Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Leter E Hapur Per Stafin Www.studentet.info
Flori Bruqi
Postuar nė: 07.04.2007, 12:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 278
Antari Nr: 3300
Bashkangjitur: 12.10.2006NUK KAM NEVOJE TE SHKRUAJ ME NOFKA

From : Bruqi Flori <bruqi-flori@hotmail.com>
Sent : Saturday, April 7, 2007 11:16 AM
To : info@studentet.info
CC : hasim_rushiti@hotmail.com, besnik.krasniqi@yahoo.com, bruqi-flori@hotmail.com
Subject : Une nuk shkruaj me nofka

| | | Inbox


I nderuari Rami Mislimi,

Po te shkruaj si shqiptar qe je(nese je)ti nderpresh te gjitha pergojimet qe jane duke m'u bere ne blogun tuaj virtual nga Besnik Krasniqi(kameleoni,ardiani_pr,Besi_dr) etj.

Une nuk jam duke ju shkruar c'prej kohesh dhe nuk merrem me pune te kota, si disa forumiste ne blogun tuaj virtual.

Shkrimet e tilla nuk ju shpijne askund!!!Une shkruaj ne blogun tim virtual www.bruqi.com dhe nuk kam nevoje te polemizoje me mullinj te eres dhe "patriote me bateria".

Selamin Besnikut ia kam derguar nepermes mikut tone te perbashket profesorit te merituar Dr.sci.Hasim Rushiti.

Me sa duket Besnik Krasnqii dhe disa tjere nga xhelozia e tyre patologjike nuk po mund te rrijne pa afera.

Une nuk jam i interesuar te polemizoje me te sepse polemika e tille nuk na sjelle asgje te re per kombin...

Po me vjen shume keq qe e kam cmuar Besnik Krasniqin si gazetare te mire ,por perse eshte kaq intrigashe nuk e kam ditur.

Une po ju them dhe po ju perbetohem se nuk jam nofke dhe asnjehere nuk shkruaj me nofka virtuale por me emrin tim personal.

Une rastin e kam paraqitur ne prokurori te qarkut dhe se te gjithe ata qe m'u kane kercnuar dhe fyer do te pergjigjen ne baze te ligjit.

Sinqerisht nuk kam kohe te mirrem me budallakina te njerezve qe s'kan gje prej gjeje te bejne por te mirren me thashethena.Ju lutem me lini rehat se kam pune me te mencme per te bere.

Me te mira dhe pershendetje vellazerore

Mr.sci.Flori Bruqi

moderator i webit www.bruqi.com

etjPrishtine,7.4.2007.PM
Top
kameleoni
Postuar nė: 25.04.2007, 16:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 5269
Bashkangjitur: 16.01.2007Pershendetje!!!
Tung,Lirie Domi nga Gjakova,Lirie Domi nga Prishtina,Albana Ferati,nga Shkupi,Albana Ferati ngaBurimi,Albana Ferati nga washingtoni,Ramadan Avdimetaj nga Stellci.Shpetim Shabanaj,nga Boni, keto jane NOFKA A!!!
PM
Top
CodePoet
Postuar nė: 25.04.2007, 16:53
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 5671
Bashkangjitur: 08.02.2007 Citim (kameleoni @ 25.04.2007, 16:45)
Pershendetje!!!
Tung,Lirie Domi nga Gjakova,Lirie Domi nga Prishtina,Albana Ferati,nga Shkupi,Albana Ferati ngaBurimi,Albana Ferati nga washingtoni,Ramadan Avdimetaj nga Stellci.Shpetim Shabanaj,nga Boni, keto jane NOFKA A!!!

Si mund ta quash veten "Mr.sci" ??
PO sillesh si femij. Te gjith e dim se shkruan me NOFKA. Do ishte me mire sikur te ishe larguar nga ky forumi. Ske c'kerkon ketu.


Te gjith keta nofka qe i permendi kameleoni i perdor ti i ("Mr.sci" Flori Bruqi")----------------------------------------
The poem code is a simple, and insecure, cryptographic method.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio