Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topic

> Lajmerim Per Temat Fetare
r.mislimi
  Postuar nė: 12.04.2007, 17:46
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Forumi Mysliman dhe ai Krishter nuk do te jene te hapura dhe nuk do te kete me tema fetare ne forumin studentor.
Ju paralajmerojm se edhe tek Fakulteti Teologjik nuk do te tolerojm diskutime fetare ku do te bejen thirje, apo keqperdorim te feve.

Me respekt nga Staffi


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
fato1
Postuar nė: 12.04.2007, 19:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Staf i nderuar se keni ber mire po nesje skemi cfar te bejm ne antetaren...
respsekte dhe pershendetje per gjith
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topic

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio