Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ne Cfar Gjendje E Shihni Administraten E Usht-es
hummel
Postuar nė: 10.04.2007, 19:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 4808
Bashkangjitur: 21.12.2006Duke pasur parasysh paregullsit qe ndodhin ne administrimin e dokumenteve ne UShT doja te degjoja dhe komentet e studenteve tjer, verejtjet e tyre dhe sugjerime e tyre , se ku duhet interevenuar dhe permisuar administrata.
Me rastin e diplomimit te nje kolegu po ju tregoj qe hasi ne probleme te shumta pasi i kishin humbur disa fletparqitje dhe eshte dashur serish te vrapon pas profesoreve ne prishtin e tiran per te mar edhe njier notat, dhe kur te shikosh dosjet tona ne USHT te con mallin e dokumenteve te viti 44, te luftes se dyt botrore.
Te lagura e te thara serish, te zverdhura te rudhosura, e te grisura.
Si gjejn dot raportet, si gjejn dot sa semester ke te paguar, bobooo te mjeret neve.
Referentet e nderuar sa her qe te shkosh per ndonje gje, si gjen aty, po te pyesesh ku jan , Keryesherbetori , nipi i fadil sulemanit do pergjigjet , jan ne kafe, e prit se do kthehen. Po presim po me duket se u zgjat pak me teper se cduhet per nje kaffe.. Skan pun tjeter le te rin ne kafe.
Pritni studente se do vjen se do behet ..?


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PM
Top
tringa_25
Postuar nė: 11.04.2007, 09:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 154
Antari Nr: 6444
Bashkangjitur: 20.03.2007pergezime hummel per her te pare keni hapur nje teme si duhet sepse gjdoher kritikoje studentet dhe organizatat studentore kurse vete e llogaritje si piadestal i gjithqkaje...administarata e usht -se eshte nje kaos i verete mjer ne studentet...
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 11.04.2007, 10:48
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006shoke te mi dhe une vete nuk e dime akoma dhe pse te diplomiuar se a do na duhet te hyjme serish ne provimin ku mungojne fleteparaqitjet apo do zgjidhin gabimet e veta administrative keto te ngarkuar per t'iu dhene rruge mangesive!

shpresojme....
PM
Top
fidel castro
Postuar nė: 04.06.2007, 12:12
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 7618
Bashkangjitur: 03.06.2007o mor burr ku do ma keq referentat bejn dallime gjinore veq mos i rafte ne lug thot populli qa me bo po do na duhen ndryshime renjesore nga koka e deri te bishti


sdi a jeni ka me kuptoni biznesi madh e populli ska me hanger buk
PM
Top
fato1
Postuar nė: 04.06.2007, 13:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007KATASTROFE e theksoj ama bash katastrofe qe shkon ne dem te gjith shoqerise edhe kjo pune
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio