Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A egzistojne VIP-a shqiptare ne Maqedoni?
shkup_kercovari
Postuar nė: 10.05.2006, 13:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006Gjate ketyre 15 viteve te "tranzicionit" qe vazhdon dhe nuk ja di kush fundin edhe ne boten shqiptare u krijuan te ashtuquajturit VIP-at e qe kryesisht jane njerez te partive politike qe arriten me mjeshtri te pashoqe ta promovojne 'patriotizmin' e tyre te zjarrte ne elektorat dhe ta inkasojne para te thata ne emer te patriotizmin. Kryesisht behet fjale per prostituta politik te cilet i nderruan dreset e partive varesisht kush ishte ne pozite.Me kujtohet Ismet Ramadani the thirrjet e tij te zjarrta per komb e atdhe nderkohe te maunat me kafe te firmes se vellaut te tij e kalonin kufirin ne Deve Bair.Sa here qe kapej ndonje maune Ismeti dilte me deklarata te zjarrta qe pas leshimit te maunes zbutej si qengji i posalindur.Muhamet Alili-alias deputeti pucrra i bie mikrofonave ne Parlament dhe brenda tre javeve emerohet Ambasador ne Danimarke. Eshtref Aliu i"humbi" mijera franga ne aeroportin e Shkupit mjete keto te grumbulluara nga dijaspora shqiptare e nderkohe qe dy djemt e tij punesohen ne dogane dhe ne birrari te Shkupit ne pozita kyqe nderkohe qe njeri prej tyre ka hise edhe ne free shopet ne kufi me Kosoven,,,,,lista vazhdon me funksioner te PDSH-se dhe perfundon me ata te BDI-se. Ky eshte jet seti shqiptar ne fakt te lindur ne emer te politikes atdhetare e te perfunduar ne biznese te majme dhe me konto jashta vendit me qindra mijera dollare te fituar me "djerse" dhe ne emer te kombit
egzistojen me te vertet vipa shqiptare ne Maqedoni apo vetem mundohem te bejen emtime te personave te shquar boteror
Pirja kafe ne local te eminent ne Shkup sic eshet ‘Dal Met FU apo INSOMNIA –thjesht simblozon Vipat apo Jet Setin Shqiptare ne Maqedoni
Shtrohet pytje a egzistojen VIP-Jet Set shqiptare ne Maqedoni!!!!!
Shpresoj te zgjoj interes kjo tem,dhe pres pergjigje nga ju
Me respekt te vecant
SHKUP-KERCOVARI

PMUsers Website
Top
Ben_i
Postuar nė: 10.05.2006, 17:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 1073
Bashkangjitur: 23.04.2006ME VIP SHQIPTAR SE MENDUH THACI NUK BESOJ SE KA.......
PM
Top
Maxi
Postuar nė: 10.05.2006, 18:14
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 1061
Bashkangjitur: 21.04.2006
E pa diskutueshme Beni_i

Ai eshte VIP person dhe besoj se shum njerez e konsiderojn si njeri me i sukseshem ne keto vite te ranzicionit Shqiptar...
Nuk diskutohet qe Menduh Thaēi eshte V.I.P dhe e meriton qe te jete ashtu.
Ju pershendes...
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 11.05.2006, 11:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006ME VIP SHQIPTAR SE MENDUH THACI NUK BESOJ SE KA....... [COLOR=red]


Po nuk e di ne cfar aspekti mendon VIP-shqipatar eshet MENDUHi
Elaboroma pak;propagandues,i shkathet(kurnaz),prevarant,rrrenaxhi,apo???
My Webpage[QUOTE][CODE]
PMUsers Website
Top
Ben_i
Postuar nė: 11.05.2006, 17:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 1073
Bashkangjitur: 23.04.2006Eheeee. Pse shtireni kurse nuk e njihni...

Menduh Thaci eshte VIP ne te gjitha aspektet, para duke filluar nga ato intelektuale, profesionale me nje fal cdo gje i ka hije.
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 11.05.2006, 18:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Nuk e di se cka mendoni por se kuptoj cka do me than VIP le te ma sqaroj dikush >?>>


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 12.05.2006, 12:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006VIP means-VERY IMPORTANT PEOPLE-kjo ka demethenije te gjere .
VIP duhet konsideruar nje person intelektual,me dinjitet te larte,i edukuar mire,e s a per politikanet nuk jane edhe bash VIP-a.
Kujdes kujt ja ritni mendjen,sepse sic po e shihni ne jemi ata qe i perkrahim pikerisht ata qe jane te prekur deri ne fyt me korupsion.

Cdo te mire!!!


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 12.05.2006, 15:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006 Citim (Happy_Soldier @ 11.05.2006, 18:58)
Nuk e di se cka mendoni por se kuptoj cka do me than VIP le te ma sqaroj dikush >?>>


Oj Lale Very Importetn Person-Apo ne gjuhen shqipe YLL
Raje tashi ne mend se cka eshte
Mos u bene kote fare,hehhe
ciao me te mirat
PMUsers Website
Top
swety_85
Postuar nė: 12.05.2006, 20:15
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 24
Antari Nr: 951
Bashkangjitur: 08.04.2006 Citim (lionela @ 12.05.2006, 12:49)
VIP means-VERY IMPORTANT PEOPLE-kjo ka demethenije te gjere .

Une kisha thene me ndryshe.
VIP -> Very Idiot People

Kaloni bukur
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 14.05.2006, 13:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Haahahaahaha Hallall Sweety, e ke gjet nikun me te mire per vipat lale.....hahahaha. Kan hy katunaret ketu ne forum edhe po shkrujn kush jane VIP-at shqiptar ne MK, hey mer zot, as qe ja kan haberin se ca do me then VIP
E mer shok VIP vetem Fatos Nano eshte...as kush tjeter...
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 14.05.2006, 13:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Very Idiot Person hahahahaha smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 15.05.2006, 08:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006VIP -> Very Idiot People

Pa diskutim........fjalet i ke ne vend

PMUsers Website
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 15.05.2006, 12:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006
shkup_kercovar-VIP e ka D.m.Th Very Imoprtant People kupto njehere e jo yll se nuk e di si je me anglishtjen yll eshte STAR. Keshtu qe mos i perkthe sendet ashtu si te vin ma mir. sweety ka te drejt te ne VIP means very idiot people ,po kjo i pergjigjet vetem gjendjes sone me te cilen ballafaqohemi,jo realitetit bashkekohor.

Mbaje mend kete ok
VERY IMPORATNT PEOPLE

Show some respect


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 15.05.2006, 13:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Sa i perket VIP..Un e di se cka i bjen por vetem e bera nje pyetje kot ashtu...

e shqiptaret (ata brenda Shqiperis Londineze) e kane nje fjale Njesha thone...

dhe kjo do te thote VIP-Njesha do me thene te rendesishem por te thuhet per matrapaz qe jane VIP-ashtu sic dikush pretendon per Menduhat e per do halabaka te tjere...

Suksese


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 15.05.2006, 14:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006pikese pari ti pershndes zotri Hapyy Solder,zonjushen apo zonje Lionela.
Temen qe e kam hap,nuk e kam hap te mirrem me fjalen etimologjike VIP apo kujdi se cka,nese dini dicka per ''VIPAT'' ne MAQEDONI shkruani nese nuk dini ather mos ja futni kot......vetem sa te shkruaj??!!
JAm pak pesimist sa u perkte Vipave ne Maqedoni
edhe nje here beje nje pyteje disjunktive-po ose jo??!!!1
Ka apo nuk ka Vipa ne Maqedoni,mos i shikoni gjerat vetem ne anen Lokaliste por shikoni gjerat me gjere ne maqedoni dh ene sfera te ndryshme
ciao me te mirat
respekt per cdo njerin
tung
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio