Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Studenti Shqiptar, se shpejti numri 3 i revistes studentore
sekret-84
Postuar nė: 11.04.2007, 19:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007DOLI NUMRI DY I REVISTES STUDENTI SHQIPTAR TASH NA MBETET TE PRESIM EDHE NUMRIN TRE QE DUHET TE DELME 17 PRILL.KJO REVISTE ME E FORTE SE GAZETAT, SI FIKS FARE ME NGJAN KOHEN E FUNDIT ME FAQEN E ZEZE.
PM
Top
fato1
Postuar nė: 11.04.2007, 19:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007PO kur te ngjajti si fiks fare o CUNI ende dy numra kan dal ..ngadal le te ket edhe ndonje pastaj thoni se si ngjan .....nje pune te mire bajn ato te revistes....ishalla nuk e kan jeten e shkurt ....gjithsesei ju deshiroj suksese
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 12.04.2007, 12:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007i nderuar foto-sh

QELLIMI SI FIKS FARE ISHTE SE NE FAQEN E ZEZE ATO I MXJERIN TE GJITHA DEVIJIMET, TE GJITHA TE METAT DHE KESHTU DERIME SOT NUK MUNDI TA BEN ASNJE GAZETE E AS QE DO TE MUND TA BEJ NDONJEHER NDONJE GAZETE,E DIME MIR SE GJITHA GAZETAT JANE BLU OSE KUQ ..........

ESHTE E VERTETE SE DY NURMA KA DAL PO NJE FJAL THOT DITA E MIRE SHIHET NE MENGJES PO DHE PUNA E USSHM-se e DESHMON KETE SI SHUM SERIOZ DHE SHUM TE MATUR,PER HERE TE PARE FTOHEN STUDENT TE MAQEDONISE NE KOSOVE NGA FAMILJA JASHARAJ DHE HARADINAJ ,KETO JAN MERITA STUDENTI SHQIPTARE ESHTE TAMAM E DUHUR SI U DUHET STUDENTEVE NJE REVISTE E GUXIMSHME DHE JO SERVILE KAQ KISHA FOTO-SH
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 17.04.2007, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007si jane shqiptaret me pak pune Krenohen e Lavderohen e Mburen ..

Pak Pune e shume fjal :D


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio