Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Te Shqetson Diqka ? Apo Ndoshta Ke Ndonje Problem?
Dikze77
Postuar nė: 14.04.2007, 13:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 770
Antari Nr: 6923
Bashkangjitur: 14.04.2007



shkarko ktu poshte


Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 271 )
Datotekat e bashkangjitura  A_keni_ndonj__problem.pps
PM
Top
fato1
Postuar nė: 25.05.2007, 11:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007



Shuuum interesante dhe ja vlen qe ta shohin te gjith e te pajtohemi me ate qe na ka dhen Zoti dhe se ka edhe me keq
kaloni bukur
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 25.05.2007, 17:41
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004



Ju falemenderoj per punimin dhe fjalet...


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
ar jeta
Postuar nė: 31.07.2007, 08:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 8696
Bashkangjitur: 31.07.2007



Gjithesesi kemi shqetesimet dhe problemet tona, jeta pa probleme nuk ka por duhet perballur me to cdo here, e jo te ikim nga to sepse pa perballur me to ateher cdo here do te jemi "jo mire".
PM
Top
blerim fjokshi
Postuar nė: 18.08.2007, 21:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 90
Antari Nr: 5464
Bashkangjitur: 26.01.2007



me shqeteson shumcka dhe kam shum probleme gjithkush qe jeton ne ballkan dhe nuk ka shum probleme ai duhet te jet nga Marsi


----------------------------------------
ME ĒFAR TĖ MBUREM QĖ JAM SHQIPTAR!!!
PM
Top
tea
Postuar nė: 06.09.2007, 13:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 73
Antari Nr: 9262
Bashkangjitur: 31.08.2007



cdokush ka probleme dhe shqetesime...dhe poqese dikush rastesisht nuk ka probleme ai do ti imagjinoj ata vetem e vetm te meret me diqka... DESHIROJ NJI PJES E PROBLEMEVE TE MIA TE JENE TE VERTETA... por perderisa jetojme dne kete bote kaotike dhe perderisa marim ruget e degradimit problemet kane me na mbyt...


----------------------------------------
do it now taste it later
PMMSN
Top
Milda
Postuar nė: 06.06.2009, 15:15
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008



vertet mjafte e mire ..interesant ...jeta e tille eshte dikush jeton mire e dikuash vuan per shumecka


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
sonyTV
Postuar nė: 06.06.2009, 15:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 533
Antari Nr: 10449
Bashkangjitur: 25.10.2007



 Citim (Dikze77 @ 14.04.2007, 14:27)
shkarko ktu poshte

Ishte bindese. Ska fjale. El-hamdulilah, patjeter.
Falemnderit per postimin, se vertete ndonjehere harojme se kemi plot.


----------------------------------------
They say that a good thing never lasts and then it has to fall
Those are the the people that did not amount to much at all
PM
Top
doc
Postuar nė: 06.06.2009, 15:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2406
Antari Nr: 18959
Bashkangjitur: 09.12.2008



shume interesant....mirpo cka te bejsh asnjeher nuk jemi te kenaqur


----------------------------------------
para se te veprosh mendo...

aventurat kalojn shpejt.........
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.06.2009, 15:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4112
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008



respekte per ty,shume mire e kishe be kete punim ........


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
romantiku
Postuar nė: 06.06.2009, 15:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 185
Antari Nr: 13667
Bashkangjitur: 15.02.2008



ej flm shum hallall tkoft bash e paske qellu


----------------------------------------
Ara ime varri im
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio