Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Po Na Vjen Vera......., zhveshja nen nivel....
delicious_as_me
Postuar nė: 11.04.2007, 19:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006po na vjen vera,djelli i nxeht.....po largojm teshat e dimrit tani ndjehemi me te lire. une mendoj se nje vajze mund te duket bukur edhe nese eshte mire e veshur,me nje veshje te lehte por jo shume i zbuluar trupi i saj. djelli nuk duhte te jete shkak i .....zhveshjes .
cka do preferojme kete vere.

une jam per nje veshje klasike te lehte,me ngjyra te bukura mire te kombinuar por asesi shume i zhveshur trupi i femres kete vere.

cka mendojne djemt per kete???


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
fato1
Postuar nė: 11.04.2007, 19:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Vec djemt a????Vajzat nuk mund te shkruajn ketu a???????????


smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 11.04.2007, 19:42
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007
cdo gje e thjeshte eshte e bukur...andaj, cdo teprim po edhe ne veshje nuk eshte ne rregull. xhveshja...te bene me te dukshme...me seksi...me terheqese dhe u jep nje bindje djemve se ajo vajze eshte peshk i lehte per ta nxene.
vajza vishuni thjesht, pak me gjate...durone mi pak nxehtin se s'kris kijameti...
dhe mos u xhveshni shum se na i trenut cunat smil3dbd4e398ff7b.gif (shaka kjo)

respekt


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 11.04.2007, 20:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Jaaaaaaa ne qoftese ju femrat kete vere nuk zhvisheni gjysem lakuriq kurgju hiq ske ni ba!!!!!!


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 12.04.2007, 12:05
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006fisniku

me bere te qesh kur lexova cka ke shkru......un nuk pelqej femrat zhvishen deri ne ate mase saqe pjese te turpshme te trupit na i tregojn te gjithve....

me ka shku mendja me u ba nje grup djemsh e perinat vajzave me u vesh vetem ne tesha per larje nga ato qe i perdorim ne plazh dhe me dal ne qytet veq inati i tyne po serish mendova se po e beme ne kete gje ather vajzat do zhvishen krejt e kshtu sben ende ma hic....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 12.04.2007, 15:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Lirim,


Keto femrat tona keshtu ashtu po deshen gati krejt,bilem kur te deshen le te deshen gati krejt.Thot ni fjale fik se fik bilem me muzik!
Edhe ni sen ideja e jote nuk ish e keqe hiq nuk bon me lan anash,mirepo kur te kqyrsh kete anen tjeter qysh the edhe ti e ceke, mos po i vjen inati ketyre(femrave)e na qesin faqen e zeze,po tutna mos po ja kapercejne mashallaut najkah e nuk din kur eshte boll ma!!!


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio