Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Iuottuo
SEE-University Student
  Postuar nė: 08.04.2007, 20:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 99
Antari Nr: 6683
Bashkangjitur: 31.03.2007cdgh
PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 09.04.2007, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007 Citim (SEE-University Student @ 08.04.2007, 20:47)
Pas shume mosmarveshjes ne mes dy partive erdhi edhe ndarja e koalicionit BDI-PPD.
Kryesi e PPD-s ka marr vendim per ndarjen e koalicionit.
BDI-ja po i humb edhe shpresat e saj te fundit, si parti shumice e shqipetarve?
Pra ne horizonit po dalin rrethana te reja politike.
A do vazhdoj BDI-ja te insistoj se eshte parti qe fitoj shumicen ne zgjedhjet e 2006, kur 3 deputetet e PPD-s dhe Fadil Sulejmani, nuk bejn pjese me ne kete koalicion, pra minus 4 deputet.
A po e siguron edhe shumicen e Badenterit PDSH-ja, ne koalicionin e mundshem me PPD.
Si do te reagoj BDI-ja pas kesaj ngjarje? Kur rejtingu i PDSH-s rritet.

HAHAHHAHAHAHHA me ke shti qe qesh shume vetem diq desha te them qka shikon ne endra ti ketu i ben tema apo si e ke hallin.
PM
Top
eminenca
Postuar nė: 09.04.2007, 00:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 237
Antari Nr: 5473
Bashkangjitur: 27.01.2007

----------------------------------------
Po Te isha normal , do Te cmendesha!
PM
Top
atc
Postuar nė: 09.04.2007, 00:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 5453
Bashkangjitur: 25.01.2007 Citim (genci_tet @ 09.04.2007, 00:12)
HAHAHHAHAHAHHA me ke shti qe qesh shume vetem diq desha te them qka shikon ne endra ti ketu i ben tema apo si e ke hallin.

hahahahah
a ender tu duk a?
mjer punet na te bdi-se qe jemi .
keshtu si e cojn punen kta udheheqsit e partis tone ,edhe pas 40 vjeteve opozit do jemi
PM
Top
atc
Postuar nė: 09.04.2007, 01:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 5453
Bashkangjitur: 25.01.2007kryesia qendrore e PPD ka sjell vendim per prisje te koalicionit mirpo flitet se nje pjes a antarsis e kundershton nje vendim te till
nese ndodh nje gje e tille ateher edhe argumentin e fundit qe kishim ate te badenterit e humbim dhe sipas meje kjo do te ishte edhe fillimi i fundit te bdi-se
dhasht zoti dhe nuk ndahen kta te ppd-se ,se vallahi e pat puna e bdi-se
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 09.04.2007, 02:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007ouhuuuu ndahen bashkohen,s'u morr vesh puna e kėtyre fare! Zoti hajrin jua dhashtė,se u bėnė gazep i kombit dhe kohės...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
lawyer_222
Postuar nė: 09.04.2007, 08:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 399
Antari Nr: 6524
Bashkangjitur: 23.03.2007??

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 129 )
Datotekat e bashkangjitura  titanik_bdi.jpg


----------------------------------------


"Koha ėshtė e maskarenjve, por Atdheu i Shqiptarėve "
PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 09.04.2007, 11:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007 Citim (atc @ 09.04.2007, 00:52)
hahahahah
a ender tu duk a?
mjer punet na te bdi-se qe jemi .
keshtu si e cojn punen kta udheheqsit e partis tone ,edhe pas 40 vjeteve opozit do jemi

Se sa je i BDI ti na e dim te gjith po mendoj se nuk flliqet BDI me injoranta si o ATC se me injorant se ti ska ne ket bot.
PM
Top
dajki
Postuar nė: 09.04.2007, 12:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006Mos e keni dert bre njerz,se edhe pa PPD-ne do te egzistoj BDI-ja.
Te vetmit (antare te kryesis) qe e kundershtonin ndarjen nga BDI-ja ishin vet deputetet e PPD-se,ata shum mir e din se keto mandate i morren ne krah te BDI-se,perndryshe po te kishin dal te vetem ne zgjedhje do tiu kish harru emri ashtu si humben PDK-ja FRD-AK-ja e shum do partri tjera te vogla.

Zoti ju dhasht shendet deri ne zgjedhjet e ardhme--ateher do ta shifni se sa jan te fort edhe pa PPD-ne e edhe pa njerezit (atdhetare)si puna e Fadil Sulejmanit.

reaspect.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 09.04.2007, 13:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007E pritur, por cka do te ndodhe me dy depytetet e PPD-se qe ne fakt jane te BDI-se.Tani kjo do te jete problemi i PPD-se...
PM
Top
proview
Postuar nė: 09.04.2007, 13:51
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 4349
Bashkangjitur: 01.12.2006Ej hic nuk ka lidhje se a ndajt ppd-ja , nfakt nuk eshte ndajt ppd-ja por Abdyladi Vejseli eshte ndajt se ato 2 deputet jane te Bdi-se , kot muhabet vec te bejm ... a ju te PDSH-se shifni bafcen tuj se u shkoj Bardhyli tash ta shofim kush eshte ne rend te ik prej prones private te Menduhit ...
PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 09.04.2007, 15:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007 Citim (proview @ 09.04.2007, 13:51)
\a ju te PDSH-se shifni bafcen tuj se u shkoj Bardhyli tash ta shofim kush eshte ne rend te ik prej prones private te Menduhit ...

HAhahahahahhaha shume kam qesh bravo si te ka shku ndermend ta formulosh ket fjali a ndersa ti SEE-Uni............ smirem me ty me sje rangu im te lutem mos ma permend me emrin se ma flliq te lutem perfundoj replikat me mu se une me ty i perfundova tash.
PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 09.04.2007, 20:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007 Citim (SEE-University Student @ 09.04.2007, 15:29)
E shoh qe je shume mendje madh, por po te them dy fjale, se ne te dy dallojm si kjo fjale e urte.

Nuk jane te njejta, mendja e madhe edhe mendimi i thelle. Nga e para behesh i vogel, nga e dyta behesh i njohur!

Mendjemadhesia te len injorant gjithe jeten!
Ti e ke humbur rrugen ne oborr tend.
Se ti je ne i verber qe ske mundesi ta shikosh realitetin!

Nese ke fakte fol, nese jo mos repliko dhe te terhiqesh ne fund si nje lavire qe e ka shtyp koha.
......................................................................................................................

Di aq shume sa nuk di fare-Sokrati

Me vjen mir qe paskeni mundur te njifni mendimin tuaj te thell,kur fillozovi ma me ndikim ne bot nuk arriti te njof dienin e vet. Narcizoizmin tuaj (vetdashurin) e kam pare qe me pare por ketu vertetohem edhe me shume ne injorancen qe merr kahjen e naivitetit. Knaqu ne qoftese nuk te knaq as kush prandaj zotri prit te tjertet te japin mendimin per ty e jo ti per veten tane." Ben Bajram me menden tende"

Edhe pse u mundove te ofendosh u rezove ne humneren e fjalve tua.
Te uroj edhe me shume lavdata per veten tende.... "O mendim thelle"
PM
Top
saraj
Postuar nė: 10.04.2007, 13:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006''DAJKI''
A ka mundesi te me tregosh se sa deputet fitoi PPD-ja ne zgjedhjet e 2002-shit te pas luftes.
PMIntegrity Messenger IM
Top
orfeu
Postuar nė: 10.04.2007, 15:02
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007a qenka nda PPD nga BDI a?
Po ndahen vellezerit nga nje bark i nje nane e s'po ndahet BDI e PPD. Kjo eshte ditur, vec ka qene ceshtje kohe.
Ju kisha lut mos u zini ju forumista ketu, se ata ja bejne vetes qaren.
Me gjakftohte forumista...edhe pse jeni pjestar te ndonje partie, mos u merrni lakmi 'te medhenjve' te shahet tjetri...


Sa kam informata nga nje aktivist i PPD-se, nese kto dy parti vertete ndahen, 4 deputet te BDI-se do shkojne ne PPD. E sa deputet po i mbeten BDI-se?
Keta 4 qe do shkojne ne PPD, jo se e duan PPD-ne, por e duan poziten... por megjithate do shkojne...kshu qe BDi do mbetet me shume pak deputet.
Zoti i drejtofte keta partite tona shqiptare.

respekt


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio