Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Oferta qė duhet refuzuar
Frenki
Postuar nė: 28.02.2009, 17:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008Kur dikush ju ofron desert, falėnderojeni dhe mos e pranoni. Ngjashėm veproni edhe kur t’u japin bukė shtesė.
Nė bazė tė disa analizave, nė Universitetin e Illinoisit kanė vėrtetuar se 85% e njerėzve hanė mė shumė nėse u ofrohet ushqim shtesė gjatė kohės kur janė duke ngrėnė.

Fajtor pėr kėtė gjė janė normat sociale, sepse njerėzit e kanė vėshtirė t’i thonė jonė njė ofertė qė vjen nga personi tjetėr.
Fotografi e jashtme


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Armani
Postuar nė: 28.02.2009, 17:53
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008 Citim (_burberry @ 28.02.2009, 19:50)
Fajtor pėr kėtė gjė janė normat sociale, sepse njerėzit e kanė vėshtirė t’i thonė jo nė njė ofertė qė vjen nga personi tjetėr.
po thauhet 1 llaf, Per MUFTE ene veshtacka mar


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
Frenki
Postuar nė: 01.03.2009, 01:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008nje pizza si kjo ne foto nuk refuzohet bre........


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio