Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Etem Iseni E Hap Banklen E Vete Ne Usht
parashutisti
Postuar nė: 11.04.2007, 10:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007prorektori bukurosh Etem Iesni po e cel banklen e vete me ne fund ne USht. keto dite pritet zyrtartishte dhe te hapet banka e tij .
Fillon bizneni ne universitet, flitet se prorektori po u jep eprqibndje njerezve ne universitet .
Cka mendoni per kete pune
PM
Top
lili82
Postuar nė: 11.04.2007, 10:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006 Citim (parashutisti @ 11.04.2007, 10:07)
prorektori bukurosh Etem Iesni po e cel banklen e vete me ne fund ne USht. keto dite pritet zyrtartishte dhe te hapet banka e tij .
Fillon bizneni ne universitet, flitet se prorektori po u jep eprqibndje njerezve ne universitet .
Cka mendoni per kete pune

Cfar biznesi?Nese hapja e asaj banke eshte ne te mire te studenteve pse jo?
Nese Suedi eshte nje organizat zdi a mund ta quaj prganizat ose bank,ku mere si nje lloj huazimi.Parat i mere xhdo muaj,diku 800 euro prej tyre 250 te falen kurse tjerat i kthen mbasi te hijsh ne pune me kamat mbi 30%.


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 11.04.2007, 11:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007ajo banke hapet aty paster per bizneset e prorektorit Etem iseni do te vertetoheni pr kete shume shpejte. Sepse ky merr e jep eprqindje me kete pune kjo dihet pak a shuam.
me zorr mundohet krejt me kete banke te punoje e pas i rijne bullgaret kesaj banke ta shohim cka do te behet ishalla japin kredi e benificione po shume pak besoj ne prrallat e Etem iseinit mikut te ngushte te Serafim Tmovskit
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 11.04.2007, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007po flitet se per kete pune ai ka marre mbi 50 mije euro nga kjo banke!
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 12.04.2007, 12:53
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Banka e cila hapet ne qendren Universitare e bene nje filial Uni Banka dhe kjo iniciative behet per arsyje te lehtesimit te rradhave ku studentet cdo dit malltretoheshin ne Uni Bank duke paguar provimet.
Dhe kjo ska te beje me Prorektorin Etem Iseni.
Do te jepet me qira vendi ku do te hapet dhe keshtu do te periftoj Universiteti dhe studentet nuk do te kalojn rruge te gjata nga Uni Banka deri tek Universiteti.
Ndersa sic po thuhet ketu per te hapur Bank duhet me pas 9 milion Euuro andaj mos beni dezinforamta per hakmarje apo per ceshtje personale pa baze.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
parashutisti
Postuar nė: 12.04.2007, 19:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Informacioent flasim se ka shume lidhje me kete banke interesohu pak me tepr qe ta kuptosh se pse hapet filiali i eksja banke aty dhe kusn perfitojne studjentat apo ETEMI
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 17.04.2007, 09:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Interesant puna e kesaj banke nuk mbahet mend qe thaept banke mbrenda nuniversitet e studnetet nuk kane hapiesre ku ta mbajne mesimin. Duke e zyren e vogel 7 metra katrore te Unionit mduket se dikush don te beje biznes me te gjitha gjerat. Nejse normale ehste kjo ta bejme tender universitet USHT-ne
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 17.04.2007, 13:12
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Ne Universitetin e Evropes Juglindore kemi filialen e Pro-Credit Bank kjo eshte lehtesim per studentet dhe mos u mer me gjera qe nuk i ke te njohura. Edhe ne USHT le te hapet nje Bank per pagesa te provimeve te semestreve dhe dicka tjeter qe ka nevoj studenti te paguaj per kontributet e Universitetit.

----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
parashutisti
Postuar nė: 19.04.2007, 14:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Kjo banke haper paster per ti la paret e psita te prorektorit Etem iseni kush i rin mbas to ta kuptoni me kohen Edhe krahasimet qe poj ben
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 30.04.2007, 08:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Kur do e hapin banken e prorektorit se cdo dite eshte duke humb shume se i shkojne studentet ne banka tjera i kryejne pagesat e i humb interssi ktij bossi
PM
Top
parashutisti
Postuar nė: 30.04.2007, 08:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 6497
Bashkangjitur: 22.03.2007Studenti te kesh bankomat te bankes dhe te hapesh filijae eshte dallim i madh. Pa shihe pak sa haperisre kemi. shiqo a ka vend ku ti bejne mesimet studentet, a kane leximore etj.
STudentet tane duhet me mesojn nlivadhe ne vend qe ajo te behet nje qender studentore , apo nje elximore apo edhe nje salle qe na mungojne aq shume.
Por banka hapet per shkaqe bisnesi sepse kta tipa duan tbejne biznes me stduenta kjo po shihet. U cofi mori
PM
Top
saraj
Postuar nė: 30.04.2007, 20:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Ju qe e kundershtoni kete me tregoni se cka dmth BANKE dhe cfar funksioni p.sh do te kete ajo banke ne USHT. Nese keni njohuri ne lidhje me ate se si funksionon nje banke dhe kushtet qe duhet ti plotesoj ajo.
PMIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio