Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rrogat E Profesoreve Ne Usht Dhe Uejl
tetovari-007
Postuar nė: 08.04.2007, 19:00
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 6435
Bashkangjitur: 19.03.2007Ne kete forum po lexoj shum tema te ndryshme, kurse dominojn temat e profesoreve te koruptuar. Me siguri kan profesoret rroga te ulta dhe ndoshta qendron ketu shkaku per korrupcion.


Ne se keni informacione, sa e kane rrogen profesoret ne USHT dhe ne UEJL??
PM
Top
fato1
Postuar nė: 08.04.2007, 19:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007per USHT rogat..nuk kan regulla se a eshte doktor shkence a eshte asistent apo nje i punesuar i thjesht te themi ..sa tu teket atyre aq i kan rogat
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 09.04.2007, 09:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006 Citim (fato-sh @ 08.04.2007, 19:27)
per USHT rogat..nuk kan regulla se a eshte doktor shkence a eshte asistent apo nje i punesuar i thjesht te themi ..sa tu teket atyre aq i kan rogat

fato-sh, me doket i ke informatat e gabuar se nuk eshte ashtu sikur po mendon ty se sa tju teket morein lek por edhe te rrogat ka nje far kanari, se ministria e arsimit jav leshon rrogat mujore po foli per ne USHT.
Assistenta e kan rrogen me doket 300-400 ero por mundet ndokush me pas edhe pak ma shum si shtes se mvaret se sa ore dhe cfar lende ka, kurse profesorat me doket i kan 600-800. Nuk jan edhe bash informata te sakta por afersisht qeto jan, ndoshta ndokush i din edhe me te sakta.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
fato1
Postuar nė: 09.04.2007, 10:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Jo valla hic nuk e kam gabim zeshkan ..e di shum mire ...ato i kan rogat ashtu si thua ti ama vec ne sy te tjereve...e di kete shum mire
kaloni bukur
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 09.04.2007, 11:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006fato-sh , edhe kjo mundet me mor plus naj send, se gjithshka eshte tuj ba ne ditet e sodit.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio