Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nuk Eshte E Drejt!
lili82
Postuar nė: 12.04.2007, 22:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1121
Antari Nr: 3937
Bashkangjitur: 10.11.2006Hajde lujna dajca!E celim e mshelim,e lejojm se lejojm cka eshte kjo?Dikush e permendi shum mir a eshte forumi per anetaret apo per administratoret.
Nese eshte per anetaret atehere shumica e anetareve jan per forumet fetare,a nese eshte per administratoret atehere...... Nga nje lule per 8 mars!Pajtohem me ju kur thoni se ne shum tema fetare jemi dal prej shinave,por ne shumicen e rasteve i keni fshi ato tema,nje gje te till mund ta beni edhe tash e jo me mbyll krejt!Mbasi thuhet se e ka emrin forum studentore atehere edhe temat politike duhet te largohen pra,edhe aty ka sharje edhe ne ato tema forumistat dalim prej shinave nganjehere.Edhe temat sportive,edhe aty do te kete sharje.Pse?Se une jam me celse-an e dikush eshte me manchesterin e kshtuqe me vjen inati dhe do e shaj,edhe temat muzikore se une ndegjoj rap e dikush ndegjon rock edhe ketu do e shaj.edhe temat eshte e vertet seshte e vertet, nga vete fjala te tregon se dot kete shpifje dhe sharje,sikurse ne temat qe kan te bejn me studentet,dhe univerzitetet.
Mbasi u tha se vete fjala te tregon se eshte faqe studentore,dmth-ne duheshka mu bisedu veq per temat qe kan te bejne me studimet.E ne te kunderten po thoni se nuk lejohen sharjet dhe shpifjet, e me shum sharje dhe shpifje behen ne temat ne fjal.Atehere edhe keto tema duhet te mbyllen......eeeee..celsi a?Ose me mire me len that e do fotografi te vipave shqipetare mir jan e kshtu qe kemi cka me pa!

Me respekt
B.B


----------------------------------------
Varje dygn ligger män med kvinnor som de inte älskar och ligger inte med kvinnor som de verkligen älskar.
PM
Top
GentIeman
Postuar nė: 12.04.2007, 23:00
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 4260
Bashkangjitur: 26.11.2006Shif sa mir e ke than lili, ne shqiptaret nuk dim te debatojm, ndash tema studentore ndash familiare ndash sportive, ne dim vetem te shajm, andaj mendoj se nuk eshte mire te shahet neper temat fetare.


----------------------------------------
The Heart Hold Answers The Brain Refuses To See...
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 13.04.2007, 04:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007i bashkangjitem teresisht ketij mendimi,edhepse kohet e fundit nuk kam kohe te mjaftueshme te jem ne forum.E drejta e manifestimit te fese se ciles i perket eshte e drejte e pamohueshme...
Gabimi qendron tek antaret e shumte te cilet,duke mos qene te afte te sjellin argumente(pa marre parasysh ne cilin forum) duke mos mundur te pranojne disfaten ne debat,i ngjiten menyres(armes)se fundit qe posedojne: sharjet...
Sa per tematikat fetare mendoj se nuk do ishte e arsyeshme te mbyllen ne teresi,por te shlyhen shkrimet qe jane vetem shpifje,e profit ne emer te nje gjeje!sepse eshte mese e ditur se dikush ne emer te fese mundohet te arrije profit personal(All-llahu e Mbaresofte)...
plus nuk jemi ne komunizem,qe te cenohet e ndalohet dicka...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 13.04.2007, 08:42
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007pershendetje forumista dhe administrator e moderator te forumit,

pajtohem me hapesin e kesaj teme.

studenti, ne temen per te njejten problematike te cilen e mbylli a.selmani, shkroi:
Nuk do te tolerojm te behet thirje per ne fene krishtere dhe ate myslimane ne forumin studentor, nuk do te tolerojm fantazim fetar sepse ketu eshte forum studentor dhe me shume hapsir i jepet temave studentore problemeve neper universitetet shqiptare.

I nderuar studenti, nese eshte ashtu, t’i hedhim nje sy, fourmit politik:
Forumi politik ka 114 tema dhe 1105 postime deri tash.
Ndersa 7 forumet e universiteteve qe keni, kane 344 tema.
Imagjino sikur te ishin 7 forume politike, sa tema do ishin hapur?
Sigurisht, do te thuash: Epo vete studentet kane hapur tema ne politike dhe kane postuar.
Po de, eshte e qarte pra, se studentet hapin temat dhe bisedojne, ndersa moderatoret (te cilet ne kete rast flene) duhet t’i moderojne postimet te cilat nuk kan te bejne me temen. Na e thoni, sa e sa sharje ka ne forumin politik, drejtuar politikaneve, studenteve, aktivisteve etj, dhe askush nuk lodh mendjen per kete gje…valle i perket nje studenti kjo gje? JO. Po ku jane moderatoret qe te japin verejtje anetareve dhe te bejne editimin e atyre teksteve? Askundi, ata flene.

Studenti serish shkroi: Mendimi i staffit eshte se te gjitha temat fetare do te mbyllen per te ruajtur baraspeshen e besimit dhe nuk do te lejojm te debatohet per tema te tilla sepse ende skemi krijuar kulturen e duhur perketo tema deri ne momentin kur nuk kishte tema fetare nuk kishte thashetheme se staffi eshte apo nuk eshte i ketij besimi dhe nuk njeh besimet tjera andaj e arsyhme dhe e mire e forumit studentor eshte te mbyllet deri ne moment te pacaktuar temat e religjioneve.

Nese forumi i studenteve eshte ai qe mund te ruaj nje barazpeshe ne fe, atehere ju po barazoheni me Enver Hoxhen i cili ne kohen e tij mbylli kisha dhe xhamia dhe tha se feja e shqiptarit eshte budallalleku. Adminstrator dhe moderator, nuk mund te ruani barazpeshen e besimit ju… ju mund ta ruani barazpeshen e forumit vetem ne ate menyre duke edituar dhe duke permiresuar e jo duke mbyllur plotesisht temat fetare. Nuk e dij cfar logjike eshte kjo?
Sejcili anetar i forumit ka te drejte te sjell faktet dhe argumentet e veta per fene te ciles i perket, ndersa bashkebiseduesi, mund ta kundershtoje ate vetem nese ka kunderargumente dhe jo ta shaje e t’i thoje se feja e tij nuk bene. Dhe vetem kur anetari shahet, nencmon, nenvlereson dhe keqperdor, ose then rregullat e forumit tek atehere mund te editohen shkrimet ose te perjashtohet anetari nga forumi e jo keshtu si beni ju.
Te gjithe i perkasim ndonjeres fe, apo ka edhe te tille qe nuk jane fetare (pra jane ateiste)… ju si forum (si staf) duhet t’i ofroni te gjithe… e jo te prekni studentet aty ku u dhemb me shume: ne besim. Ju doni te ndalni te drejten elementare te gjithesecilit… jeni ne dijeni se cfar doni te beni apo jo?
Te lesh te veprohet dhe te kesh kontroll ne veprim, kjo eshte zotesi, e jo te mbyllesh dhe kufizosh veprimet, qe per mendimin tim nuk jane te demshme.
Po deshi ndokush te therret ne Krishterizem, le te therret…po ama, le te sjelle argumente se krishterimi eshte feja me e mire dhe jo te thoje: Ejani ne krishterizem se Islami nuk bene. Por le te tregoje se perse Krishterizmi eshte i mire e jo perse nuk beka tjetra. Le te therret dikush edhe ne Islam, po ama, le te tregoje se perse Islami eshte i mire dhe jo perse Krishterizmi eshte i keq. Duhet te kete tema ku do debatohet per dallimet mes religjioneve dhe ngjajshmerite, por vetem me fakte dhe argumente dhe jo keshtu si bejne disa.
Une jam i mendimit, se ju si staf, duhet te lejoni qe te kete tema fetare, por te keni edhe moderator te posacem qe kujdesen vetem per ate forum. Une lexoj ne cdo teme, dhe po te shikojme mire e mire, jane vetem 4-6 emra qe mbajne gjithe forumin…valle kane kohe keta 4-6 veta te lexojne cdo postim te cdo anetari…? Andaj ju duhet te krijoni nje ekip moderatoresh me te gjere qe kane qasje me shume ne forum dhe qe mund te lexojne temat cdo dite e bile do jene se paku 3-4 ore ne dite ne forum…ndryshe nuk bene te nderuar.

Ndoshta edhe ky postim do fshihet e cka eshte me keq, pa dijeni te postuesit, ndoshta edhe kjo teme do mbyllet...por, te flasim per te miren e forumit, te flasim per efikasitet, kulture bashkbisedimi, te flasim per miresi me mbyllje temash nuk shkon.

cdo respekt per gjithsecilin ne forum----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 13.04.2007, 10:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Me te verte po me brengos fakti se shum sende te pa hishme paskan ndodh per nje koh shum te shkurter dhe kjo eshte per tu habitur pse po ndodhin keta.
Gjithmon ka pasur ka dhe do te kete njerze qe jan shpirt lig dhe ta prishin edhe web faqen edhe forumin edhe te gjith qka jan ne favor te njerzimit.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Dikze77
Postuar nė: 15.04.2007, 10:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 770
Antari Nr: 6923
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (orfeu @ 13.04.2007, 08:42)
pershendetje forumista dhe administrator e moderator te forumit,

pajtohem me hapesin e kesaj teme.

studenti, ne temen per te njejten problematike te cilen e mbylli a.selmani, shkroi:
Nuk do te tolerojm te behet thirje per ne fene krishtere dhe ate myslimane ne forumin studentor, nuk do te tolerojm fantazim fetar sepse ketu eshte forum studentor dhe me shume hapsir i jepet temave studentore problemeve neper universitetet shqiptare.

I nderuar studenti, nese eshte ashtu, t’i hedhim nje sy, fourmit politik:
Forumi politik ka 114 tema dhe 1105 postime deri tash.
Ndersa 7 forumet e universiteteve qe keni, kane 344 tema.
Imagjino sikur te ishin 7 forume politike, sa tema do ishin hapur?
Sigurisht, do te thuash: Epo vete studentet kane hapur tema ne politike dhe kane postuar.
Po de, eshte e qarte pra, se studentet hapin temat dhe bisedojne, ndersa moderatoret (te cilet ne kete rast flene) duhet t’i moderojne postimet te cilat nuk kan te bejne me temen. Na e thoni, sa e sa sharje ka ne forumin politik, drejtuar politikaneve, studenteve, aktivisteve etj, dhe askush nuk lodh mendjen per kete gje…valle i perket nje studenti kjo gje? JO. Po ku jane moderatoret qe te japin verejtje anetareve dhe te bejne editimin e atyre teksteve? Askundi, ata flene.

Studenti serish shkroi: Mendimi i staffit eshte se te gjitha temat fetare do te mbyllen per te ruajtur baraspeshen e besimit dhe nuk do te lejojm te debatohet per tema te tilla sepse ende skemi krijuar kulturen e duhur perketo tema deri ne momentin kur nuk kishte tema fetare nuk kishte thashetheme se staffi eshte apo nuk eshte i ketij besimi dhe nuk njeh besimet tjera andaj e arsyhme dhe e mire e forumit studentor eshte te mbyllet deri ne moment te pacaktuar temat e religjioneve.

Nese forumi i studenteve eshte ai qe mund te ruaj nje barazpeshe ne fe, atehere ju po barazoheni me Enver Hoxhen i cili ne kohen e tij mbylli kisha dhe xhamia dhe tha se feja e shqiptarit eshte budallalleku. Adminstrator dhe moderator, nuk mund te ruani barazpeshen e besimit ju… ju mund ta ruani barazpeshen e forumit vetem ne ate menyre duke edituar dhe duke permiresuar e jo duke mbyllur plotesisht temat fetare. Nuk e dij cfar logjike eshte kjo?
Sejcili anetar i forumit ka te drejte te sjell faktet dhe argumentet e veta per fene te ciles i perket, ndersa bashkebiseduesi, mund ta kundershtoje ate vetem nese ka kunderargumente dhe jo ta shaje e t’i thoje se feja e tij nuk bene. Dhe vetem kur anetari shahet, nencmon, nenvlereson dhe keqperdor, ose then rregullat e forumit tek atehere mund te editohen shkrimet ose te perjashtohet anetari nga forumi e jo keshtu si beni ju.
Te gjithe i perkasim ndonjeres fe, apo ka edhe te tille qe nuk jane fetare (pra jane ateiste)… ju si forum (si staf) duhet t’i ofroni te gjithe… e jo te prekni studentet aty ku u dhemb me shume: ne besim. Ju doni te ndalni te drejten elementare te gjithesecilit… jeni ne dijeni se cfar doni te beni apo jo?
Te lesh te veprohet dhe te kesh kontroll ne veprim, kjo eshte zotesi, e jo te mbyllesh dhe kufizosh veprimet, qe per mendimin tim nuk jane te demshme.
Po deshi ndokush te therret ne Krishterizem, le te therret…po ama, le te sjelle argumente se krishterimi eshte feja me e mire dhe jo te thoje: Ejani ne krishterizem se Islami nuk bene. Por le te tregoje se perse Krishterizmi eshte i mire e jo perse nuk beka tjetra. Le te therret dikush edhe ne Islam, po ama, le te tregoje se perse Islami eshte i mire dhe jo perse Krishterizmi eshte i keq. Duhet te kete tema ku do debatohet per dallimet mes religjioneve dhe ngjajshmerite, por vetem me fakte dhe argumente dhe jo keshtu si bejne disa.
Une jam i mendimit, se ju si staf, duhet te lejoni qe te kete tema fetare, por te keni edhe moderator te posacem qe kujdesen vetem per ate forum. Une lexoj ne cdo teme, dhe po te shikojme mire e mire, jane vetem 4-6 emra qe mbajne gjithe forumin…valle kane kohe keta 4-6 veta te lexojne cdo postim te cdo anetari…? Andaj ju duhet te krijoni nje ekip moderatoresh me te gjere qe kane qasje me shume ne forum dhe qe mund te lexojne temat cdo dite e bile do jene se paku 3-4 ore ne dite ne forum…ndryshe nuk bene te nderuar.

Ndoshta edhe ky postim do fshihet e cka eshte me keq, pa dijeni te postuesit, ndoshta edhe kjo teme do mbyllet...por, te flasim per te miren e forumit, te flasim per efikasitet, kulture bashkbisedimi, te flasim per miresi me mbyllje temash nuk shkon.

cdo respekt per gjithsecilin ne forum

thirrje !!!

o jaran thirje ktu spo bojna kur 99% jena MUSLIMAN elhamdulilah .
nuk tolerojna me tipa si ti edhe ai uskana.
kush oshte kunder temave fetare mos te kyqet be vlla ne ato tema shume thjesht .
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 16.04.2007, 15:06
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007 Citim (Dikze77 @ 15.04.2007, 10:24)
thirrje !!!

o jaran thirje ktu spo bojna kur 99% jena MUSLIMAN elhamdulilah .
nuk tolerojna me tipa si ti edhe ai uskana.
kush oshte kunder temave fetare mos te kyqet be vlla ne ato tema shume thjesht .

ti djalce, me jaran i drejtohesh vetem atij qe e njeh, dhe jo mua, ok?
se pari lexo mire cfar kam shkruar e pastaj me cito...
edhe une them se jam per tema fetare, ti me thua tipa si ti...lexo djalce lexo me mire pak.


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
fato1
Postuar nė: 16.04.2007, 17:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Tema: Nuk eshte e drejte smil3dbd4e29bbcc7.gif
Po haj me tregoni a ka dicka te drejt ne bote bre ?????JO dihet se jo
... andaj edhe ketu behen padrejtesi ato i bejm ne askush tjeter ...
kaloni bukur
PM
Top
deborah
Postuar nė: 18.04.2007, 10:22
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 6947
Bashkangjitur: 15.04.2007Doja te pergezoja orfeun dhe lili82 per mendimet e tyre! Une sapo postova gati te njejtin mendim me ju te sondazhi qe administratori ka hapur.

Por ju e keni shtjellu me mire mendimin tuaj sidomos nga vezhgimet ne lidhje me debatin, sharjet etj ne temat e tjera.

Nuk dua te perseris cka postova te sondazhi, por ajo qe une kam vene re eshte paaft esi e administratoreve dhe moderatoreve per te censuruar postimet.

Shikoni se kush jane censuruar me shume??

Eshte njesoj sikur te vesh nje juri qe i perket vetem njeres ngjyre, cfare do te presesh??

po me vjen mire qe ka studente qe kane nje sy me kritik, nje mendim me te hapur e qe nuk i shohin e gjykojne gjerat vetem nga nje ngjyre. Une shpresoj qe zeri i tyre do te degjohet me shume ketu.
PM
Top
deborah
Postuar nė: 19.04.2007, 10:37
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 6947
Bashkangjitur: 15.04.2007Faleminderit per verejtjen!

Nga kush e kam:) Nuk e mora vesh as edhe pse e kam marre:)

Shume ketu shajne me lloj lloj fjalesh e nuk kane asnje verejtje, vene e me vene mua verejtje:)

PM
Top
deborah
Postuar nė: 19.04.2007, 10:42
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 6947
Bashkangjitur: 15.04.2007E mora vesh nga e kam verejtjen, nga postimi te sondazhi pro ose kunder fese. Ok, dakort e meritoj meqe kam postu atje.

Po pse vetem une:) Disa nga jush ketu lart kane postu tek ai sondazh, po ku e keni verejtjen:)

Kam thene qe ketu po nuk vure kapele me te njejten ngjyre ca nuk te gjen, shyqyr qe nuk e njohim njeri tjetrin se kush e di ca na kishte gjet:)

Qe tash them se jam Jo per temat fetare, nese admin-at nuk dine te tregohen te drejte ne gjykimet e tyre.
PM
Top
webm
Postuar nė: 19.04.2007, 13:41
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (deborah @ 19.04.2007, 11:42)
E mora vesh nga e kam verejtjen, nga postimi te sondazhi pro ose kunder fese. Ok, dakort e meritoj meqe kam postu atje.

Po pse vetem une:) Disa nga jush ketu lart kane postu tek ai sondazh, po ku e keni verejtjen:)

Verejtja eshte dhene nga une, edhe nuk te eshte dhene ty veq, po te gjitheve qe te tema ne fjale kan bere komente.

Nese dikujt atje nuk i kam dhene verejtje, atehere ajo eshte gabim i imi, pasi qe ne shpejtesi e kam kry punen.

Me Respekt,


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top
orfeu
Postuar nė: 19.04.2007, 14:57
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007A.Selmani,

E dij se eshte njerezore te gabohet...ama te lutem...ti si mjeshter ketu...duhet te kontrollosh mir e mire veprimet e tua.
Nuk e dij perse cusack(per te cilin nuk kam asgje kunder) thot se adminat kane ndryshuar mendim dhe lene te postohet ne ate teme, gjersa aty ende qendron ajo me te kuqe se do merr verejtje gjithsecili qe poston...
a don te tho kjo se cusack nuk ka marr verejtje?----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
webm
Postuar nė: 19.04.2007, 15:21
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (orfeu @ 19.04.2007, 15:57)
A.Selmani,

E dij se eshte njerezore te gabohet...ama te lutem...ti si mjeshter ketu...duhet te kontrollosh mir e mire veprimet e tua.
Nuk e dij perse cusack(per te cilin nuk kam asgje kunder) thot se adminat kane ndryshuar mendim dhe lene te postohet ne ate teme, gjersa aty ende qendron ajo me te kuqe se do merr verejtje gjithsecili qe poston...
a don te tho kjo se cusack nuk ka marr verejtje?

I nderuar,

Edhe Cusack ka mar verejtje, ndersa arsyeja se pse nuk jan fshire postimet eshte se tema udhehiqet nga une, e une per disa dit kam qene ne pushim shendetsor.

Sidoqoft tash e tutje do te ndjek serisht gjithecka cka ndodh kendej.

Shpresoj te kesh ngelur i knaqur me kete pergjegje.

Me Respekt.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top
bleona_te
Postuar nė: 20.04.2007, 12:58
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 4669
Bashkangjitur: 14.12.2006Une them se ky duhet te jet nje forum apo web faqe per studentet edhe gjithqka qe ka lidhje me studentet. Feja ok po jo te terpohet dhe te vjen deri te fyerjet dhe eskalime te tjera te natyrave te ndryshme. Ka shum forume fetare ku mund te shprehni mendimet dhe sygjerimet tuaja. Mendoj se nese prap hapen tema fetare do tvjen te kundershtimet e shumta , por ma e keqja qe asnjeher nuk tentojn te zgjidhen ...nuk e shoh te arsyeshme qe kjo faqe te shendrohet ne nje faqe islame meqense kemi shum faqe fetare. dhe kisha pas deshir qe kjo faqe te miret me tematika te jetes studentore.
Jam plotesisht dakort qe edhe feja e ka rolin e vet edhe per studentet mirepo pasi qe asnjeher nuk mund te biejm ne nje perfundim te njejt . besoj qe ma mir do te ishte qe mos te ket tefa fetare. Jo se jam kunder fese por problemi asht qe per nje tem fetare prishen marredhenjet tona te mirfillta duke akuzuar njeri tjetrin dhe dot krijohet kaos qe ndoshta do tvjen deri te mbyllja e ksaj faqes qe aspak se deshirojm .

Per staffin e studentet.info ; une mendoj se zgjedhja se a do te jet forum fetar apo jo duhet ta vendosni ju vet. Mlidhne staffin dhe bisedoni dhe bini ne nje perfundim te perbashket qe do te jet ma i mir.

Me ndrime , bleona

(ket tematik e kopjava nga shkrimi im te verejtjet sepse nuk e di se asht ne vendin e duhur)
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio