Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Gezuar Pashken, Jezusi eshte ringjallur
ha_ha_ha
Postuar nė: 07.04.2007, 00:08
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 6760
Bashkangjitur: 05.04.2007Besimtareve te krishtere ju uroj Gezuar Pashken. Jezusi eshte ringjalle duke e mundur vdekjen.

Shume bekime
PM
Top
Replikanti
Postuar nė: 07.04.2007, 11:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 66
Antari Nr: 5055
Bashkangjitur: 03.01.2007Urime festa e Pashkėve tė gjithė besimtarėve Kristian
PM
Top
Jezusi_Mbreteron
Postuar nė: 07.04.2007, 16:13
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 6270
Bashkangjitur: 11.03.2007Nese Jezusi nuk ka vdeke dhe eshte ringjallur atehere besimi i krishtere nuk ka kuptim. Pa Qengjin e Kurbanit nuk ka shpetim.

GEZUAR PASHKEN

Jezusi ka vdekur edhe per cdo musliman.

Qengji i Perendise


----------------------------------------
Une Jetoj - nga nje jete bardh e zi ne nje jete me ngjyra
PMUsers Website
Top
ardi_pr
Postuar nė: 08.04.2007, 18:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006
Kohėve te fundit eshte duke ndodhur nje fenomen ne Forumin studentet.info, cenimi i lirise se shprehjes, gjėe cila nuk kandodhur mė parė!!disa postime me jane fshire pa paralajmerim dhe pa kurfar arsyetimi, si duket dikujt nga moderatoret eshte duke i penguar realiteti i qeshtjes se profetit Jezusit (Isait a.s) smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif
Shpresojme qe nje gje e tille te mos ndodhė prap!


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
lili82
Postuar nė: 08.04.2007, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006 Citim (Jezusi_Mbreteron @ 07.04.2007, 16:13)
Nese Jezusi nuk ka vdeke dhe eshte ringjallur atehere besimi i krishtere nuk ka kuptim. Pa Qengjin e Kurbanit nuk ka shpetim.

GEZUAR PASHKEN

Jezusi ka vdekur edhe per cdo musliman.

Qengji i Perendise

Me gjith respektin qe kam per besimet,me vjen mir qe e paske kuptu se feja e krishtere nuk ka kuptim :)
Per ate arsye i ritni gjerat,i maskoni e qka sju beni per me pas kuptim!
Qengji i kurbanit???Me duket shum e tepert kjo shprehje,veq nejse.
Nje pyetje e kam per ti zotni peshku.Sa bibla i keni???Apo mos i keni shtyp per secilin person nga nje bibel ne vete,po mendoj a mos vall secili person ka shpreh mendimet e veta e kshtu qe krejtve ju ka dal nga nje bibel sipas deshires se tyre!!
Ngel i pershendetur.


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
lili82
Postuar nė: 08.04.2007, 19:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006 Citim (ardi_pr @ 08.04.2007, 18:04)
Kohėve te fundit eshte duke ndodhur nje fenomen ne Forumin studentet.info, cenimi i lirise se shprehjes, gjėe cila nuk kandodhur mė parė!!disa postime me jane fshire pa paralajmerim dhe pa kurfar arsyetimi, si duket dikujt nga moderatoret eshte duke i penguar realiteti i qeshtjes se profetit Jezusit (Isait a.s) smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif
Shpresojme qe nje gje e tille te mos ndodhė prap!

Ardi,puna e shkrimeve eshte sikur puna e debateve.E kam fjalen,nese nje shkrim i yti apo nje teme e hapur nga ti,nuk e ka ate rritmin e ashper te debatit hiqet.Eshte mendimi jem!
Do shkrime qe i solle ketu ne forum per te verteten e Isait a.s dhe qe moderatoret i kan hjek,te kisha lutur simbas mundesis normal mi postu apet.E kush ja ka inatin ......


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 08.04.2007, 19:52
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Pershendetje, Nuk e di se per cfar arsyje duhet me ju paraljameru kur po diskutoni ne teme te gabuar. Mua me vjen keq mirpo me detyruat tju shkruaj publikisht.
Kjo teme eshte pershendetje per festen e pashkeve dhe shkrimet e ardit ishin jashta temes keshtu qe menyra me e mire ishte te fshihen.
Shkrimet te panevojshme dhe ne tema te gabuara do te fshihen ja pra edhe nje here ju paralajmeroj.
Staffi nuk cenon mendimin e lire dhe nuk e ka ndaluar asnjeher mirpo tani ne kemi me shum kujdes sepse ende nuk jemi vetedijshem se kur dhe cka duhet te shkruhet ne nje teme sepse jemi mesuar ti ngaterojme te gjitha temat.
Me respekt


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Jezusi_Mbreteron
Postuar nė: 10.04.2007, 15:41
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 6270
Bashkangjitur: 11.03.2007 Citim (lili82 @ 08.04.2007, 19:17)
Me gjith respektin qe kam per besimet,me vjen mir qe e paske kuptu se feja e krishtere nuk ka kuptim :)
Per ate arsye i ritni gjerat,i maskoni e qka sju beni per me pas kuptim!
Qengji i kurbanit???Me duket shum e tepert kjo shprehje,veq nejse.
Nje pyetje e kam per ti zotni peshku.Sa bibla i keni???Apo mos i keni shtyp per secilin person nga nje bibel ne vete,po mendoj a mos vall secili person ka shpreh mendimet e veta e kshtu qe krejtve ju ka dal nga nje bibel sipas deshires se tyre!!
Ngel i pershendetur.

Zotni Administrator apo Moderator,

Do t'ju sugjeroja qe ta hiqnit kete postim gjithashtu pasi qe nuk ka lidhje fare me temen dhe eshte provokues.

Faleminderit


----------------------------------------
Une Jetoj - nga nje jete bardh e zi ne nje jete me ngjyra
PMUsers Website
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio