe njerzve te menēur.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Ai qe di me se shumti flet me se paku.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Burri eshte koka, kurse gruaja eshte qafa.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006C' ke bere do te ta bejne.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Dardha bie nen dardhe.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Dardha e ka bishtin mbrapa.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Dielli duket qe ne sabah(mengjes).
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Dhelpra kur nuk e harrin rrushin, thote eshte i pa bere.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Dhelpra kur nuk e harrin rrushin, thote eshte i pa bere.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Edhe bari i njome digjet neper te thate.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Fashati qe duket, s do kallauz.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Floke gjate mendje shkurter.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Gruaja fut shejtanin ne shishe.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Gjella me kripe dhe kripa me karar.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 06.04.2007, 18:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Gjuha, vete ku dhemb dhembi.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (22) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio