Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Aziz Pollozhani Dhe Xhevat Ademi Ikin Nga Bdi-ja
aristoteli
Postuar nė: 13.04.2007, 14:21
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Brenda Partise se Bashkimit demokratik per Integrim flitet se Aziz Pollozhani dhe Xhevat Ademi deputetet e BDI-se do te largohen dhe do te bashkangjiten me PPD-ne kualicionin e PDSH-se dhe VMRO-DPNE.

Azis Pollozhani njihet si njeri i etshem per pushtet per hir te kariges dhe lakmise se tij per pushtet nderoi uniformen e tij nga PPD-ja ne BDIdhe qendroi serish ministir i Arsimit. Tani kur ai mendon se 4 vite do te qendroj pa vetur zyrtare pa sekretareshe pa benificione tjera dal ngadal po i iken truri dhe e largohet nga BDI-ja sepse e ka shume lehete se PPD-ja eshte ne krize per antare te kesaj partije.
Ju te nderuar votues e dini se une kam ordinac private ne Struge por aty duhet te punoj duhet te rij para popullit buze qeshur per te nxjer parat per shpenzimet e ordinaces ndersa si minister i Arsimit isha shume mire dhe kerkoj nga PDSH-ja nese e largon Sulejeman Rushtin te zavendesoj une sepse e di rendin e kesaj ministrie se kam qene 8 vite.

Xhevat Ademi i revoltuar per mos hyrje ne Qeveri duke i premtuar se nese BDI-ja do te mar pjese ne qeveri do te behet minister te provoj ne jeten e tij nje udhehqeje te sukeseshme tani ka filluar grindjet dhe mospajtimet e tija kunder BDI-se dhe thote se Ali Ahmeti nuk i respekton antaret intelektuat sepse vete eshte jo intelektual dhe nga friga se mos e mar ne duar partin ai me injoron bashk me familajret e tij Musa Xheferin Agron Buxhakun dhe Fazli Veliun.
Andaj une betohem para popullit se une Xhevat Ademi ish i burgosur politik do te punoj per familjen time sa here qe do me jepet rasti andaj duke mos me lene BDI-ja per te vjedhur sepse jam marur gjate kohe me politik dhe asnjher skam qene i sukseshem tani jap dorhejqje dhe i bashkohem PDSH-se per tu bere zv.minister dhe shpresoj se 10 nga familja ime do te punesohen dhe do te blej edhe une nje UNAZE si Musa Zhaferi, do te blej nje Ville si Ali Ahmeti do te keme vetur si Agron Buxhaku e jo si une opel corsa.
Kerkoj falje per ata qe me votuan mirpo une e shiqoj interesin tim deri sa te behem milion pastaj do e shoh interesin e popullit.


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 13.04.2007, 15:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Kerkoj falje per ata qe me votuan mirpo une e shiqoj interesin tim deri sa te behem milion pastaj do e shoh interesin e popullit.Jepi Xhevat jepi., smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif e ishall milionat ta hajn koken

PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Ali Ahmeti
Postuar nė: 13.04.2007, 17:26
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 6903
Bashkangjitur: 13.04.2007o xhevat kodoshi a edhe ti bre kodosh me shite .Hajt se va tregoj pas nja dy muaj kur ta nisi prap luften e eshohim se ku va boj vendin un ju
pu jazik te kofte, haram cdo gje
PM
Top
xami
Postuar nė: 13.04.2007, 19:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 114
Antari Nr: 3468
Bashkangjitur: 20.10.2006pa zotri edhe pse e ke pseudonimin filozof ti me te vertete qenke nje filozof i madh.Po duhet me mednu se si po futet ppd-ja ne qeveri edhe ate vet vetedija e nje qytetatri te rendomte nuk mund ta paramnednoja se aziz polozhani do te kthehet ne ppd se nuk ka vend ka "llopova" tjere brenda ne parti dhe per polozhanin ska vend se ppd-ja eshte parti e vogel me respekt
PM
Top
FBI-Albania
Postuar nė: 13.04.2007, 23:38
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 6784
Bashkangjitur: 06.04.2007Mirmbrema te nderuar.
Xhevat Ademi dhe Azis pollozhani nese marin kete hap do te bejn nje veprim shum te pershendetur nga ana e qytetareve qe i votuan.E them kete sepse perfundimisht BDI-se apo konkretisht familjarizmit te Ali Ahmetit me niperve dhe dajallareve e tij u ra MASKA per etjen per pushtet,dhe mundohen me cfaredo menyre te ta fitojne pushtetit.
Nese zotrit na qenkan shum patriot dhe atdhetar dhe i kane kontribuar ceshtjes shqiptare pse i haruan ushtaret e UCKse,familjaret e deshmoreve kur ishin ne pushtet por tani mundohen qe te manipulojne me te njejtit qe perseri te shetisin me vetura zyrtare dhe ti kene sekretareshat afer.
Cfare patriotizmi ka treguar Ermira Mehmeti dhe Teuta Arifi?Haj ju lutem tregoni?????????????????????
Pershendetje
PM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 14.04.2007, 00:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006Pershendetje fbi ej po kush e meriton te jete ne qeveri ciles parti ja besoj populli shqiptar voten......
Nuk kemi vajza me te talentuara ne te gjith trojet shqiptare si emira dhe tetuta.
PM
Top
lawyer_222
Postuar nė: 14.04.2007, 12:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 399
Antari Nr: 6524
Bashkangjitur: 23.03.2007Kuptohet se kush e meriton te jete ne qeveri,Partia Demokratike Shqipetare,a mos dashet edhe nji mandat me votat e vjedhura te vije Bdi ne pushtet,a jo jo


----------------------------------------


"Koha ėshtė e maskarenjve, por Atdheu i Shqiptarėve "
PM
Top
atc
Postuar nė: 14.04.2007, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 5453
Bashkangjitur: 25.01.2007i vetmi person qe di (e ka provuar ) talentin e Ermira Memetit eshte Fatmir Dehari
Tani trego ti ndeshkuesi nga e di ti talentin e ermires
PM
Top
PreMiuM
Postuar nė: 14.04.2007, 15:47
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5299
Bashkangjitur: 18.01.2007shume paske filozofuar bre Filozof
PM
Top
studenti90
Postuar nė: 14.04.2007, 19:21
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 6798
Bashkangjitur: 07.04.2007zotri atc mos u mer me shpifje me stilin e njohur te pdsh qe cdo kundershtar i tyr eshte i pamoraleshem e vetem ata qenkan ilvija nga edi tij se paska dicka ndermjet Ermira M.e Fatmir D. vall sic thot populli ti e paske mbajtur fenerin . me nderime
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 14.04.2007, 20:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006 Citim (atc @ 14.04.2007, 14:25)
i vetmi person qe di (e ka provuar ) talentin e Ermira Memetit eshte Fatmir Dehari
Tani trego ti ndeshkuesi nga e di ti talentin e ermires

atc, mendoj se nuk ke bere ndonje pune te madhe, pse po i thua keto fjal vetem po e qet veten tende posht nuk bene me fol sende qe nuk i ka hije nje personi ateher te kisha lutur qe kete qka e ke postuar largoje se do jet turp nese do e sheh naj kush, por prap vepro si te duash ty.

Tung atc respekt nga un.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
A. Hitler
Postuar nė: 16.04.2007, 02:58
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 6855
Bashkangjitur: 10.04.2007o ju njerez qe e doni pdsh.pdsh esht parti e deshtuar.me vjen keq per ket fillozofin se ka pas tem me te mir per te postuar jo ket se keto jan shpifje.Ju drejtohem ju te PDSH.Pse ju hiku bardhyli edshe anetaret tjer mos mendoni se ne bdi do ikin aq kollaj.Po i thom fillozofit se me te vertet ka ven tem interesante po esht KOT AMA veq i mashtron keto te forumit qe te marre bak pik.
BYEEE BYEEE edhe mos replikoni ne keshtu tema koti.
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 16.04.2007, 07:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Sic duket keta do t'na dalin ne ndonje parti te re Xhevat Ademi dhe Aziz Pollozhani me siguri ne partin e te te "ikurve".


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 16.04.2007, 12:53
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Xhevat Ademit i ka ngelur vetem te antaresohet edhe ke Shoqata e Grave Shqiptare dhe e permbyll misionin e tij te antaresimeve te ndryshme neper parti e shoqata.

Ku s'ka qene antare ai??? Me duket se vetem ke Shoqata e Grave dhe ke Forumi Studentet.info s'eshte antaresuar akoma.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio