Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sex Klipe Me Celular Me Vajza Shqiptare!, Cka po ndodh me vajzat tona...?
maja
Postuar nė: 07.04.2007, 23:12
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 6805
Bashkangjitur: 07.04.2007Shpesh dalin video klipe te incizuara me telefona celucar... jan ato vajza shqiptare bile disa here edhe artiste te famshme shqiptare.

Kohet e fundit aktuale jan incizimet seksuale qe i bejne te rinjt shqiptar neper shkollat e mesme... eshte kjo nje katastrof e madhe per ne.
Keto video klipe shume shpejt perpahen neper te gjithe ato qe posedoje celular pak me modern... eshte nje turp i madh... ato vajza mund te jen motrat tona, shoqet tona, familja jone... si mund te ndodhi kjo...

si te kete mundesi te jepni mendimet tuaja rreth kesaj teme.

Thanks
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 07.04.2007, 23:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Eshte ky nje hap i pamohueshem drejt asaj te ashtuquajtures moderne...i qasemi nje sendi pa pasur fare lidhje se c'eshte si eshte.nga kullerizmi i madh dhe deshira aq e flakte te jemi dicka qe nuk jemi,ndodh kjo qe ndodh.


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
noone
Postuar nė: 08.04.2007, 00:17
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 21
Antari Nr: 6806
Bashkangjitur: 08.04.2007Katastrof e madhe... nuk e di a ja vlen te komentohet.

Mungon edukata morale tek femijet tone.

SKAM KOMENT

Devijim total
PM
Top
dajki
Postuar nė: 08.04.2007, 00:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006Kjo eshte vetem nje rezultat i edukates familjare......!

Nje dijetar thoshte : "edukoje femiun 20 vite para se te lind" d.m.th..se pari edukohu vet e pastaj krijo familje,,kjo eshte rezultat i asaj qe thuhet "femiu po ben femi" e shum prinder te sodit i kam ndegjuar duke thene :po nashte bre se i(e)re eshte ose "moda" .....Liria e tepruar e ben gjith kete per mendimin tim..cdo prind e shef fmiun e vet se si del nga shtepia (me MINI-ca) ndersa tek ne dihet ...ia jep doren ta merr krahun.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
spipi
Postuar nė: 08.04.2007, 07:44
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 6811
Bashkangjitur: 08.04.2007kjo asht katastrof..........................
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 08.04.2007, 12:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Nuk eshte mire qe te arriturat e teknologjise sic jane celularet te perdoret per pune te pandershme, per incizime jashta cdo etike. Sa mire do ishte qe ato celulare te perdoret per te incizuar bukurite natyrore...Ok
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 08.04.2007, 12:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Per vete nuk konsideroj se eshte civilizim apo vlere evropjane nje dukuri e tille, per mua kjo paraqet vetem devijim socail.
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 08.04.2007, 14:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Ky eshte nje veper e shumtuar e rinis shqiptare.
Me kete veper vetem qka po e deshmojm faktin, se jemi njerz qe po jetojm ne nje shoqri te degjeneruar total.
Pro qdo fjale qka them ma shum eshte e kot.
Jemi ka shkojmm drejt shkatrrimit.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Uskana2006
Postuar nė: 08.04.2007, 21:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Eshte per te kritikuar ket lloj veprimi por eshte problem i edukates familjare, ne kete kohe ku njerezit ngarendin me qellim te sigurimit te mbijeteses nga dikend ose te perfitimit material, edukimi i femijeve eshte lene pas dore, dem i madh. Te mirat teknologjike duhet te perdoren per qellime te caktuara dhe keto duhet te na sherbejne per te na i permiresuar jeten e perditshme e jo kursesi per veprime jomorale.
Kisha propozuar qe telefonat celular te ndalohen ne oborret shkollore dhe ne shkolle, sado kudo e kishe zbutur kete fenomen negativ. Por ne kete kohe eshte veshtire qe djemt dhe vajzat e buxhave ti lejme pa celulare ne xhep.
PM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 09.04.2007, 12:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006Eshte mire qe egzistojn keta telefona me kamere......
Te pakten eshte kenaqsi te shihen vajzat pa moral dhe ndoshta ia vlen qe perfundimi i tyre te jete deshprimi........
Njerun e ndalon vetem frika dhe turpi.
PM
Top
fato1
Postuar nė: 09.04.2007, 15:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007 Citim (ndeshkuesi @ 09.04.2007, 12:41)
Eshte mire qe egzistojn keta telefona me kamere......
Te pakten eshte kenaqsi te shihen vajzat pa moral dhe ndoshta ia vlen qe perfundimi i tyre te jete deshprimi........
Njerun e ndalon vetem frika dhe turpi.

un mendoj se duhet te ndalosh veprimet nga respekti dhe nderi per zotin dhe veteveten e pasatj per tjeret.....

nuk pajtohem se kjo tregon edukaten familjare jo ...

duhet te ndalohet kjo gje por kush e ndalon se .....
vetem fjale e vepra HIC ..
zoti na ruajt
pershendetje per gjith
PM
Top
pitoni
Postuar nė: 07.05.2007, 12:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 84
Antari Nr: 7080
Bashkangjitur: 25.04.2007pershendetje per te gjith.
sa i perket kesaj teme kemi shum mendime te ndryshme.
une nuk jam kunder askujt qe prezenton veten ne videoklipe te telefonave celular,
ato persona e kan te drejten e tyre,ato prezentojn dinjitetin e tyre personal,e jo dinjitetin e nje kombi.nuk jan vetem vajzat shqipetare qe bejn videoklipe te tilla.kemi pare shum e shum raste te tjera.----------------------------------------
[COLOR=blue]
Jeta jetohet ashtu si e jeton vete njeriu
PM
Top
P€JANJA
Postuar nė: 12.05.2007, 18:06
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 7322
Bashkangjitur: 11.05.2007shqipetart po mundohen te behen njejt sikur dhe amerikant qe na kan ndihmu gjat luftes...por ne duhet me mbajt moralin ton, sepse amerika ka nje moral te falls...kurse shqipetart gjith kemi qen njerz me fytyr..por koha e modes ashtu pe lyp dhe qdo shqipetar ka qef me ec me koh perpara..edhe sepse ndoshta kjo rruge nuk eshte e drejt... smil3dbd4d75edb5e.gif


----------------------------------------
KU KA M€ MłR€ §€ M€ Q€N F€M€N - A§GJ€ §łKUR F€MNA
PM
Top
dadatrime
  Postuar nė: 12.05.2007, 18:25
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 48
Antari Nr: 6943
Bashkangjitur: 15.04.2007Nuk ka mbet tjeter te ne shqiptaret me kemi deviju krejt po eshte mire me mare ndonje iniciative qe ta zhdukim kete dukuri e arma me e forte eshte feja njeriu qe eshte besimtare nuk i ben keto pune te flliqta veq feja eshte shpetim per njerzit qe e kan humb moralin.

pershendetje dhe respect per te gjithe


----------------------------------------
Don't worry :( Be happy:)
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 12.05.2010, 02:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Para disa ditėsh takova babain e njė shokut tim dhe mė ndali tė pinim nga njė kafe dhe duke bėrė muhabet meshkujsh(per seksin)mė tha se e kishte palluar njė ish kolege timen nga fakulteti,dhe duke e tallur nuk i besoja se ajo ishte sikur nga ato femrat bombat qė munden tė eksplodojnė nė ēdo ēast smil3dbd4d4e4c4f2.gif dhe duke deshur te e argumentoje nxjerri telefonin dhe ja kishte bere nje video asaj femres pa e ditur ajo dhe tash do e kam sa here te dua,nese me kundershton do ja beje publike!
-E keshillova,i thashe lere or burre kete muhabet,ke familje,je njeri familjar,por se di sa kam pasur ndikim!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio